کارگران در انتاریو و کبک ثبت بیش از 5700 coronavirus شکایات مربوط به

کارگران در انتاریو و کبک ظ هزاران شکایت در مورد شرایط نا امن کار به عنوان رمان coronavirus جاروب در سراسر کانادا و زد این کشور پرجمعیت ترین استان ها, با توجه به آمار دولت به دست آمده توسط اخبار جهانی است.

وجود دارد بیش از 5,700 شکایات مربوط به COVID-19 در هر دو استان با بیش از سه چهارم ظ در انتاریو است.

استان ها فاش نشد جزئیات تعداد کل COVID مربوط به تحقیقات اما تایید وجود دارد 23 کار فسخ است که ملاقات استانی معیارهای.

بیست و دو نفر از کسانی که کار امتناع موارد در کبک در حالی که فقط یکی پذیرفته شد در انتاریو است.

ادامه مطلب: چه کسی صاحب 5 انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه ذکر شده توسط نظامی شدید غفلت سوء استفاده ؟

در انتاریو کار بازرسان تکمیل 8,600 زمینه بازرسی. از کسانی که 4,000 انجام شد در شخص و بیش از 4,600 انجام شد از راه دور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با موج دوم ممکن است از COVID-19 در افق کارشناسان می گویند این استان نیاز به گرفتن بیشتر مراحل را برای بهبود ایمنی کارگر از جمله قوی تر بازديد از بهداشت و ایمنی بازرسان.

“شده اند وجود دارد نگران کننده تعداد بالایی از موارد مربوط به کار COVID-19 موارد که در آن شما یک مقدار زیادی از کارگران خط مقدم که آیا آن را در دراز مدت مراقبت بلکه کارکنان اورژانس, بهداشت و درمان کارگران و افراد مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی گفت:” کریستین دیویس یک وکیل با Goldblatt همکاران در تورنتو است.

“است که باید ما را به فکر می کنم در مورد اینکه آیا یا نه ما یک کافی سیستم حفاظت از کارگران است.”

در انتاریو بیش از 4,300 COVID مربوط به شکایات ساخته شد بین مارس و مه از فقط 33 شکایات در دو ماه اول سال 2020 است.

کبک در ضمن دیده است تعداد کل کار شکایت از 1 مارس تا مه 31 بیش از دو برابر از همان دوره در سال 2019 از 798 به 1,719.

شیوع کروناویروس: Brampton, مرغ کارکنان کارخانه ادعا COVID-19 شیوع اجتناب ناپذیر بود

شیوع کروناویروس: Brampton, مرغ کارکنان کارخانه ادعا COVID-19 شیوع اجتناب ناپذیر بود

این شامل 1,357 شکایات در سال 2020 است که به طور مستقیم مربوط به نگرانی در مورد COVID-19 با توجه به استانی که اجرا کبک قوانین کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هر دو کبک و انتاریو – که حساب برای بیش از 87 درصد از این کشور را بیش از 95,600 COVID-19 موارد مشابه قانون که در آن کارفرمایان از نظر قانونی ملزم به محافظت از کارگران از آسیب و بیماری از جمله بیماری های عفونی.

کارکنان حق امتناع از کار اگر آنها احساس می کنید شغل خود را در حال حاضر یک خطر به سلامت خود و یا ایمنی.

کبک فاش نمی, چگونه بسیاری از کارگران سعی کرده بود به حق خود را به امتناع کند اما تایید کرد که 22 کار-عدم شکايت موجه بین ماه های مارس و پایان ماه مه.

سرگرمی ابراهیم تورنتو استخدام وکیل گفت: این افزایش در رسیدگی به شکایات کارگران نیز می تواند نسبت به عدم اطمینان در مورد ویروس.

“کارگران در حال رفتن به به دنبال حفاظت از خود را به عنوان آنجا که ممکن است چرا که آنها می دانند که کارفرمای خود را در توازن است و نه تنها سلامت و ایمنی کارکنان بلکه خود منافع اقتصادی” او گفت: اخبار جهانی است.

265 کار فسخ فقط 1 پذیرفته

چگونه COVID-19 در نظر گرفتن تلفات در سلامت روانی کارگران خط مقدم

چگونه COVID-19 در نظر گرفتن تلفات در سلامت روانی کارگران خط مقدم

در انتاریو وجود دارد حداقل 265 درخواست برای کار فسخ بین فوریه و پایان ممکن است تحت این استان به بهداشت شغلی و ایمنی عمل می کنند اما تنها یک نفر پذیرفته شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“همه کار های دیگر فسخ مرتبط با COVID-19 به معیارهای برآورده نمی کنند. برای کارگران به آغاز به کار رسمی امتناع خطر باید بر اساس شرایط فعلی آنها در معرض” سخنگوی وزارت جانت Deline در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که بازرسان صادر 4,481 سفارشات مربوط به COVID-19.

“زمانی که الزامات مورد نیاز برای یک کار امتناع آشنا نیست ، این موضوع می تواند به عنوان یک شکایت است.”

ادامه مطلب: آیا من می توانم حاضر به بازگشت به محل کار اگر من احساس می کنم نا امن ؟

کبک کار کمیسیون گفت: بازرسان مداخله 4,481 بار اما می گوید نمی تواند افشای تمام جزئیات آنچه اتفاق افتاده است در این موارد از آنجا که برخی از مسائل باقی می ماند تحت بررسی و از آنجا که قانون اجازه می دهد تا برای احزاب به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری و تحریم.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دیویس تورنتو کار وکیل به نام انتاریو اعداد “هولناک” که تقریبا در هر کار امتناع پذیرفته نیست.

“آنچه شما واقعا صحبت کردن در مورد هستند [265 شکایات] شده اند که تشدید به سطح وزارت [و] یافت می شود بی اساس است.” “آن مواردی که وزارت طرفه با کارفرما که کار نا امن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نگرانی بیش بازرسی

فورد می گوید او دیگر ‘گرفتن گلوله’ به صورت تعاونی

فورد می گوید او دیگر ‘گرفتن گلوله’ به صورت تعاونی

طرفداران شده اند بالا بردن زنگ برای ماه ها در مورد کیفیت تحقیقات انجام شده به کارگران, شکایت, دیویس گفت:.

او گفت که این اعداد اصلا رنگ یک تصویر کامل به عنوان بسیاری از کارگران ضروری مانند پرستاران و پزشکان نمی تواند به طور معمول فایل کار فسخ. مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان مثال می توانید تنها رد ناامن کار اگر آن را نمی خواهد به مخاطره می اندازد کسی که در مراقبت از خود.

“صنعت و کار محققان ظاهرا نمی خواهید برای رفتن در سایت به بسیاری از محل های کار در واقع به بررسی فسخ در-فرد – به جای انجام تحقیقات از طریق تلفن,” او گفت:.

جزئیات بیشتر: یکی دیگر از شرکت کارگیل, گوشت, گیاهی, مجموعه, نزدیک به دلیل برای COVID-19 شیوع

انتاریو وزارت کار گفت: در روزهای اولیه از COVID-19 شیوع بیماری در فرد بازدید شد کاهش می یابد برای کمک به متوقف کردن گسترش عفونت در میان عدم اطمینان در مورد ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما همچنان به انجام بازرسی ها و تحقیقات هر دو در فرد و از راه دور” گفت: سخنگوی Deline. “بازرسان ورزش اختیار خود را مطابق با آموزش های خود را و قضاوت حرفه ای با استفاده از پروتکل های وزارت برای تعیین نحوه انجام بازرسی.”

او گفت که زمانی که بازرسی های انجام شده از راه دور و یا در فرد هر دو کارفرما و کارگر نمایندگان در حال مصاحبه.

“بخش بزرگی از COVID-19 کار فسخ شد آغاز شده توسط کارگران که حقوق محدود به رد کار تحت OHSA و اگر چه کار فسخ ممکن است تایید [وزارت] بازرسان بررسی خواهد این کار فسخ به عنوان یک محل کار شکایت که در آن وجود دارد یک خطر شناسایی شده,” او گفت:.

“در برخی از موارد نگرانی های ایمنی و بهداشت بودند حل و فصل داخلی محل کار احزاب با کمک از یک [وزارت] ایمنی و بهداشت بازرس در صورت نیاز.”

این موضوع از بازرسان امتناع از ورود برخی از محل آب پز را بیش از, پس از کانادا نظامی خود را منتشر داغدار گزارش اتهام غفلت و سوء استفاده در دراز مدت مراقبت از خانه.

ادامه مطلب: چگونه می توان در دراز مدت مراقبت از خانه ‘زندگی خوب’

برتر داگ فورد گفت که او بیمار بود از “مصرف گلوله” برای اتحادیه بازرسان دولت که او گفته حاضر به رفتن به این استان را در دراز مدت مراقبت از خانه.

انتاریو خدمات عمومی کارکنان اتحادیه رئیس جمهور اسموکی توماس گفت: بازرسان شد “overworked و نا امید” اما “وحی متعهد به تعهدات خود در میان این همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها همچنان به بررسی آنچه باید انجام شود برای صاف و منحنی صرفه جویی در زندگی می کند با وجود این واقعیت تنها 164 بازرسان در کار حمایت از 626 خانه” توماس نوشت: در به شدت دقت کنید نامه ای که همچنین تحت فشار قرار دادند برای افزایش نیروی انسانی.

حداقل 1,865 دراز مدت مراقبت از کارکنان آلوده شده اند در انتاریو و هفت فوت کرده اند با توجه به این استان است.

در دراز مدت مراقبت در منزل بحران

در هر دو استان شده اند و با آب گرفتگی وحشتناک شهادت از کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات که گفت: آنها مجبور شدند برای ماندن در این کار با وجود فاقد دسترسی به کافی دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و روپوش و دانستن است که برخی از همکاران آنها مرده بودند به دلیل COVID-19.

اما آمار نشان می دهد که بسیاری از این کارگران حداقل در, Quebec نه شکایت. تنها 116 کبک مراقبت های بهداشتی کارگران به ثبت COVID مربوط به ایمنی محل کار شکایت بین ماه های مارس و پایان ماه مه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این است که کمتر از تعداد COVID مربوط به شکایات در سه بخش دیگر در استان از جمله خرده فروشی کارگران که در زمینه 392 شکایت کارگران ساختمانی که ثبت 324 شکایات و تولید کارگران که در زمینه 204 شکایات در طول همان دوره سه ماه.

به عنوان انتاریو بیشتر طول می کشد گام به بازگشایی آن اقتصاد و بیشتر مردم دوباره به محل کار هر دو دیویس و گفت: “وجود دارد نگرانی در مورد حفاظت از کارگران که احساس می کنم مجبور به بازگشت به دفتر.

“هنگامی که شما شروع به داشتن بیشتر از این محل باز به خصوص آنهایی که ارائه مراقبت, شما در حال رفتن به پیدا کردن بسیاری از مسائل که در حال آمدن به نور” گفت: ابراهیم.

“من معتقدم که این اعداد را ادامه خواهد داد به رشد می کنند تا زمانی که وجود دارد کمی بیشتر از یک پاسخ قانع کننده به عنوان به چگونه ما می توانیم نگه داشتن کارگران امن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیش از 1000 CAF اعضای مشغول به کار در کبک مراقبت از خانه

بیش از 1000 CAF اعضای مشغول به کار در کبک مراقبت از خانه

فین Makela یک استاد حقوق در دانشگاه شربروک گفت: کار-عدم شکایت او را شنیده در مورد کبک شبیه به انتاریو بیش از دسترسی به دنده محافظ.

در دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو و کبک شده اند ویران شده توسط ویروس و منجر به عفونت در میان ساکنان و کارکنان.

ادامه مطلب: کارکنان محرمانه شرایط نا امن کار در انتاریو مرغ گیاهی با 25 COVID-19 موارد

شیوع بیماری نیز رخ داده است در گوشت پردازش تجهیزات که در آن برخی از کارگران را علنا شکایت در مورد عدم دنده محافظ و دیگر شرایط نا امن است که می تواند در معرض کارگران به ویروس.

Makela گفت: کارگران در این صنایع خواهد بود بیشتر در معرض خطر با ورود موج دوم ممکن است از COVID-19 مواردی که برخی از کارشناسان می گویند می تواند در ماه سپتامبر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من انتظار دارم که وجود دارد رفتن به ادامه بحث و شاید اختلاف های عمده ای مراقبت های بهداشتی اتحادیه های کارگری و دولت در شرایط از آنچه مورد نیاز به محل کار خود را امن” او گفت:.

انتاریو فدراسیون کارگری نوشت: به فورد دولت در ماه آوریل افزایش نگرانی که “کار فسخ مرتبط با COVID-19 نیست که جدی گرفته شود” و این که بازرسان در حال “دست به دستبند با نوار قرمز و بوروکراسی.”

رئیس جمهور Patty کوتس گفت: آن را “بسیار مورد” هنگامی که کارگران احساس می کنم نا امن “آنها احساس نمی که وزارت کار در واقع خود را در کنار گوش دادن به آنها و در نظر گرفتن نگرانی های خود را به طور جدی.”

بیشتر بخوانید: 1 کارگر مرده, 25 COVID-19 موارد گزارش شده در افرا تسلیم مزارع مرغ گیاهی در انتاریو

کوتس گفت که او شنیده ام از کارگران که ادعا می کنند که کارفرمایان نیست ارائه و یا سهمیه بندی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). کسانی که اتهامات مطابق با گزارش از نظامیان کانادایی در دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو است که در بر داشت که کارگران ترسیده بودند به درخواست برای PPE.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که آن را انجام بیش از تلفن شما در واقع می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در محل کار” کوتس گفت.

او با اشاره به سارس کمیسیون که به بررسی دولت در پاسخ به 2003 بیماری که نیاز بیشتری برای قوی تر اجرای مستقل توسط وزارت کار برای مهار شیوع بیماری.

“ما داستان که در آن کارفرما گفت: آنها تا به حال PPE اما آن را در گنجه قفل شده. و تا زمانی که وزارت کار به نام آنها گفته شد که ” اوه, بله, ما باید PPE.’ کارفرما نمی گویند که آن بود که جیره بندی.”

“این بسیار نگرانکننده چه می گذرد.”

هر دو انتاریو و کبک دولت می گویند که آنها در حال کار با مقامات بهداشتی برای جلوگیری از عفونت به عنوان کارکنان بازگشت به محل کار مانند اجباری فیزیکی-فاصله سیاست پوشیدن ماسک پلکسی گلاس موانع بین مشتریان و کارکنان و تمیز کردن مکرر بالا-سختی سطوح.

ادامه مطلب: سالمندان صدای وحشتناک نگرانی در دراز مدت مراقبت از میان COVID-19

کبک کار کمیسیون منتشر کرده است 16 های مختلف مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بخش های مختلف برای محافظت از کارگران است.

دیویس گفت: محل های کار باید به اجرای “پیشگیرانه اصل” به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی که در آن کارفرمایان را بهترین احتیاطی به جای انتظار برای بهترین داده های علمی.

“آن را به همراه قوی و خوبی ذوات رژیم از کار تحقیقات هر دو واکنشی که وجود دارد شکایت و فعالانه در حال بررسی محل های کار که باز هستند را به مطمئن شوید که مردم به عنوان حفاظت به عنوان ما احتمالا می تواند آن را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>