با غریبه چیزهایی فصل 4 در مکث ستاره ‘گرفتن antsy” به پایان فیلمبرداری – CNET


stranger-things-2-arcade-0

Gaten مترززو که نقش داستین در یک چیز است و مشتاق به بازگشت به کار.


Netflix

طرفداران تنها کسانی نیستند که مشتاقانه در انتظار بازگشت Netflix آمار غریبه همه چیز. ستاره Gaten مترززو که نقش داستین گفت: در مجازی پنل برای GalaxyCon که او را “گرفتن antsy” برای بازگشت به فیلمبرداری از فصل چهارم که به پایان رسید در ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس و محدودیت های آن در شخص تماس بگیرید.

“کار در مکث” مترززو گفت: با توجه به CNET سایت خواهر ComicBook.com. “ما در میانه فیلمبرداری [فصل] 4 و سپس به آنها گفت:” نوچ!’ آنها گفتند دو هفته استراحت و ما شده ایم رفته برای سه ماه.”

مترززو گفت که در حالی که او در خانه آرامش بخش در نیوجرسی در زمان استراحت او نتواند نشان می دهد.

“من شده است به نوع گرفتن antsy تلاش به عقب بر گردیم به کار فقط به خاطر ما شده است [دور] برای یک زمان بسیار طولانی است.” “ما معمولا در آتلانتا فیلمبرداری به صورت هفت و هشت ماه و پس از آن طول می کشد در حالی که برای آن بیش از نیمی از سال که در آن من دور است.”

مترززو نوبت 18 سپتامبر. 8 و اگر فیلمبرداری است که هنوز هم در رفتن و سپس کار خود را وضعیت ممکن است تغییر. او گفت که پس از او نوبت 18 او قادر خواهید بود به کار ساعت های طولانی را بدون حضور در مدرسه به عنوان او می کند در حال حاضر.

نه چندان شناخته شده در مورد فصل چهارم اگر چه نشان می دهد سازندگان و مت راس یک دستفروش را فاش عنوان قسمت اول — که دارای یک X-Men و کراوات. زمانی که فصل سوم به پایان رسید, سرنوشت رئیس پلیس جیم هاپر (David Harbour) ناشناخته بود هر چند یک صحنه ذکر یک زندانی آمریکایی به نظر می رسید به اشاره قیف می توانست جان سالم به در برد. قیف پس از آن به نظر می رسد در یک فصل 4 تیزر در ماه فوریه منتشر شدکه در میان آخرین اطلاعات داده شده توسط این نشان می دهد قبل از فیلمبرداری رفت و در وقفه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>