هشدار coronavirus همه گیر است ‘بدتر’ را تشویق می کند اعتراض با خیال راحت – CNET


coronavirus-masks-n95-health-5060

“اگر چه این وضعیت در اروپا رو به بهبود است, در سطح جهانی از آن بدتر” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که.

جیمز مارتین/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

بیش از 136,000 موارد جدیدی از کروناویروس گزارش شد که روز یکشنبه در یک روز تا کنون تا حد زیادی رانده شیوع بیماری در آمریکا و جنوب آسیا است.

“اگر چه این وضعیت در اروپا رو به بهبود است, در سطح جهانی از آن بدتر” Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. Tedros نیز اشاره کرد بیش از 100,000 موارد گزارش شده در خوزستان از 10 روز گذشته با بیش از 75 درصد از موارد جدید در آینده فقط از 10 کشور جهان است.

وضعیت گزارش روز یکشنبه نشان می دهد اکثریت موارد جدید که از آمریکا و برزیل و هند و پاکستان است. سازمان رسمی شمارش از coronavirus موارد نزدیک به 7 میلیون نفر, با بیش از 400 ، 000 مرگ و میر. با توجه به یک پایگاه داده از موارد وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

هر چند موارد همچنان به افزایش است وجود دارد در حال رشد خوش بینی در برخی از جیب جهان است. روز دوشنبه نیوزیلند اعلام کرد این بود coronavirus-رایگانخود گذشته فعال مورد دوره نقاهت. آن را ادامه خواهد داد برای حفظ مرزهای خود را بسته است اما محدودیت در سراسر کشور در حال حاضر برداشته شده است. مدیر کل به رسمیت شناخته شده این نوع از موفقیت اما هشدار داد “بزرگترین تهدید در حال حاضر خوشنودی است.”

“بیش از شش ماه به این بیماری همه گیر است و زمان برای هر کشور به آن پا کردن پدال” Tedros گفت. “این زمان برای کشور به ادامه کار سخت بر اساس علم راه حل و همبستگی.

Tedros همچنین زمان اختصاص داده شده برای پرداختن به تظاهرات در سراسر جهان مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. معترضان در ما خواستار عدالت برای Ahmaud Arbery, Breonna تیلور جورج فلوید و تونی McDade — چهار, سیاه, کشته در جرایم ناشی از نفرت و یا با اجرای قانون در سال 2020 است.

“که به طور کامل پشتیبانی از برابری و جنبش جهانی علیه نژادپرستی” Tedros گفت: در جلسه. “ما رد تبعیض از همه نوع. ما را تشویق همه کسانی که اعتراض در سراسر جهان به انجام این کار با خیال راحت.”

ادامه مطلب: چگونه برای محافظت از خودتان در حالی که اعتراض برای زندگی مهم نیست

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>