دو متر فاصله حکومت را در محل باقی می ماند به عنوان بوریس جانسون نتواند به انتشار نتایج علمی نقد و بررسی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

قوانین نیاز مشتریان در مغازه ها بارها و رستوران ها باقی می ماند دو متر جدا از یکدیگر هستند و برای باقی می ماند در محل به عنوان بوریس جانسون نقض تعهد به انتشار نتایج علمی به بررسی این مسئله است.

صنعت مهمان نوازی بوده است رایزنی وزرای سخت برای استراحت حکومت و یک نماینده از کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور امروز گفت که آن را حفظ خواهد رندر تقریبا هر کسب و کار در بخش “کاملا عملی”.

نخست وزیر وعده داده شده به انتشار یافته های یک بررسی علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (حکیم) “در زمان مناسب” برای برنامه ریزی بازگشایی غیر ضروری خرده فروشان در 15 ژوئن.

بسیاری از کشورهای دیگر محدودیت های اجتماعی فاصله به یک یا یک و نیم متر در حالی که سازمان جهانی بهداشت توصیه می کند یک متر.

اما هنگامی که کسب و کار, منشی, Alok Sharma تایید کرد که مغازه ها در انگلستان خواهد بود قادر به بازگشایی درهای خود را از دوشنبه آینده – با استفاده از بارها و رستوران ها انتظار تا 4 جولای در اولین — او گفت که تنها دو متر اجتماعی فاصله خواهد بود “نگه داشته و تحت نظر”.

آقای شارما قابل درک است که در میان گروهی از وزیران با نام مستعار “صرفه جویی در تابستان شش” استدلال در کابینه روز سه شنبه برای آرامش در اندازه گیری برای محافظت از تا 3.5 میلیون شغل در معرض خطر اگر بارها و رستوران ها قادر به استفاده از حتی خود را آزاد مناطق در طول این مهم ماه های گرم.

اما او بدون شک که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه توجیهی که این بحث شده بود رد کرد و گفت: “دو متر در حکومت باقی می ماند در محل در حال حاضر, اما به عنوان نخست وزیر ساخته شده است روشن نگه می داریم همه اینها تحت بررسی است.”

یک سخنگوی تجارت بدن UKHospitality پاسخ داد: “باز با دو متر اجتماعی فاصله حکومت را به دیدن بسیاری از سالن های عامل در حدود 30 درصد ظرفیت خواهد بود که به طور کامل عملی برای تقریبا هر کسب و کار است.

“کاهش فاصله یک متر اجازه می دهد کسب و کار برای کار در حدود 70 درصد ظرفیت است که ممکن است اجازه می دهد آنها را به حداقل شکستن حتی.

“اگر علم نشان می دهد که یک متر اجتماعی فاصله امن است و سپس کاهش فاصله مورد نیاز خواهد بود یک جایزه بزرگ برای بسیاری از کسب و کار و به طور قابل توجهی در حفاظت از شغل است.”

آقای شارما گفت: در جلسه امروز که او از شنیدن درخواست از کسب و کار “روزانه” برای برش و گفت که او “به طور کامل درک می کند” تجاری منطقی برای تغییر.

اما او افزود: “ما این را تحت بررسی و آن را تنها تغییر زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

ظاهر می شود قبل از عوام رابط کمیته در 27 مه آقای جانسون به چالش کشیده شد به ایجاد یک تعهد به انتشار یک حکیم نقد و بررسی دو متری قانون “در زمان مناسب” قبل از بازگشایی مغازه ها.

او پاسخ داد: “من نه تنها می تواند را که تعهد – من می توانم به شما بگویم که من در حال حاضر انجام می شود, فقط, که, بنابراین من امیدوارم که ما را به پیشرفت است.”

Alok شارما در طول یک جلسه رسانه در خیابان داونینگ (PA)

PM اضافه شده و سپس: “خود من امیدوارم که – این جایی است که من امیدوارم که ما می توانید دریافت کنید – این است که همانطور که ما را در گرفتن virus پایین و در کاهش بروز, ما قادر خواهد بود به کاهش است که فاصله که من فکر می کنم خواهد بود به خصوص با ارزش در حمل و نقل و به وضوح در بخش مهمان نوازی است.”

اما این قابل درک است که دولت علمی و پزشکی مشاوران باقی مانده اند به شدت به مخالفت با کاهش دو متری محدود ساختن آرامش غیر ممکن است.

سارا Albon مدیر اجرایی بهداشت و ایمنی اجرایی گفت: Downing Street جلسه: “علم بسیار روشن است که کسی یک Covid عفونت شانس از آنها عبور که در دو متر فاصله از افراد دیگر است به طور قابل توجهی کمتر از یک و نیم یا یک متر.”

Ms Albon گفت: “پیچیده” ارزیابی توسط دانشمندان از احتمال عفونت در حال گسترش خواهد بود و لازم است قبل از آنها می تواند مشاوره “در مورد زمان هنگامی که آن را امن برای ایجاد یک تغییر”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>