این سیاه و سفید زندگی می کند ماده خیابان نقاشی دیواری را می توان از فضا دیده می شود – CNET


blmmaxar1

The new Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری به عنوان دیده می شود در یک تصویر ماهواره ای.

Maxar فن آوری

جدید سیاه و سفید زندگی می کند ماده زرد-باسواد نقاشی دیواری در واشنگتن دیده می شود برای بلوک های خود را از هوا و در حال حاضر از فضا. تصویربرداری شرکت سیاره آزمایشگاه ارسال شده در یک تصویر ماهواره ای از نقاشی دیواری به توییتر در روز جمعه و روز بعد Maxar فن آوری های ارسال شده خود تصاویر ماهواره ای از هر دو نقاشی دیواری و معترضان در خیابان ها.

پررنگ و زرد نامه ها که از طلسم سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را تا بیش از دو بلوک از 16 خیابان منتهی به کاخ سفید در 1600 خیابان پنسیلوانیا. 16 زرد نامه های پر عرض دو خط خیابان.

Planet Labs’ تصویر را نشان می دهد جدید نقاشی دیواری همراه با چند پف ابرها. Maxar فن آوری های’ تصویر نشان می دهد که حروف و همچنین مردم راه رفتن در امتداد خیابان 16 غربی با بسیاری از جمع آوری و در نزدیکی جدید نقاشی دیواری.

“ما در حال هدایت ما ارزش و رانده شده توسط یک هسته باور است که زمین هوش به ارمغان می آورد شفافیت برای یک دنیای بهتر” D. Jablonsky, مدیر عامل شرکت Maxar فن آوری های توییتی در روز شنبه.

اپل به روز رسانی خود را با تصاویر ماهواره ای در نقشه های اپل برای نشان دادن بزرگ زرد حروف هجی کردن, سیاه زندگی مهم نیز هست.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود سفارش نقاشی دیواری و بارها و بارها توییتی در مورد اهمیت آن. “آن بوده است مدت زمان طولانی آینده, اما من می دانم. من می دانم — تغییر خواهد آمد” شهردار Bowser خود توییتی در روز جمعه.

Bowser خود نیز رسما تغییر نام داد که بخش 16th Street به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا. جدید اشاره خیابان نصب شده بود در این هفته.

ادامه اعتراضات در سراسر ایالات متحدهدر سراسر جهان) پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها را جمع آوری و در سراسر کشور برای محکوم کردن اعمال تبعیض نژادی و خشونت بی معنی از پلیس.

ادامه مطلب سیاه زندگی موضوع پوشش در اینجا در CNET و بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>