غریبه چیزهایی 4: همه چیز ما در مورد فصل آینده در Netflix بکشد – CNET


1

غریبه چیزهایی که طرفداران در انتظار فصل چهار.


Netflix

هشدار: اخلال گران برای فصل قبل از غریبه چیزهای پیش رو است.

غریبه چیزهایی است که آینده را برای یک فصل چهارم, اما هیچ کس کاملا می داند که خواهد شد. Coronavirus شیوع قرار داده Netflix آمار و بسیاری دیگر نشان می دهد در مکث. اما قبل از همه گیر ضربه سازندگان و مت راس یک دستفروش امضا چندین ساله فیلم و سریال مقابله با Netflix بکشد بنابراین بینندگان در نهایت درمان خواهد شد و به بیشتر از دوقلو تصورات که ایجاد وارونه است.

اولین تیزر فصل جدید است خزنده موسیقی و وهم آور به نظر می رسد در پوسیدگی پر وارونه است. که تیزر شامل متن گفت: “ما در هاوکینز دیگر” که متناسب با طرح شایعات (پایین را ببینید) اشاره نشان می دهد جدید را کشف کنید.

یک خزنده ساعت به نظر می رسد در این تیزر که منجر به نظریه که غریبه چیزهایی که ممکن است به نحوی خم شدن و حرکت را از طریق زمان. (اگر این اتفاق می افتد می تواند ما را به عقب بارب یا ذخیره هاپر متوفی،)

اصول

غریبه چیزهایی که گرفتار این جریان که عرضه در سال 2016. مجموعه ای در شهر کوچک Hawkins, ایندیانا در سال 1980 نشان می دهد آغاز می شود با ناپدید شدن یک بچه به نام خواهد بایرز. محققان در هاوکینز آزمایشگاه ملی افتتاح یک دروازه به خزنده ابعاد دیگر شناخته شده به عنوان وارونه و در حال آزمایش بر روی یک گروه از ویژه کودکان یکی از آنها شناخته شده به عنوان یازده فرار و دوست را در گروه.

بخشی از جذابیت خود را متنوع بازیگران جوان که احساس می کنم مثل دوستان واقعی و خود دلتنگ تنظیم.

چگونه به سازمان دیده بان

خود را به یک اشتراک Netflix برای اطمینان از شما دریافت تمام قسمت های جدید به علاوه دسترسی به سه فصل اول.

خدمات رایگان ارائه می دهد یک ماه آزمایشی بنابراین اگر شما ثبت نام به فصل جدید برتر هر زمان که شما می توانید خیس آن را با سال های گذشته’ فصل و سپس لغو عضویت خود را بدون هزینه.

تاریخ انتشار و تولید اطلاعات

کار بر روی نشان می دهد به نظر می رسد برای شروع در اواخر سال 2019 با بازیگران و پیوستن در فوریه سال 2020 — تنها به خانه فرستاد در اواسط ماه مارس به پناهگاه در محل. ستاره Gaten مترززو گفت: در ماه ژوئن سال 2020 که اصل امید به یک استراحت دو هفته کشیده به ماه با هیچ پایانی در چشم. نوجوان بازیگر گفت: او را “گرفتن antsy” برای بازگشت به فیلمبرداری اما بدون تاریخ داده شد برای زمانی که ممکن است اتفاق می افتد.

غریبه چیزهایی که طرفداران مواجه اند معافیت های طولانی حتی قبل از coronavirus. وجود 15 ماه بین فصل 1 و 2 و 20 ماه بین فصل 2 و 3. در حال حاضر با شرایط بهداشتی به تأخیر انداختن کار یک انتظار طولانی به نظر می رسد مطمئن شوید که برای تبدیل شدن به طولانی تر است.

Duffers

مت و راس یک دستفروش سازندگان غریبه چیزهایی را امضا کرده اند چند سری مقابله با Netflix بکشد.

جکسون لی دیویس/Netflix

نه خیلی نازل شده است در مورد فصل آینده. در ماه نوامبر سال 2019 نشان می دهد نویسندگان توییتی یک عکس از جلد فصل اول-چهار اسکریپت. این قسمت به نام آتش دوزخ باشگاه است که همچنین به نام شرور بزرگ در X-Men و کمیک.

بازیگران: چه کسی ؟

بزرگترین مصاحبه سوال به نظر می رسد که پاسخ داده شده است: یک صحنه در سومین فصل آخر ذکر یک زندانی آمریکایی به نظر می رسید به اشاره رئیس پلیس قیف جان سالم به در برد تلخ حوادث آن قسمت. قیف پس از آن به نظر می رسد در یک فصل 4 تیزر منتشر شده در فوریه سال 2020 بود که در میان آخرین اطلاعات داده شده توسط این نشان می دهد قبل از فیلمبرداری رفت و در وقفه.

و در هالووین 2019, TVLine گزارش شده است که نشان می دهد اضافه خواهد شد چهار مرد شخصیت های سه نوجوان و یک فرد بزرگسال. نشان می دهد انرا تایید این خبر اما TVLine منبع می گوید: بچه ها metalhead, یک, سوار کار ماهر, و یک stoner شخصیت که بالغ نر “دارای ویژگی های است که نشان می دهد که او را به شکل برجسته در برخی از داستان های مجموعه ای دور از هاوکینز.” (معنا است که او ، ما باید صبر کنید و ببینید.)

به احتمال زیاد به بازگشت

طرح, اخبار, شایعات و تئوریهای

هاپر در روسیه

زمانی که فصل سوم به پایان رسید, سرنوشت رئیس پلیس جیم هاپر (David Harbour) شبیه یک مطلب یا داستان جالب. او ظاهر می شده اند مرده اما پس از آن بینندگان را کشف کرده اند که وجود دارد آمریکا برگزار شد در یک زندان که در آن unluckier زندانیان تغذیه می شوند به یک demogorgon.

سپس در ماه فوریه که اشاره شد را تایید کرد. یک مقام رسمی تیزر مجموعه در یک اردوگاه زندان نشان می دهد که به نظر می رسد به شدت مسلح روسیه ماموران نظارت بر زندانیان ساختمان راه آهن در سراسر یک چشم انداز برفی. قیف سر تراشیده و همه به نظر می رسد در پایان 45-کلیپ دوم. ما می دانستیم که او واقعا رفته — چه خواهد بچه ها و جویس بدون او انجام دهد ؟

مدیران صحبت می کنند

زمانی که مت و راس یک دستفروش صحبت از سرگرمی هفتگی راس ادم احمق و کودن خطاب اهمیت آمریکایی در زندان روسیه اعلام کرد که طرح خط است “بدیهی است که رفتن به بازی نقش مهمی در پتانسیل یک فصل چهار.” (خوب!)

برادرش مت نکات در شهرهای دیگر مانند هاوکینز با خزنده آزمایشگاه و دسترسی به ابعاد جایگزین. “من فکر می کنم بزرگترین چیزی که اتفاق می افتد این است که آن را برای رفتن به باز کردن یک کمی” او گفت:. “نه لزوما از نظر مقیاس از نظر جلوه های ویژه اما باز تا نظر اجازه می دهد خطوط طرح به مناطق خارج از هاوکینز.” و صحبت از حرکت خارج از هاوکینز…

یازده عنوان بزرگ بد

یازده بازی Millie Bobby Brown شده است یکی از اصلی شخصیت های قهرمانانه از آغاز. یک نظریه مورد بحث در ق ادعای ال می تواند آلوده شده توسط ذهن Flayer و می تواند در راه همان موجودی دستکاری وحشت زده بیلی در فصل 3.

Movin’ on up

که در آخر فصل 3 قسمت جویس Byers (وینونا رایدر) او پسران و یازده که به نظر می رسد گرفته شده در توسط جویس پس از قیف ممکن است مرگ در حال حرکت است. جایی که آنها به? جویس را جاناتان و یازده همه نیاز به ماندن نزدیک به دیگر کودکان و نوجوانان, و این امر می تواند بسیار غمگین اگر دوستان گروه تقسیم شد بین دو سیستم مدرسه.

’80s, حوادث

ما می خواهم به نظر می رسد در مسیر برای یک سال 1986 فصل بعدی. سال 1986 تا به برخی از پاپ بزرگ فرهنگ و اخبار حوادث است که می تواند بازی خوبی را به نمایش شبیه به این از جمله فاجعه چرنوبیل. با توجه به این روس ها بودند که به شدت درگیر در فصل سه می تواند چرنوبیل خود مشغول به کار بود به نمایش در اساطیر? در سبک اخبار شاید ال و مایک می تواند به دیدن صورتی زیبا در یا بالا تفنگ و داستین می تواند آموزش بچه ها چگونه Walk Like An Egyptian.

این مقاله برای اولین بار در اوت. 12 و به روز خواهد شد به عنوان اخبار نازل شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>