اسپیس ایکس موشک پرواز با نرم افزار شما می توانید در گوشی آندروید خود را – CNET


spacex-touch-screen

ناسا فضانوردان باب Behnken چپ و داگ Hurley آشنا کردن خود با صفحه نمایش لمسی که در داخل SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها.


SpaceX

بسته های نرم افزاری SpaceX با استفاده از داخل آن موشک فالکون اژدها کپسول و Starlink ماهواره پسرعموهای نزدیک به برنامه هایی که ممکن است بر روی کامپیوتر خود و یا تلفن.

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley استفاده می شود این بنیاد از مرورگر گوگل کروم — پر استفاده ترین مرورگر در جهان — در هر زمان آنها شنود گذاشته از صفحه لمسی است که کنترل خدمه اژدها کپسول آن را به عنوان پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در دو روز گذشته است. و هر SpaceX موشک و ماهواره ای با استفاده از یک تنوع از سیستم عامل لینوکس است که قدرت هر یک از جهان را میلیاردها گوشی های آندروید.

در Reddit AMA که صورت گرفت به عنوان هرلی و Behnken کمک کردن در ایستگاه فضایی SpaceX برنامه نویسان نشان داد چگونه ایلان شرکت کار می کرد برای نوسازی آن قسمت از فضا, صنعت یک میدان است که هنوز هم متکی بر تکنولوژی قدمت چند دهه. نرم افزار است که کمتر قابل مشاهده است از برخی از شرکت تخیل گرفتن سخت افزار مانند تقویت کننده موشک که بازگشت به زمین و زمین های خود را. اما هر بیت به عنوان مهم است زیرا آن را به کنترل تمام جنبه های پرواز به فضا. برای مثال نرم افزار اجرا می شود SpaceX اضطراری سقط جنین توالی که lofts خدمه کپسول اژدها دور در این رویداد یک شاهین موشک منفجر می شود.

خدمه اژدها کروم رابط

SpaceX با استفاده از کروم گوگل باز-منبع پایه و اساس مرورگر وب کروم برای صفحه نمایش لمسی رابط کاربر بر روی خدمه اژدها گفت: Sofian Hnaide یک توسعه دهنده که مشغول به کار در خدمه اژدها فن آوری صفحه نمایش مورد استفاده در نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی است که انجام این دو فضانورد به ایستگاه فضایی. SpaceX آغاز شد, تلاش برای نشان دادن آن ایده های طراحی برای ناسا اما SpaceX گیر با آن است.

“ما دوست تمام ویژگی های مدرن است که می آید با مرورگرهای خارج از جعبه” Hnaide گفت: در طول AMA اضافه کرد که کروم به SpaceX دسترسی به بسیاری از برنامه نویسان در حال حاضر ماهر با تکنولوژی.

این بدان معناست که برنامه های وب نوشته شده با HTML و جاوا اسکریپت درست مثل میلیون ها وب سایت در حال نشان دادن فضانوردان چه آنها نیاز به دیدن و تفسیر خود را شیپور خاموشی و ابجو بد و کم مایه. که خروج از سنتی هوافضا روش های برنامه نویسی با استفاده از سطح پایین زبان.

صفحه نمایش لمسی که نمونه SpaceX مدرن محاسبات رویکرد اما اژدها کپسول نیز بیشتر سنتی دکمه های سخت افزاری به صورت انتقادی از اقدامات در پاسخ به یک کابین آتش گفت: وندی Shimata که موفق اژدها نرم افزار تیم.

لینوکس داخل Starlink

کروم مبتنی بر رابط متصل به وسیله نقلیه کنترل نرم افزار های نوشته شده در C++ و در حال اجرا بر روی منبع باز سیستم عامل لینوکس. SpaceX حفظ خود لینوکس نوع گفت جاش Sulkin, رهبر, طراحی نرم افزار برای SpaceX خدمه کپسول اژدها, اما آن را به یک پسر عموی نزدیک به نسخه در حال اجرا در داخل هر تلفن آندروید.

SpaceX تغییر لینوکس برای حمایت از شرکت های سخت افزاری خود. همچنین این را قادر می سازد در زمان واقعی لینوکس گزینه های است که کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که نرم افزار پاسخ به ورودی قابل اعتماد و سریع است.

برای Starlink SpaceX در حال رشد شبکه ای از ماهواره ها برای ارائه دسترسی به اینترنت به کامپیوتر بر روی زمین “هر پرتاب از 60 ماهواره شامل بیش از 4000 لینوکس, کامپیوتر” Sulkin گفت. بسیاری از کسانی که در حکومت رایانه های کوچک به نام میکروکنترلر با باریک اما اغلب مهم مسئولیت.

“صورت فلکی بیش از 30000 لینوکس گره (و بیش از 6000 میکروکنترلر) در فضا در حال حاضر,” او گفت: با اشاره به محاسبات سیستم که بخشی از یک گروه بزرگتر کار در موازی.

روش های مدرن

SpaceX شامل نه فقط نرم افزار مدرن بلکه مدرن توسعه نرم افزار به روش مانند به روز رسانی مکرر.

SpaceX به روز رسانی آن Starlink نرم افزار بارگیری در این هفته گفت: Matt مونسون که منجر Starlink نرم افزار کار می کنند و قبلا در شرکت اژدها. “در زمانی که ما راه اندازی یک دسته از ماهواره ها آنها معمولا در ساخت است که در حال حاضر [است] از آنچه در بقیه صورت فلکی” او گفت:. “در این نوع از پروژه سرعت نوآوری همه چیز است.”

SpaceX نیز برگزار شد یک هفته hackathon با فضانوردان Behnken و Hurley, اجازه دادن به آنها را امتحان کنید این نرم افزار در طول روز و سپس بازسازی آن را هر شب به ترکیب انتقادات و پیشنهادات خود را برای روز بعد آزمون.

SpaceX نیز با استفاده از A/B تست که اجازه می دهد تا شرکت در آزمون تغییرات در زیر مجموعه ای از ماهواره های, او گفت:. این روش به طور گسترده ای استفاده می شود در بیشتر مرسوم برنامه نویسی برای مثال برای ارزیابی اینکه آیا یک وب سایت و لود سریع تر.

به روز رسانی می شود مهم است. “ما تا به حال بسیاری از موارد که در آن یک ماهواره در مدار شکست ما هرگز حتی تصور از قبل بود اما قادر به نگه داشتن خود را امن به اندازه کافی بلند برای ما به اشکال زدایی آن را به شکل ثابت و یا یک راهحل و فشار بالا یک به روز رسانی نرم افزار” مونسون گفت.

نیست که می گویند نرم افزار مایع است. خدمه اژدها نرم افزار قفل شده بود ماه قبل از راه اندازی.

SpaceX امنیت کامپیوتر

نرم افزار مدرن به معنی مدرن مشکلات نرم افزاری مانند امنیت. SpaceX با استفاده از چندین روش های امنیتی برای حفظ آن فضاپیما سیستم ها و داده های امن گفت: Jeff Dexter, اجرا می شود که SpaceX پرواز نرم افزار و امنیت سایبر برنامه های.

برای مثال SpaceX استفاده می کند پایان به پایان رمزگذاری برای محافظت از اطلاعات فرستاده شده و از Starlink ماهواره ها از رهگیری و تمام سخت افزار اجرا می شود نرم افزار امضا شده توسط SpaceX برای کمک به خارج از بلوک های نرم افزار, او گفت:. آن را نیز اجرا می شود تست خودکار برای شکار مشکلات در نرم افزار.

“ما یک تیم اختصاص داده شده است که چگونه شناسایی وسایل نقلیه ما و ماهواره ها می تواند هک بنابراین ما می توانید از بین بردن و یا منع این نوع از تهدیدات هنگامی که ما در حال ساخت ما وسایل نقلیه” Dexter گفت.

حتی آنچه SpaceX برنامه نویسان را برای تلفن های موبایل سرگرم کننده جدی است. یکی Redditor پرسید: اگر آنها بازی Kerbal Space Program, یک spaceflight بازی شبیه ساز خوب برای کسانی که لذت بردن از مکانیک مداری.

“البته ما بازی KSP” Hnaide گفت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: SpaceX به مجموعه خود را برای اولین بار فضانوردان به فضا


4:28

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>