صادق خان را نقد و بررسی تمام آثار تاریخی در لندن به اطمینان حاصل شود آنها منعکس شهر تنوع

صادق خان اعلام کرده است یک کمیسیون به بررسی مجسمه پلاک و نام خیابان در لندن به نشانه اطمینان در سرمایه “مناسب منعکس لندن دستاوردها و تنوع”.

اعلام می آید پس از یک مجسمه از قرن 17 تاجر برده ادوارد Colston پایین کشیده شد و توسط Black Lives Matter معترضان در بریستول در آخر هفته. بنای برنز شد و سپس تحت فشار قرار دادند به بریستول هاربر.

شهردار لندن گفت: کمیسیون جدید برای تنوع در قلمرو عمومی را به تمرکز بر روی “افزایش نمایندگی در میان, در اقلیت قومی (بام) جوامع زنان و همجنسگرایان+ جامعه و معلولیت.

او همچنین گفت: ملی برده داری یادبود و ملی سیک یادبود جنگ باید بنا در لندن است.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه آقای خان گفت: “من از همه به نفع شهر ما منعکس کننده ارزش هایی که ما داریم و همچنین تنوع شهرستان ما – بیشتر نقاشی های دیواری بیشتر آبی پلاک مجسمه های بیشتری از مردم است که منعکس کننده که به سمت شما.

“برای مثال من فکر می کنم باید وجود داشته باشد در لندن ملی برده داری یادبود ملی سیک یادبود من فکر می کنم ما باید در بزرگداشت بزرگ سیاه و سفید بریتانیا از استفان لارنس به بسیاری از دیگران است.”

استفان لارنس بود که یک نوجوان سیاه پوست از جنوب شرقی لندن که کشته شد در یک نژاد-انگیزه حمله در حالی که انتظار برای اتوبوس در سال 1993.

مرگ او شده است جشن با یک لوح یادبود در نقطه که در آن او کشته شد در سالن جاده و همچنین با استفان لارنس روز مشاهده شده در 22 آوریل هر سال آغاز شد که در سال 2019.

وقتی پرسید که آیا او را در نظر گرفتن یک مجسمه وینستون چرچیل بود که کلمه ‘نژادپرستانه’ اسپری بر روی آن در جریان تظاهرات هفته گذشته آقای خان گفت: “هیچ – هیچ کس کامل آن است که آیا چرچیل آیا آن را گاندی که آیا مالکوم X.

“وجود دارد یک مکالمه به حال در مورد برنامه درسی ملی به درستی می آموزد کودکان ما در مورد مردم زگیل و تمام و برخی از چیزهایی که آنها انجام داده ایم ما را تایید نمی کند. اما وجود دارد برخی از مجسمه ها که کاملا روشن برش – slavers کاملا روشنی در نظر من.”

این کمیسیون که شامل هنر, جامعه و شورای رهبران و مورخان بررسی خواهد شد زمان نشانه و بحث در مورد آنچه میراث باید جشن گرفته شود و توصیه هایی را برای ایجاد بهترین عمل و استاندارد.


Ekow Eshun از ستون چهارم راه اندازی گروه ستایش کمیسیون به عنوان “به موقع قابل توجهی توسعه”.

“چهارمین ستون برنامه یک مثال از یک پروژه که در نظر نمایندگی از بام جوامع زنان تجاوز+ جامعه و معلولیت به عنوان بخشی از ماموریت خود را – و از همه قوی تر و هنری پرماجرا به عنوان یک نتیجه,” او گفت:.

“این کمیسیون نشانه یک گام مثبت رو به جلو در ما چگونه فکر می کنم در مورد رابطه بین فرهنگ و جامعه در لندن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>