رابرت میلیگان: کارگران حذف مجسمه تاجر برده در لندن

یک مجسمه از یک برده صاحب حذف شده است توسط یک مقام محلی در لندن پس از کار شوراهای متعهد به آغاز بررسی آثار تاریخی از جمله در مناطق خود در میان ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر کشور است.

این رقم از رابرت میلیگان گرفته شده بود را از آن ستون در غرب هند اسکله در Docklands روز یکشنبه دو روز پس از فعالان پاره کردن یک مجسمه از یک تاجر برده در بریستول.

حذف میلیگان مجسمه هموار راه را برای یک “گسترده تر و گفتگو در مورد مقابله با این بخش از تاریخ ما و نمادهایی که نشان دهنده آن” برج Hamlets شهردار گفت.

پیشتر در روز سه شنبه دولت های محلی انجمن (LGA) کار گروه گفت که پس از مشورت با شورای کارگری رهبران وجود دارد “قریب به اتفاق توافق” برای گوش دادن به و کار با جوامع محلی “به نقد و بررسی تناسب محلی آثار تاریخی و مجسمه ها در زمین های عمومی و شورای اموال”.

آن را به دنبال تصمیم مشابه توسط شهردار لندن, صادق خان پس از دفتر خود اعلام کرد که به تازگی تشکیل کمیسیون برای تنوع در قلمرو عمومی را بررسی نشانه ها در پایتخت از جمله نقاشی های دیواری, هنر خیابانی, خیابان نام, مجسمه ها و بناهای یادبود.

به Tweeting تصویری از لحظه میلیگان مجسمه پایین گرفته شده است آقای خان گفت: “این یک حقیقت تلخ است که بسیاری از ما ثروت حاصل از تجارت برده – جز این نیست که به جشن ما در فضاهای عمومی.”

حذف پس از این کانال و رودخانه اعتماد خیریه که صاحب زمین که در آن مجسمه واقع شده بود گفت: این امر سازماندهی آن “حذف امن” زیر یک طومار راه اندازی محلی کار عضو شورا Ehtasham Haque.

قصبه شهردار techcrunch گفت: “من می دانم که قدرت احساس در مورد این پس از حذف از یک شبیه مجسمه در بریستول و ما عمل به سرعت به هر دو اطمینان از امنیت عمومی و پاسخ به نگرانی های ما ساکنان که من به اشتراک بگذارید.

“شرق پایان تاریخ افتخار مبارزه با عدم تحمل. ما در حال حاضر نیاز به گسترده تر گفتگو در مورد مقابله با این بخش از تاریخ ما و نمادهایی که نشان دهنده آن است.”

مجسمه اشاره کرد غرب هند تاجر slaveholder و بنیانگذار لندن تجارت جهانی ایرانیان, غرب هند اسکله ایستاده بود در خارج از موزه لندن Docklands.

او متعلق به 526 بردگی آفریقایی که مجبور به کار بر روی خانواده اش را کشت و زرع در جامائیکا با توجه به این موزه قبل از مرگ او در سال 1809.

با این رشد افزایش پشتیبانی برای زندگی مهم جنبش است که موجب تظاهرات جهانی پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس تعدادی از دادخواست پدید آمده اند و خواستار بحث آثار تاریخی در انگلستان گرفته شده است.

یکی خواستار منچستر شورای شهر به حذف یک مجسمه از دو بار نخست وزیر بریتانیا سر رابرت پوست در Piccadilly باغ.

درخواست سازمان سامی Pinarbasi توصیف دولتمرد که تاسیس پلیس شهری خدمات به عنوان یک “نماد نفرت و نژادپرستی”.

مشابه دادخواست با برچسب £RepealPeel راه اندازی شده است برای حذف مجسمه در لیدز برادفورد.

Luthfur رحمان از منچستر شورای شهر گفت: باید وجود داشته باشد یک شهر گسترده چکیده ای از مجسمه ها و مردم خواست تا به جلو آمده و با افکار خود را در مورد است که جشن گرفته بودن اما باید باشد.

او گفت: “فکر خاص” باید به نمایندگی از “افتخار بام تاریخچه منچستر و کمک به بازتاب مشترک داستان ما متنوع و چند فرهنگی شهرستان”.

دادخواست کشیده شده اند با الهام از ضد نژادپرستی تظاهرات در بریستول در روز یکشنبه که دیدم معترضان سرنگونی مجسمه تاجر برده ادوارد Colston قبل از پرتاب آن به بندر.

همچنین وجود داشته است تجدید خواستار یک مجسمه از استعمار بریتانیا سیسیل رودز گرفته شود از Oriel کالج در دانشگاه آکسفورد.

سوزان براون رهبر آکسفورد شورای شهر دعوت کرده در کالج به برنامه ریزی درخواست برای حذف مجسمه است که در مرکز یک در حال اجرا ردیف.

کالج, گفت:, آن را همچنان به “بحث و گفتگو در خصوص مسائل مطرح شده با حضور در سایت ما نمونه هایی از اعتراض میراث مربوط به سیسیل رودز”.

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>