شاهزاده اندرو ‘به دروغ به تصویر کشیدن خود را به عنوان مشتاق به همکاری در اپستاین تحقیقات ما وکیل می گویند

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

شاهزاده اندرو در تلاش است تا “به دروغ تصویر خود را به عنوان مشتاق و مایل به همکاری”, با توجه به یک وکیل آمریکایی درگیر در جفری اپستاین بررسی است.

نظرات خود را پس از دوک یورک وکلا ادعا کرد که شاهزاده بود و به ارائه خدمت به عنوان یک شاهد حداقل سه بار در این سال است.

جفری برمن که منجر به حمله به قاچاق جنسی اتهامات علیه اپستین و دیگران ادعا کرد یک درخواست به ترتیب یک مصاحبه بارها و بارها رد شد.

“امروز شاهزاده اندرو دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری با جریان فدرال تحقیقات جنایی را به قاچاق جنسی و مرتبط با جرائم مرتکب شده توسط جفری اپستین و همکاران” ما وکیل برای منطقه جنوب نیویورک روز دوشنبه گفت:.

“شاهزاده داده نشده است مصاحبه با مقامات فدرال بارها کاهش یافته است درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه و نزدیک به چهار ماه پیش به ما اطلاع صراحت … که او نمی خواهد آمد در چنین مصاحبه.”

وی افزود: “اگر شاهزاده اندرو در واقع جدی در مورد همکاری با ادامه تحقیقات فدرال درهای ما باز باقی می ماند و ما در انتظار کلمه از زمانی که ما باید انتظار او است.”

آقای برمن بود که در پاسخ به یک بیانیه دوک یورک را وکیل قرار داده و از روز دوشنبه ادعا شاهزاده پیشنهاد کرده است برای کمک به تحقیقات سه بار در این سال است.

“متاسفانه DOJ [US Department of Justice] دهکدهای در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری” Blackfords LLP گفت.

“در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.”

آمریکا وزارت دادگستری ارسال شده متقابل کمک های حقوقی (MLA) درخواست به دفتر خانه به مسابقه پسر ملکه به عنوان یک شاهد در اعتراض به اپستاین که در زندان درگذشت در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

یک MLA درخواست های ساخته شده توسط کشورهای خارجی است که یک فرایند رسمی استفاده می شود برای به دست آوردن کمک در تحقیقات یا تعقیب کیفری جرائم به طور کلی زمانی که همکاری نمی توان به دست آمده توسط سازمان های اجرای قانون.

این فرآیند به طور معمول راز اما با گزارش در هر دو طرف اقیانوس اطلس در مورد درخواست شاهزاده اندرو تیم حقوقی تاکید آن “تعهد به رازداری” و رفت و در را به اتهام “گمراه کننده رسانه های جلسات” در برابر ما دادستان.

در این بیانیه گفت: “هر گونه پیگیری درخواست معاضدت قضائی خواهد بود ناامید کننده پس از دوک یورک است نه یک هدف از DOJ بررسی و به تازگی تکرار تمایل خود را برای ارائه یک شهادتنامه.”

آقای برمن وکیل پیشرو اپستاین تحقیقات گفت: در شروع سال مقامات ایالات متحده تا به حال دیده می شود “صفر همکاری” از شاهزاده اندرو.

او به خبرنگاران گفت: در ماه مارس شاهزاده بود “به طور کامل بست داوطلبانه همکاری” اضافه کرد: “دفتر ما این است که با توجه به گزینه های خود را.”

شاهزاده اندرو پا به دور از وظایف سلطنتی در سال گذشته پس از او به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار Newsnight مصاحبه که در طی آن او سوال در مورد دوستی خود با اپستاین و اتهامات او با یکی از خوار سرمایه را به اتهام قاچاق قربانیان.

ویرجینیا Giuffre ادعا کرده است دوک به حال رابطه جنسی با او را در سه نوبت جداگانه از جمله زمانی که او 17 در حالی که او هنوز هم یک جزئی تحت قانون ایالات متحده.

دوک قاطعانه رد او هر شکلی از تماس جنسی و یا ارتباط با Ms Giuffre.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>