برنامه برای تمام دانش آموزان دبستانی در انگلستان به بازگشت به قبل از تابستان نگاه مجموعه ای به رها

برنامه ای برای تمام مدارس ابتدایی کودکان برای بازگشت به مدرسه در انگلستان قبل از تعطیلات تابستانی تنظیم شده بود رها شده توسط دولت با توجه به نگرانی های اجتماعی فاصله.

می آید پس از برخی از مدارس شروع مرحله به مرحله بازگشت از دانش آموزان در 1 ژوئن – از جمله پذیرش سال یک و شش سال – تقریبا دو ماه پس از بوریس جانسون دستور تعطیلی مدارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در زیر پیشنهاداتی برای بازگشایی مدارس, طرح دولت بود “برای همه کودکان مدرسه ابتدایی به بازگشت به مدارس قبل از تابستان به مدت یک ماه در صورتی امکان پذیر است” – یک موقعیت گفته بود نگه داشته و تحت بررسی است.

روز سه شنبه وزارت آموزش و پرورش (DfE) گفت که هنوز “جاه طلبی” برای بازگشت از مدارس ابتدایی قبل از ژوئیه اما اضافه گاوین ویلیامسون ارائه خواهد شد به روز رسانی در برنامه های بعد از امروز.

با توجه به BBC, وزیر آموزش و پرورش بگویید نمایندگان مجلس در ویکیانبار بیانیه ای اعلام کرد که مدارس ابتدایی را دیگر نمی خواهد باید برای آماده شدن برای بازگشت کامل از کودکان قبل از تعطیلات تابستان با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

صحبت های روز دوشنبه در هیچ 10 coronavirus جلسه وزیر بهداشت مت Hancock همچنین گفت که مدارس باز نمی شود و تا سپتامبر “در اولین” – برجسته سازی عدم قطعیت بیش از عفونت رای و ایمنی از معلمان و دانش آموزان است.

“آنچه ما باید انجام دهیم – نه تنها در مدارس بلکه در سراسر هیئت مدیره است که کار کردن چگونه ما می توانیم چیزهای دیگر که موضوع رفتن” آقای Hancock گفت.

“مانند مدارس مانند مهمان نوازی – به خصوص مهمان نوازی مانند خرده فروشی. و آنها را با خیال راحت و با دقت در راه است که نمی تواند به گسترش این ویروس که در حال رفتن به نیاز به ابتکار و خلاقیت است.”

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه کودکان کمیسر آن لنگفیلد گفت که او “واقعا نا امید” برای کودکان و پدر و مادر که انتظار داشتند برای بازگشت به مدرسه قبل از تعطیلات تابستان.

“اما دوباره این واقعا کودکانی که در حال از دست رفته در اینجا پرداخت مجازات. ما می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق کودکان نمی خواهد رفتن به مدرسه در حال حاضر قبل از تابستان های آموزشی, افزایش شکاف,” او گفت:.

در یک مصاحبه جداگانه Ms لنگفیلد گفت: وزرا باید در چه ولز انجام شده است در مورد به مرحله بازگشایی مدارس اضافه کرد: “اول از همه زمانی که ما در ولز آنها در حال اجرا بسیار متفاوت مدل که در واقع کودکان در حال آمدن به مدرسه برای یک سوم از هفته قبل از این که من فکر می کنم جالب است و دولت باید نگاه,” او گفت:.

“و دلیل دیگر این است که کودکان هنوز هم نیاز به یادگیری در این دوره وجود دارد و نیاز به کاهش برای جبران این واقعیت آنها را در مدرسه از طریق آموزش آنلاین اما همچنین به طور بالقوه گرفتن و اردوهای تابستانی برای کمک به آنها احساسی است.”

رابرت Halfon محافظه کار رئیس عوام کمیته آموزش و پرورش نیز نامیده می شود برای وزیران به تجدید نظر. “من فکر می کنم دولت قطعا باید دوباره فکر می کنم بر این و در ادامه با یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس به دلیل من فکر می کنم بیش از حد بسیاری از کودکان محروم در حال گرفتن آموزش و پرورش,” او گفت:.

“ما می تواند به یک بیماری همه گیر از آموزشی فقر و آسیب رساندن به شانس زندگی صدها هزار نفر از افراد جوان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>