کره شمالی می گوید ارتباط قطع خواهد شد, جنوبی بیش از پناهنده جزوات

سئول کره جنوبی (AP) — کره شمالی روز سه شنبه گفت: آن را قطع تمام کانال های ارتباطی با کره جنوبی به این شدت فشار خود را بر جنوب برای عدم توقف فعالان از شناور های ضد پیونگ یانگ جزوات خود را در سراسر مرز تنش.

کره شمالی هشدار داد که روابط بین کره شده است تیره و تار میان یک بن بست طولانی مدت در گسترده تر هسته ای دیپلماسی بین پیونگ یانگ و واشنگتن است. برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی ممکن است به عمد ایجاد تنش برای تقویت وحدت داخلی و یا راه اندازی یک بزرگتر تحریک در این صورت مداوم ایالات متحده آمریکا.

ادامه مطلب: کره شمالی تهدید به بستن دفتر ارتباطی با جنوب بیش فعال جزوات

شمال کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: همه مرزی خطوط ارتباطی قطع خواهد شد در ظهر. آن گفت: از آن خواهد شد “اولین گام از عزم و اراده به طور کامل تعطیل تماس با تمام معنی با کره جنوبی و خلاص شدن از شر چیزهای غیر ضروری.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن گفت: این تصمیم توسط کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد و کیم یونگ چول سابق hard-خط نظامی آمریکا که سئول معتقد بود پس از دو سال 2010 حملات که به کشته شدن 50 کره جنوبی.

“کره جنوبی مقامات connived در اعمال خصمانه علیه (کره شمالی) توسط riff-raff در حالی که تلاش برای طفره رفتن از مسئولیت سنگین با تند و زننده بهانه” KCNA گفت. “آنها باید مجبور به پرداخت صمیم قلب برای این کار است.”

کره شمالی کره جنوبی تبادل تیراندازی در سراسر مرز پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد دوباره در

کره شمالی کره جنوبی تبادل تیراندازی در سراسر مرز پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد دوباره در

کره جنوبی محافظه کار فعالان و کره شمالی جداشدگان در جنوب برای سال های شناور بزرگ بالن به کره شمالی که حمل جزوات انتقاد کیم جونگ سازمان ملل متحد بیش از جاه طلبی های هسته ای و گردابی حقوق بشر. به پخش اعلامیه شده است یک منبع تنش بین کره از این کشور موی در هر گونه تلاش برای تضعیف کیم رهبری است.

هفته گذشته کیم یو جونگ به نام جداشدگان “انسان تفاله” و “سگ دو رگه” در واکنش به پخش اعلامیه اخیر به عنوان شمالی همچنین تهدید به طور دائم تعطیل یک دفتر رابط و به طور مشترک اجرا کارخانه پارک و همچنین خنثی کردن یک 2018 بین کره ای نظامی بود که با هدف کاهش تنش است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کره شمالی شهروندان همچنین شرکت در یک سری از تظاهرات انبوه مخالفت سئول دولت فعالیت های شمالی به طور معمول سازماندهی در زمان تنش با جهان خارج است.

ادامه مطلب: کره شمالی و ایران و سرزنش ایالات متحده برای ‘دو استاندارد’ در خرد کردن تظاهرات

کره جنوبی لیبرال دولت تا به حال هیچ پاسخ فوری به کره شمالی اعلام. آن را به تازگی گفت که فشار برای ممنوعیت قانونی در راه اندازی جزوات اما شمالی گفت: کره جنوبی در پاسخ فاقد صداقت است.

کره جنوبی محافظه کاران خواسته اند که خود را دولت به سخت تر بر کره شمالی و رعایت حقوق اساسی به آزادی بیان است. کره جنوبی به طور معمول اجازه فعالان راه اندازی چنین بالن اما گاهی اوقات فرستاده افسران پلیس برای متوقف کردن آنها را زمانی که کره شمالی هشدار ظاهر می شود جدی است. در سال 2014 کره شمالی سربازان آتش گشودند در تبلیغات بالن پرواز به سوی خاک خود راه اندازی یک تبادل آتش که باعث تلفات شناخته شده.

کره شمالی به حالت تعلیق تقریبا همه همکاری ها با کره جنوبی به عنوان مذاکرات هسته ای با ایالات متحده باقی می ماند stalemated پس از شکست یک اجلاس بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال 2019. اصلی چسبیده نقطه در ایالات متحده آمریکا-کره شمالی دیپلماسی ایالات متحده امتناع آسانسور بسیار فلج کننده تحریم ها علیه کره شمالی در ازای محدود denuclearization مراحل.

کره شمالی باقی مانده است کم حرف در بازگشت از کیم جونگ سازمان ملل متحد به چشم های عمومی

کره شمالی باقی مانده است کم حرف در بازگشت از کیم جونگ سازمان ملل متحد به چشم های عمومی

کره شمالی ناودان کره جنوبی برای عدم به شکستن و دور از واشنگتن و برای بازگرداندن عظیم پروژه های مشترک اقتصادی برگزار شد تا ایالات متحده آمریکا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کیم جونگ سازمان ملل متحد به تازگی بر نیاز به تقویت خود از نقاط قوت داخلی برای مقاومت در برابر تحریم ها ، اما بسیاری از کارشناسان می گویند کره شمالی در حال حاضر اقتصاد ضعیف باید بیشتر رو به وخامت گذاشته که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بستن مرز خود را با چین شمالی بزرگترین شریک تجاری و کمک نیکوکار.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>