غیر ضروری به بازگشایی مغازه ها در 15 ژوئن, دولت را تایید و به عنوان مستند کاسته بیشتر

غیر ضروری خرده فروشان خواهد بود قادر به باز کردن درهای خود را به خریداران از 15 ژوئن, کسب و کار, منشی, Alok Sharma تایید کرده است.

مغازه های خیابان بالا مجبور به بستن با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس قادر خواهد بود به “بهار بازگشت به زندگی” اگر آنها را تضمین کارکنان و خریداران می توان نگهداری ایمن از این ویروس در آخرین حرکت به سهولت مستند اقدامات است.

با این حال بارها و رستوران ها باید صبر کنید تا ماه آینده آقای شارما گفت: بی باک امیدوار است که مواد غذایی و نوشیدنی موسسات می تواند باز جلوتر از برنامه.

صحبت کردن در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی آقای شارما گفت: “من می توانم تایید می کنند که امروز رسانه های خرده فروشی است که نیاز به بسته خواهد بود قادر به باز کردن درهای خود را دوباره از روز شنبه 15 ژوئن تا زمانی که آنها را مطابق با Covid-secure دستورالعمل های ما منتشر شده در آوریل 25.

“این آخرین گام در دقیق راه اندازی مجدد اقتصاد ما را قادر خواهد ساخت بالا خیابان و پایین کشور به بهار بازگشت به زندگی است.”

اگر مغازه های موفق به دنبال اجتماعی فاصله ارشاد اجرای اعلامیه صادر می شود به منظور آنها را به درهای بسته خود را دوباره, او گفت:.

با این حال بارها و رستوران ها و کافه ها باید بسته باقی می ماند تا زمانی که در ماه آینده همراه با آرایشگری آرایشگران و ناخن سالن.

آقای شارما گفت: “من می دانم که شده است وجود دارد بسیاری از حدس و گمان در مورد زمانی که ما ممکن است قادر به بازگشایی این بخش از اقتصاد و من به طور کامل درک کنند که چرا همه ما بسیار مشتاق به آنها را به بالا و در حال اجرا, و من کاملا به اشتراک گذاری است که شور و شوق.

“اما ما همچنان به دنبال نقشه راه است که مجموعه ای از جاه طلبی ما را به بازگشایی این بخش از 4 جولای در اولین.”

کسب و کار, منشی, در مواجهه با یک مجموعه از سوالات در مورد اینکه آیا این دو متری اجتماعی فاصله حکومت می تواند آرام برای جلوگیری از فاجعه بار از دست دادن شغل در بخش مهمان نوازی.

انگلستان و مهمان نوازی و تجارت بدن تخمین زده می شود که رسانه ها قادر خواهد بود به حدود 30 درصد از نرمال درآمد با دو متری قانون در محل در حالی که یک متر خواهد ميانگين حدود 70 درصد است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) می گوید: یک متر و امن است که به تصویب رسید در کشورهایی مانند دانمارک و فرانسه و سنگاپور wheares انگلستان, کانادا و اسپانیا تصمیم گرفتند برای دو متری قانون است.

“هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار ما را ببینید که آیا شما می توانید حرکت به یک فاصله کوتاه اما در نهایت ما نگه داشتن همه اینها تحت نظر” آقای شارما گفت.

“وجود دارد که کشورهای دیگر در جهان است که باید نقل مکان کرد و از دو متر به فواصل نزدیک. البته آنها بیشتر همراه نظر خود را نقشه راه در از نظر باز کردن کسب و کار.

“ما در حال گرفتن یک محتاط نظر در این. من به طور کامل درک کنند که چرا به دلایل اقتصادی کسب و کار می خواهد به یک نگاه در این دو متری قانون است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>