Mixtiles بزرگ هدیه روز پدر, و شما می توانید 3 برای $25 – CNET


mixtiles-promo

Mixtiles هستند یک راه مقرون به صرفه به اضافه قاب عکس به دیوار خود را-بدون ناخن مورد نیاز است.


Mixtiles

این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی.

Mixtiles هستند 8×8-اینچ قاب عکس — “کاشی” — شما می توانید به راحتی قطع و rehang بدون ناخن مورد نیاز است. آنها تکیه می کنند باقی مانده-رایگان چسبنده پد است که آنها را ساده برای تنظیم و یا حتی نقل مکان. من یک فن بزرگ از محصول پتانسیل بسیار زیادی در مورد هدیه برای پدر یا هر کس دیگری.

آنها به طور معمول فروش برای $12 به 14 دلار در هر, اما برای یک مدت زمان محدود شما می توانید با دریافت سه Mixtiles برای $25 با promo code CNET3FOR25. اما در ادامه برای چند دستورالعمل مهم-از جمله چگونه به درخواست این کد.

این لینک شما را به Mixtiles سایت را در مرورگر خود را, اما شما همچنین می توانید با استفاده از کد در Mixtiles برنامه برای iOS و Mixtiles نرم افزار برای آندروید. توجه داشته باشید که هنگامی که شما به پرداخت هیچ آشکار محل برای اعمال کد های تبلیغاتی.

اگر شما با استفاده از یک مرورگر دسکتاپ, پس از شما با کلیک بر بیایید بروید و نام خود را وارد کنید و ایمیل و آدرس و کلیک بر روی آیکون منو را انتخاب کنید و اضافه کردن کد های تبلیغاتی. سپس در ادامه با انتخاب عکس و پرداخت.

در برنامه های iOS (من قادر به سعی کنید از نسخه اندروید) شیر نماد منو و سپس اضافه کردن کد های تبلیغاتی. آن اضافه کنید و سپس با بهره برداری برویم. آن را آسان به اندازه کافی فقط کمی به عقب.

من دستور داد برخی از Mixtiles سال گذشته و نمی تواند شادتر با آنها. چاپ نگاه تیز و رنگ ها فوق العاده پر جنب و جوش و کاشی های خود را سبک و آسان به قطع. سفارش از تلفن من نسیم بود هر چند دسکتاپ و رابط کاربری ساده به عنوان به خوبی.

حمل و نقل طول می کشد حدود یک هفته با توجه به شرکت بنابراین شما باید قادر به دریافت این در زمان برای روز پدر. (صحبت که اتمام روز پدر-مربوط به قسمت ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست زیر!)

افکار خود را?

یک انفجار با بطری باش برای $30

bottle-bash
Poleish ورزشی

آن را گرم و قرنطینه محدودیت های بلند. زمان به خارج و برخی از سرگرم کننده در حال حاضر! اگر شما به دنبال برای یک بازی جدید برای بازی با دوستان و یا خانواده در اینجا یکی از بزرگ: برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, بطری باش در فروش برای $29.97. قیمت به طور منظم: $50.

اگر نام آشنا برای تلفن های موبایل شاید شما آن را در من خلاصه ای از بهترین بازی به بازی با خانواده خود را. آن دو-در-یک بازی است که می آید با دو پلاستیک پست که خطر به زمین دو بطری های پلاستیکی که بقیه بالای آنها و یک پرواز دیسک.

هدف ؟ دست کشیدن که بطری کردن. در ضمن دفاع از تیم در تلاش برای گرفتن دیسک-و بطری, اگر شما قادر به آن ضربه. آن را به چالش کشیدن برای مطمئن شود, و بنابراین ایده آل برای بچه های جوان. اما آن را قطعا سرگرم کننده و آسان برای حمل و نقل به عنوان به خوبی.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>