آی بی ام برای خروج از صورت به رسمیت شناختن بازار از پروفایل ترس – CNET


gettyimages-11893847311

آی بی ام می گوید آن را خروج از تشخیص صورت بازار را از نگرانی فن آوری است که استفاده می شود به تبعیض.

اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

آی بی ام روز دوشنبه اعلام کرد این برداشت از هدف کلی صورت به رسمیت شناختن بازار گفت: نگرانی که تکنولوژی در حال استفاده برای ترویج تبعیض نژادی و بی عدالتی است.

“آی بی ام قویا مخالف و نه چشم پوشی از استفاده از هر تکنولوژی از جمله تشخیص چهره تکنولوژی ارائه شده توسط فروشندگان دیگر برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی و یا هر هدف است که سازگار با ارزش ها و اصول اعتماد و شفافیت” مدیر عامل Arvind کریشنا گفت: در نامه ای به رهبران کنگره در روز دوشنبه.

“ما اعتقاد داریم در حال حاضر زمان برای شروع یک گفتگوی ملی در مورد اینکه آیا و چگونه تشخیص چهره تکنولوژی باید شاغل داخلی سازمان های اجرای قانون” این شرکت اعلام کرد.

تشخیص صورت مواجه شده است و واکنش از طرفداران حفظ حریم خصوصی و قانونگذاران و یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها را ممنوع شهری با استفاده از فن آوری است. در سال گذشته قانونگذاران دموکرات پیشنهاد منع عمومی واحد مسکن با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره. هنوز تشخیص صورت است که در مسیر تبدیل شدن به فراگیر در فرودگاه ها و مراکز خرید و برخی از شرکت ها در حال فروش آن برای ادارات پلیس.

منتقدان استناد مطالعات نشان می دهد که این تکنولوژی دارای دقت کم نرخ برای زنان و اقلیت ها. هنگامی که آن را به درستی کار می کند, آنها اضافه کنید و آن را دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به غیر قابل اجتناب و تهاجمی شکل از نظارت است. شرکت های مانند Clearview هوش مصنوعی که دارای فن آوری است که اجازه می دهد تا کاربران شناسایی افراد با مقایسه چهره خود را به عکس های خراشیده از اینترنت که نگرانی های قدرت از فن آوری است.

آی بی ام بوده است یک طرفدار قوی تنظیم صورت شناخت و گفت که به طور بالقوه مضر استفاده می کند می تواند محدود شود در حالی که هنوز هم اجازه می دهد برای نوآوری است. آی بی ام هم زده جنجال در ماه مارس با استفاده از تصاویر در فلیکر به اشتراک گذاشته شده تحت Creative Commons به عنوان بخشی از یک مجموعه به آموزش هوش مصنوعی چهره-تشخیص سیستم.

آی بی ام ارائه نمی دهد اضافی دهید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای محافظت از تلفن خود را (و خود را در حفظ حریم خصوصی) در اعتراض


4:31

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>