سوخت هیدروژن می تواند به عنوان ارزان به عنوان گاز در 5 سال مطالعه می یابد – Roadshow


کالیفرنیا فکر می کند هیدروژن می تواند کار کند اما واقعیت این است که وجود دارد بسیاری از موانع پیش رو است.


تویوتا

به عنوان صنعت خودرو به نظر می رسد دور از محاکمه و درست موتور احتراق داخلی-دو راه به نظر می رسد. یکی این است که در آینده خودروهای برقی و توده از ایستگاه های شارژ. دوم به ظاهر کمتر احتمال دارد مسیر این جاده به سوخت هیدروژن سلول های وسایل نقلیه.

در حالی که ارزش اقتصادی هستند قطعا مورد علاقه هیدروژن سلول های سوخت مزایای خود مانند دیگر خیلی محدوده. و اگر یک مطالعه از کالیفرنیا کمیسیون انرژی (PDF) دارای وزن سوخت هیدروژن به قدرت سلول سوختی وسایل نقلیه می تواند در مورد همان قیمت بنزین در مدت پنج سال.

گزارش منتشر شده در هفته گذشته جزئیات یک طرح توسعه برای ایجاد تجدید پذیر هیدروژن سوخت گیاهان. در پایان این کمیسیون معتقد است تقاضا و احتمالی آن هزینه می تواند به ارزش امروز را سرمایه گذاری. در سال 2025 یک کیلوگرم هیدروژن (برابر 0.26 گالن گاز) می تواند توزیع برای $6-$8.50 و “ملاقات موقت هدف بر اساس اقتصاد سوخت-تنظیم قیمت برابری با بنزین است.” معنی بله که خیلی گران تر از یک چهارم گالن گاز اما ماشین شما خواهد شد بسیار بیشتر است. کمیسیون یادداشت این قیمت نیز قبل از هر کالیفرنیا یارانه برای کم کربن سوخت که فشار قیمت حتی پایین تر است.

شایان ذکر است این مطالعه در نگاه هزینه برابری بر اساس بهره وری خودرو. به عبارت دیگر هیچ راهی برای بدانید اگر خودروسازان خواهد حتی مقرون به صرفه وسایل نقلیه در حال اجرا یک هیدروژن سلول های سوخت انتقال قدرت تا سال 2025. با قضاوت بر اساس آن خودروسازان امروز پایه در فن آوری آن را شرط بندی امن است که نمی توان در این مورد. خودروسازان اغلب برابر هزینه برابری برای EVs و موتور احتراق-داخلی از طریق باتری هزینه بهره وری.

بسیاری از مشکلات باقی می ماند برای سوخت هیدروژن است که ما هنوز به حل. ذخیره سازی باقی مانده روی حیله و تزویر و برای کسانی که فکر می کنم آن را سخت برای پیدا کردن یک EV شارژ ایستگاه, سعی کنید و پیدا کردن ایستگاه های سوخت گیری هیدروژن در خارج از کالیفرنیا و هاوایی.

حتی اگر هیدروژن نیست قدرت این خودرو از فردا CEC فکر می کند می تواند یک جایگزین مناسب برای بخش های دیگر. تولید برق بود که یک منطقه مورد بحث و این می تواند به شکل دیگر فرآیندهای صنعتی است. در بخش حمل و نقل هیدروژن می تواند بیشتر حس برای بزرگ تجاری کامیون یا اتوبوس های شهر ،

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 تویوتا Mirai: هیدروژن هرگز نگاه خیلی خوب


1:33

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>