کمک به گرسنه: Dizzee Rascal بازگشت به محله قدیمی خود را برای توزیع منابع غذایی اضطراری

رپ Dizzee Rascal بازگشت به شرق لندن محله که در آن او بزرگ شده به کمک به توزیع وعده های غذایی و بسته مواد غذایی به افراد نیازمند در طول coronavirus بحران است.

ستاره کمک داوطلبان در Bygrove مدرسه ابتدایی در صنوبر است که دریافت منابع حیاتی از مستقل‘s راهنما گرسنه کمپین درخواست شریک فلیکس پروژه.

MC خود را صرف سفر اخیر خدمت وعده های غذایی به پدر و مادر و فرزندان و بسته بندی بسته های حاوی مواد غذایی به اندازه کافی به پنج وعده غذا برای یک خانواده چهار.

قبل از همه گیر ابتکار تنها عرضه کم درآمد پدر و مادر با مواد غذایی در طول تعطیلات مدرسه. اما برگزارکنندگان بر خاست به عمل پس از مستند آغاز شد با ارائه 5,000 وعده های غذایی یک هفته به خانواده های صنوبر در تلاش برای پرداخت هزینه و یا دسترسی به مواد غذایی است.

علامت Causton مدیر مدرسه ابتکار گفت: “فلیکس پروژه شده اند بسیار زیاد کمک — من نمی توانم ستایش آنها را به اندازه کافی. ما می دانیم که ما نیاز به انجام این کار را از طریق تابستان, بنابراین ما پاسخ تمام مواد غذایی تازه آنها در حال عرضه است.”

فلیکس پروژه که تحویل روزانه به صدها نفر از بانک های مواد غذایی و پروژه های جامعه در سراسر لندن آغاز شد کمک به مدرسه با ارائه یک یا دو سینی از محصولات تازه و اصلی آیتم ها در هر هفته.

مواد غذایی مازاد خیریه از افزایش هفتگی عرضه به 40 سینی پر از غذا برای کمک به مدرسه سازمان مقابله با تقاضا است.

آقای Causton گفت: “ما دیده ایم بسیاری از پدر و مادر furloughed و یا از دست دادن کار بیش از چند ماه گذشته. در مورد برخی از خانواده ها در تلاش برای پرداخت هزینه برای خرید, خرید این یکی از تنها منابع غذایی برای کودکان است.”

وی افزود: “واقعا عالی بود به Dizzee Rascal اینجا کمک کردن. او گیر کردم و کردم تا به خوبی با تمام داوطلبان و تمام خانواده. آن را فقط خوب برای دیدن لبخند بر روی بسیاری از چهره مردم.”

مدرسه برنامه نیز داده شده به طور منظم از غذا از آشپزخانه اجتماعی یک شهردار صندوق لندن برنامه.

Dizzee Rascal دست کردن مواد غذایی به خانواده های صنوبر در مدرسه ابتدایی (PA)

“من یک فرصت شگفت انگیز برای بازدید و کمک به آشپزخانه اجتماعی در Bygrove مدرسه ابتدایی در صنوبر که در حال ارائه رایگان مواد غذایی, کتاب و تجهیزات مدرسه به بچه ها در محلی که در آن بزرگ شدم” گفت: Dizzee Rascal.

“با تشکر از شما برای همه مردم شگفت انگیز آشنا شدم و با تشکر از شهردار صندوق لندن برای اتصال نقطه.”

کمک گرسنه به تجدید نظر در همکاری با خواهر ما عنوان شب استاندارددر حال حاضر مطرح شده بیشتر £6.5 میلیون دلار برای انجام پروژه. ما دو سوم از این راه نسبت به انجام تعهد ما افزایش 10 میلیون پوند برای درخواست ما شریک است.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>