Hamilton, Ont., گزارش 3 جدید COVID-19 موارد تست مثبت در میان افراد جوان هنوز هم یک نگرانی

Hamilton, Ont., گزارش فقط سه مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبه با قرار دادن این شهر در مجموع تعداد موارد تا 745 پس از همه گیر آغاز شد.

وجود دارد در حال حاضر 738 تایید رمان coronavirus موارد با یکی دیگر از هفت احتمالی عفونت.

وجود نداشت جدید مرگ و میر ناشی از 9 ژوئن. این شهر هنوز هم در مجموع از 41 coronavirus متصل مرگ و میر.

این شهر را به فقط یک نهادی شیوع و از دوشنبه در COVID-19 واحد در همیلتون بیمارستان عمومی که در آن 10 کارکنان پایین آمد با عفونت با توجه به سلامت عمومی است.

ادامه مطلب: 230 جدید کروناویروس موارد 14 مرگ و میر در انتاریو به عنوان مجموع موارد افزایش به 31,090

همیلتون بیمارستان ها می گویند در همه آنها 37 COVID-19 بيمار در مراقبت های ويژه — همیلتون علوم سلامت است در حالی که 18 سنت جوزف بیمارستان می گویند که آنها نیز 19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به تاریخ 583 شهر 745 شناخته شده COVID-19 مورد — یا 78 درصد — حل و فصل شده است.

در مجازی COVID-19 روز رسانی در سه شنبه بعد از ظهر همیلتون افسر پزشکی بهداشت می گوید موارد در میان افراد 20 تا 29 است که هنوز هم یک نگرانی با 43 درصد از موارد بیش از ده روز از آن جمعیتی است.

در این شهر از تعداد کل موارد 19 درصد (143) از 20 تا 29 محدوده سنی.

ریچاردسون گفت جدید کمپین رسانه های اجتماعی است که انتظار می رود راه اندازی شده توسط این شهرستان به زودی به هدف جوانتر دموی این امید از کاهش موارد جدید.

“ما فقط به بررسی برخی از برنامه های که برای یک هدف ارتباطات کمپین برای این گروه سنی برای این جمعیتی به منظور تلاش برای کاهش میزان عفونت در این گروه” دکتر الیزابت ریچاردسون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ریچاردسون گفت: اپراتورها از Rosslyn که تا به حال 86 COVID-19 موارد و 13 مرگ و میر در شیوع حدود یک ماه پیش هنوز هم برجسته سفارشات متصل به حفاظت از بهداشت و درمان ارتقاء عمل به درست قبل از بازگشایی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اپراتورها باید با پیروی از یک بخش 13 دستور مربوط به یک غیر بهداشتی آشپزخانه با توجه به ریچاردسون.

خانه همکاری با خانه های بازنشستگی سازمان تنظیم مقررات (RHRA) و بهداشت عمومی در یک پتانسیل بازگشایی.

آبشار منطقه گزارش 2 جدید COVID-19 موارد

نیاگارا بهداشت عمومی گزارش جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه. این منطقه دارای 719 تعداد موارد COVID-19 86 از آنها فعال است.

این منطقه گزارش شده است مرگ و میر ناشی از 9 ژوئن. وجود دارد 61 مرگ و میر متصل به COVID-19 با 50 بسته برای دراز مدت مراقبت از خانه و یا بازنشستگی اقامت.

ادامه مطلب: انتاریو بازگشایی مرحله 2: گروه 10 مجاز, مکان های عبادت برای بازگشایی میان بیماری همه گیر کوروناویروس

این منطقه دارای دو نهادی شیوع بیماری در یکی دراز مدت-مراقبت در منزل (باغ شهر مانور در ست کتریس) و یک خانه بازنشستگی (آلبرایت مانور در لینکلن).

پنج صد و هفتاد و دو — 79 درصد از نیاگارا را مورد حل و فصل شده است می گوید: سلامت عمومی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Haldimand-Norfolk گزارش 2 جدید COVID-19 موارد

Haldimand-Norfolk گزارش جدید COVID-19 مورد در روز دوشنبه قرار دادن منطقه به طور کلی تعداد کل موارد در 397 پس از همه گیر آغاز شد.

Haldimand نورفولک واحد بهداشت و درمان (HNHU) می گوید: 140 نفر بهبود یافته اند پس از همه گیر آغاز شده در حالی که 31 فوت کرده اند.

Halton منطقه گزارش 4 جدید COVID-19 موارد

Halton منطقه گزارش چهار مورد جدید از رمان coronavirus در روز دوشنبه. منطقه در حال حاضر 749 مجموع موارد از جمله 677 تایید موارد مثبت و 72 احتمالی.

این منطقه دارای 25 مرگ و میر وابسته به COVID-19 11 از تایید شیوع در یک موسسه.

بهداشت عمومی می گوید: بیش از 84 درصد (635) از آن موارد را در حال حاضر حل و فصل شده است.

منطقه گزارش هیچ نهادی شیوع بیماری همانطور که از ژوئن 9.

ادامه مطلب: Coronavirus: Hamilton رستوران با نگرانی در انتظار چراغ سبز از استان

از این موارد در منطقه 78 متصل به ساکنان و یا بیماران در یک موسسه.

Brant شهرستان گزارش جدید COVID-19 موارد

Brant شهرستان واحد بهداشت و درمان (BCHU) فقط دو COVID-19 موارد پس از جمعه. این منطقه دارای 115 تعداد موارد تایید شده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شهرستان هنوز چهار کشته و 104 کل حل و فصل موارد است.

وجود دارد هیچ نهادی و یا جامعه شیوع بیماری از روز شنبه.

در یک بیماری همه گیر به روز رسانی در جمعه منطقه اقدام افسر پزشکی سلامت خواست ساکنان به ادامه محدود کردن تماس نزدیک میان استان ‘مرحله دوم’ استقرار در روز جمعه اجازه می دهد برای تجمعات تا 10 نفر است.

بر اساس این طرح 34 سلامت عمومی واحد خواهد شد انتقال به یک مرحله است که اجازه خواهد داد که ساکنان انتاریو برای رفتن به مکان های عبادت, آرایشگری, آرایشگاه, رستوران, patios و بیشتر در فضاهای باز.

Brantford یکی از ‘مرحله دوم’ جوامع است که احاطه شده توسط مناطق که باقی مانده در این استان به مرحله یک از سفارشات با توجه به تعداد قابل توجهی از COVID-19 موارد است.

دکتر الیزابت Urbantke را باور نمی کند حرکت ارائه هر گونه مسائل مهم با توجه به منطقه است که به احتمال زیاد در حال حاضر شاهد دو راه سفر برای کار.

“ما دیده ایم Brandt ساکنان سفر خارج از منطقه ما برای کار و بسیاری از مردم رفت و آمد هر روز به کارفرمایان خود را در اینجا. با وجود این ما دیده ایم جوامع گسترش در صلاحیت نسبتا پایین باقی می ماند” گفت: Urbantke.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

شیوع کروناویروس: انتاریو به ارائه هفتگی ‘گزارش پیشرفت’ به صورت مناطق هنوز در مرحله 1 مرحله 2 از بازگشایی

شیوع کروناویروس: انتاریو به ارائه هفتگی ‘گزارش پیشرفت’ به صورت مناطق هنوز در مرحله 1 مرحله 2 از بازگشایی

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>