‘بازگشت به آفریقا’: Black Lives Matter معترضان مورد آزار قرار گرفته توسط جمعیت عصبانی در هرتفوردشایر

پلیس در حال تحقیق پس از سیاه و سفید زندگی ماده (پل) معترض شدند و مورد آزار قرار گرفته توسط یک “نژادپرستانه” جمعیت در هرتفوردشایر در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز.

Videos posted آنلاین نشان می دهد یک گروه از مردان پرتاب سوء استفاده در تظاهرات که جمع شده بودند در شهر هددسدن در دوشنبه شب در اعتراض به نژادپرستی سیستماتیک پس از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

یک مرد شنیده می شود فریاد معترضان: “چرا شما نمی بازگشت به آفریقا؟”. دیگران قسم می خورم بارها و بارها در آنها و یکی دیگر از چالش های آنها را به مبارزه.

برگزارکنندگان از پل رویداد بعد از ارسال پیام در Instagram که به عنوان خوانده شده: “با تشکر از شما به هر کسی که آمد و اعتراض امروز.

“اگر ما تا به حال به صورت مستقیم نژادپرستان که تلاش برای بی اعتبار ساختن تلاش های ما با هم ما نشان داد همبستگی اجازه هددسدن می دانم که #blacklivesmatter.”

روز سه شنبه پلیس محلی گفت: تحقیقات راه اندازی شده است به این حادثه.

Hertfordshire پاسبانان دستیار ارشد پاسبان لایحه Jephson گفت: “ما درک می کنیم که مردم از همه اقوام در سراسر هرتفوردشایر و فراتر از آن به درستی احساس وحشت در مورد مرگ جورج فلوید در امریکا است.

“ما به عنوان یک پاسبانان ایستاده شانه به شانه با کسانی که در سراسر کشور و در واقع جهان که هر دو غمگین و خشمگین راه آقای فلوید از دست داده و زندگی اش را در 25 مه.

“ما همیشه چالش تبعیض و نژادپرستی در هر کجا که ما آن را پیدا و بررسی جرم و جنایت به ما گزارش و اقدام به عنوان یک نتیجه از آنچه اتفاق افتاده است در هددسدن دیروز.”

Declan McKenna, یک خواننده انگلیسی که در نزدیکی هددسدن شد و در میان کسانی که محکوم اقدامات ضد داعش است.

مک کنا در توییتر نوشت: “هددسدن همسایه زادگاه من چزنت نمایش داده شده واقعیت روشن نژادپرستی در بریتانیا روز گذشته در پاسخ به اعتراض مسالمت آمیز.

“این است و نه فقط امریکا مشکل این است که به وضوح ما” در این پیام اضافه شده است.

تاتنهام نیز در حال بررسی این حادثه که ظاهرا درگیر هواداران باشگاه.

“این هیچ طرفداران ما” اسپرز توییتی. “این باشگاه را تحمل نمی کند نژادپرستانه و تبعیض آمیز و یا نفرت انگیز رفتار از هر نوع. ما به دنبال این خواهد شد و اقدامات لازم را در برابر هر گونه به اصطلاح فن ” درگیر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>