جنرال موتورز می بیند الکتریکی آینده است, اما آن را چند دهه به دست آوردن وجود دارد – Roadshow


جنرال موتورز

جنرال موتورز است که در وسایل نقلیه الکتریکی و خودروساز به طرح های بزرگ را به چالش شرکت های سنتی و افزایش ستاره ها مانند تسلا. در عین حال آن را برای تلفن های موبایل مانند جنرال موتورز می داند که جهان نمی تواند تلنگر از یک سوئیچ و ناگهان ببینید تقاضا برای EVs موشک وار رفتن.

در واقع GM مدیر عامل مری بارا معتقد است که آن را در دهه EVs برای تبدیل شدن به شایع تر از خودروهای با موتور احتراق داخلی-تحت هود. بارا ساخته شده از نظر طول Bloomberg Television رهبری برنامه زنده پس از یک سوال در مورد چگونه ما باید تا زمانی که تمام وسایل نقلیه در جاده ها الکتریکی هستند. بیست سال زمان خیلی زود بارا گفت: اما جنرال موتورز به عنوان یک کل می بیند این فرآیند اتفاق می افتد به آرامی در طول زمان است.

حتی اگر توسط خودروساز بهترین برآورد ما نمی بینم گسترده EV فروش تا بعد از 2040 جنرال موتورز همچنان به نزول میلیون دلار به اتومبیل های برقی.

در حالی که این خودروساز تنها به فروش می رساند یک واحد EV امروز Chevy Bolt EVخواهیم دید دو بیشتر به زودی. برقی کادیلاک SUV به نام Lyriqخواهد شد به احتمال زیاد اولین سال جاری عنوان خواهد شد GMC هامر EV وانت. در نهایت یک اسکیت بورد پلت فرم و جنرال موتورز است Ultium فن آوری باتری را زیر بنای حداقل 20 جدید خودروهای برقی جنرال موتورز.

اما GM نمی توان تنها جسارت به یک جهان که در آن خودروساز ترکیب اولیه به طور فزاینده فشار در EVs. فولکس واگن و فورد و هیوندای و کیا تمام برنامه های مشابه ادامه معرفی بیشتر EVs حتی اگر ما خریداران نیست کاملا برای آنها آماده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تکمیل خودکار به نظر می رسد در جنرال موتورز است EV روز اطلاعیه ها


3:26

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>