جورج فلوید مرگ: مینیاپولیس, برای از بین بردن police — به چه معنا است ؟

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید را تحت فشار قرار دادند مقامات در مینیاپولیس, Minn. به نذر برای از بین بردن این نیروی پلیس محلی — اما کارشناسان می گویند که مشخص نیست دقیقا چه معناست.

Dexter Voisin, رئیس دانشگاه تورنتو را عامل-Inwentash دانشکده مددکاری اجتماعی گفت: در حال حاضر وجود دارد “هیچ روشن مدل” از آنچه در آن می خواهم به از بین بردن یک نیروی پلیس.

ادامه مطلب: قاضی برد اوراق قرضه سابق افسر متهم در جورج فلوید مرگ به $1M

اما او گفت که سازمان دهندگان جامعه و مبتنی بر جامعه سازمان نیاز به نشستن با مدنی مقامات به “مدل های طراحی که در حال فراگیر تر از سرکوب.”

“آن را به عمد توجه متمرکز و زمان را در سیستماتیک تغییر,” Voisin گفت.

جورج Floyd: مینیاپولیس, مشاوران سیگنال به قصد از بین بردن بحرانزده اداره پلیس

جورج Floyd: مینیاپولیس, مشاوران سیگنال به قصد از بین بردن بحرانزده اداره پلیس

اما این بدان معنا نیست که آن غیر ممکن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در واقع Akwasi Owusu-Bempah, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه تورنتو Mississauga گفت: برخی کوچکتر جوامع بومی در کانادا در حال حاضر با تکیه بر گروه های جامعه به انجام برخی از کار پلیس به طور سنتی انجام دهد.

او گفت: در برخی از مناطق, گروه های اجتماعی — پلیس نیست — مقابله با جزئی مدنی اختلالات و یا نافرمانی مدنی. اما او اشاره کرد اگر یک مدل مشابه است به اجرا در شهرهای بزرگتر و یا شهرستانها تعدادی از سوالات که نیاز به پاسخ داده شود.

“تا چه حد است که آن را برای رفتن به شهروند محور” او گفت:. “و پس از آن زمانی که آن است که شهروند-محور که در آن شهروندان خواهد بود ؟ آنها به شده است ؟ یعنی انتخاب شود? اگر آنها منصوب ما هستند که آنها منصوب?”

Owusu-Bempah گفت: به عنوان جوامع تبدیل شده اند بزرگتر شهروندان و گروه های اجتماعی داشته اند و همان نقش را در تماشای بیش از جامعه است.

“و من فکر می کنم در برخی از راه های حرکت به عقب به سمت جایی که ما بیشتر غیر رسمی کنترل اجتماعی و نه رسمی کنترل اجتماعی است بخشی از آنچه در این مورد تمام شده است.”

تماس برای از بین بردن

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در مینیاپولیس در اوایل این ماه پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت در طول بازداشت.

افسر درک چوین از اتهام قتل درجه دوم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فلوید مرگ عمل به عنوان کاتاليزور اشتعال تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس که در سراسر ایالات متحده و بین المللی است.

مشاهده link ”

معترضان خواستار پلیس اصلاحات با بسیاری از تماس برای نیروهای خود به طور کامل لغو کرد.

ادامه مطلب: “آنها در حال هدف قرار دادن آمریکا — چرا برخی از طرفداران می خواهم پال خواستار قطع بودجه دولت کانادا پلیس

MPD150 یک جامعه سازمان در مینیاپولیس در تماس بوده است برای نیروی پلیس محلی به برچیده شود و برای برخی از زمان, اما این گروه کار وکالت دادند به ویژه پس فلوید مرگ است.

در بیانیه ای در وب سایت سازمان, اعضای, می گویند آنها خواستار یک “فرایند تدریجی از استراتژیک جابجایی منابع بودجه و مسئولیت به دور از پلیس و نسبت به جامعه مبتنی بر مدل ایمنی حمایت و پیشگیری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“افرادی که در پاسخ به بحران در جامعه ما باید به افرادی که بهترین و مجهز برای مقابله با این بحران” در این بیانیه می خواند. “به جای غریبه مسلح با اسلحه که به احتمال بسیار زیاد نه زندگی در محلات آنها گشت.”

جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را عقب گارد ملی به تظاهرات مسالمت آمیز ادامه

جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را عقب گارد ملی به تظاهرات مسالمت آمیز ادامه

در حالی که وجود دارد نه یک مدل برای پیاده سازی یک نیروی پلیس این خواهد بود که اولین بار یک کل واحد منحل شده است.

در سال 2012 با جرم و جنایت شایع در کامدن (آرکانزاس), N. J., شهر منحل خود در اداره پلیس و به جای آن با یک نیروی جدید که تحت پوشش Camden County است. کامپتون کالیفرنیا در زمان همان گام در سال 2000 تغییر آن پلیس به لس آنجلس.

این یک مرحله است که پس از آن-دادستان کل اریک هولدر گفت: وزارت دادگستری بود و با توجه به فرگوسن, Mo. پس از مرگ مایکل براون. این شهر در نهایت به توافق رسید, از آن است اما یکی که مورد نیاز عظیم اصلاحات نظارت توسط دادگاه منصوب میانجی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برچیدن مقابل defunding

در حالی که وجود داشته اند بسیاری از تماس ها را به طور کامل از بین بردن نیروهای پلیس دیگران تماس پال خواستار قطع بودجه دولت یا reallocate پول دور از آنها.

این است که دیده می شود به عنوان یک کمتر رویکرد رادیکال از بین بردن نیروهای پلیس در دسترس نباشد.

Owusu-Bempah توضیح داد که در طول زمان وجود داشته است کاهش ساخته شده در مناطق دیگر از جامعه و نهادهای اجتماعی.

او گفت که به دلیل این پلیس گرفته اند در مسئولیت بیشتر اغلب با قرار دادن آنها در موقعیت های آنها به اندازه کافی آموزش دیده برای رسیدگی به.

در 1980s و 1990s وجود دارد که کاهش بسیاری از خدمات و فقط رفاه به طور کلی است که افزایش سطح فقر و بنابراین ما در حال حاضر بیشتر افراد بی خانمان و ما به معنای واقعی کلمه رو پلیس با قرار دادن بی خانمان,” او گفت:.

“ما تا به حال به کاهش خدمات بهداشت روانی, البته, بنابراین ما باید بیشتر افرادی که دچار مشکلات روحی و روانی و پلیس خواسته برای پاسخ دهند.”

ادامه مطلب: اتهام جدید در جورج فلوید مرگ می تواند افسر محکومیت ساده تر: دادستان

Owusu-Bempah گفت: این اغلب منجر به نتایج ویرانگر.

“تماس برای defunding پلیس نیست و برای از بین بردن, اما آنها به بودجه است که ما در حال دادن به پلیس برای انجام کارهایی که آنها انجام نمی بسیار خوبی است و افزایش سطح جرم (و) خشونت و ارائه آن به رفاه اجتماعی و سازمان های روان سازمان بهداشت و درمان به بهداشت عمومی سازمان برای مقابله با مسائل مربوط به استفاده از مواد مخدر, بهداشت روان, به عنوان مثال,” او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Voisin گفت: او هم فکر می کند که گفتگو در مورد بودجه تخصیص بیشتر است “جالب و سازنده است.”

جورج فلوید تظاهرات: بریستول, انگلستان معترضان پاره کردن مجسمه تاجر برده ادوارد Colston

جورج فلوید تظاهرات: بریستول, انگلستان معترضان پاره کردن مجسمه تاجر برده ادوارد Colston

به طور کلی Owusu-Bempah گفت: این اعتراض باید ارائه یک “زمان بسیار خوبی برای ارزیابی مجدد هزینه های ما اولویت است.”

من فکر می کنم هر پلیس سازمان در هر حوزه قضایی نیاز به باید یک معاینه از, اولین و مهمترین, آنچه در آن است که آنها درخواست این پلیس به انجام,” او گفت:. “و سپس در مرحله دوم چه مقدار شما صرف در آن است.”

مخالفت با defunding برچیدن

به طور کلی پلیس و مقامات اتحادیه به مدت طولانی در برابر کاهش بودجه پلیس با این استدلال که آن را به شهرستانها کمتر امن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ اتحادیه شهرستان رتبه-و-فایل ماموران گفت: کاهش بودجه خواهد بود “سریعترین راه برای ایجاد محله ما خطرناک تر است.”

برخی از سیاستمداران ایالات متحده نیز تردید به استفاده از عبارات. سناتور. Cory Booker گفت: او را درک احساسات, اما آن را نه یک شعار او استفاده خواهد کرد.

نیوجرسی از حزب دموکرات گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که او سهام یک احساس با بسیاری از معترضان که آمریکایی ها “بیش از ای اداره” و این که “ما در حال سرمایه گذاری در پلیس است که حل مشکلات است اما ساخت آنها بدتر زمانی که ما باید در بیشتر دلسوز کشور, در بیشتر دوست کشور است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ramped تا خود را به لفاظی در مورد این مسئله در دوشنبه tweeting: “LAW & ORDER نه پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس. چپ رادیکال دموکرات ها رفته اند دیوانه!”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— با فایل های از آسوشیتد پرس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>