سابق ناسا فضانورد می شود برای رسیدن به زمین, عمیق ترین نقطه – CNET


1-ox84zbfz5qtoiluya5lkeq-jpeg.png

اولین زن آمریکایی برای تکمیل یک راهپیمایی فضایی کتی, Sullivan, سرنشین شاتل فضایی.


ناسا

عمیق ترین نقطه در اقیانوس زمین بازدید شده است توسط یک زن برای اولین بار.

روز یکشنبه سابق ناسا فضانورد کتی سالیوان به پایین چلنجر عمیق تقریبا 6.9 کیلومتر (11,000 متر) زیر سطح اقیانوس آرام با توجه به EYOS اعزامی است. چلنجر عمیق در نظر گرفته شده است عمیق ترین نقطه در کره زمین را اقیانوس ها و ساکن در درازگودال ماریانا یک توانا داسی شکل افسردگی دروغ حدود 1100 مایلی شرق فیلیپین است. فشار در پایین است که بیش از 1000 بار فشار در سطح دریا است.

سالیوان همراه بود ویکتور Vescovo کارآفرین و دریای عمیق اکسپلورر در اعماق دریا شناور عامل محدود کننده. در مجموع این سفر به طول انجامید کمتر از چهار ساعت است.

تاریخ ساخت شیرجه بخشی از حلقه آتش اعزامی سازمان Caladan اقیانوسی, a deep-sea exploration شرکت تاسیس شده توسط Vescovo. Caladan و Vescovo همچنین نظارت پنج میباشد اعزامی که به بررسی این پنج عمیق ترین نقطه روی زمین در سال 2019. جدید اعزامی است که انتظار می رود به ارائه اولین ویدیو 4K از رقیب ،

پس این جفت ارز بازگشت EYOS هماهنگ یک تماس بین این دو و ایستگاه فضایی بین المللی اجازه می دهد آنها را به بحث در مورد سفر خود را با گروه دیگری از تاریخ ساخت کاشفان: آمریکا فضانوردان به تازگی تحویل به ایستگاه فضایی SpaceX توسط خدمه اژدها.

“به عنوان یک هیبرید اقیانوس شناس و فضانورد این بود که یک روز فوق العاده ای یک بار در طول عمر بعد از دیدن این moonscape از چلنجر (challenger) و سپس مقایسه یادداشت ها با همکاران من در ISS در مورد ما قابل توجه و قابل استفاده مجدد داخلی-فضای بیرونی-فضاپیمای” او در بیانیه ای گفت.

Vescovo بودجه ماموریت جدید و فرستاده بزرگ “تبریک” به سالیوان در یک صدای جیر جیر ارسال شده در روز یکشنبه ،

کلمه “چلنجر” تبدیل به یک بیت از یک موضوع در سالیوان اعزامی کردن سطح زمین است.

او بخشی از ناسا تاریخی STS-41-G ماموریت ششمین پرواز شاتل فضایی چلنجر و شامل دو زنان در خدمه. در اکتبر. 11, 1984 او انجام سه ساعت و 29 دقیقه اوا — یک راهپیمایی فضایی — برای نخستین بار توسط یک زن آمریکایی. ماموریت نیز انجام سالی سوار اولین زن آمریکایی در فضا و پل Scully-قدرت که معروف حاضر به تراشیدن ریش خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ناسا و اسپیس ایکس طلیعه چیزی بودن در عصر جدید انسان در فضا


13:12

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>