افراط گرایان عامل با مصونیت از مجازات’ با بهره برداری از شکاف در قانون سابق بالا ترور افسر هشدار

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

افراط گرایان “عامل با مصونیت از مجازات” به عنوان بهره برداری از آنها شکاف در قوانین بریتانیا در آن ادعا شده است.

رئیس سابق انگلستان counterterror پلیس, آقا, علامت رولی را بررسی اثربخشی قوانین جاری و اینکه آیا این معاملات با آمار و ارقام و گروه های که الهام بخش تروریسم و یا کاشت نفرت و تقسیم.

آقا علامت که بازنشسته از پلیس متروپولیتن در سال 2018 گفت که او در نظر گرفته شده برای “شناسایی شکاف ها وجود دارد که در مرزهای کنونی قوانین مانند نفرت و جنایت و تروریسم که در حال بهره برداری روزانه توسط افراط گرایان”.

“من می دانستم که ما تا به حال قوی عملیات های سیستم منابع و قوانین در جای خود,” او گفت:.

“با این حال من به طور فزاینده ای متوجه باشند که در سراسر کشور ما کمتر با تجربه و آماده برای رسیدگی به تهدیدات در حال رشد از نفرت افراط گرایان که تشویق جامعه تنش ها افزایش جرم و جنایت نفرت و برخی از [مردم] حتی تبدیل شدن به تروریست ها است.”

مستقل است که قبلا گزارش شده چگونه counterterror پلیس تا به حال “هیچ برنامه ای” برای مقابله با این نسل هویت گروه که “جایگزینی” ایدئولوژی الهام, Christchurch, تیراندازی دسته جمعی در نیوزیلند.

و هیچ کس تحت پیگرد قانونی قرار برای عضویت Anjem Choudary آل-Muhajiroun اسلامی شبکه 14 سال پس از آن ممنوع اعلام شد.

سال گذشته رئیس کنونی counterterror پلیس نیل باسو هشدار داد که حتی گروه که آشکارا تماس برای خشونت می تواند الهام بخش حملات تروریستی.

توصیف یک طیف راست ایدئولوژی از “ناسیونالیسم فرهنگی” به برتری او گفت: “در هر نقطه در امتداد این طیف افرادی که در معرض آن اتخاذ می بخشی از این ایدئولوژی به حرکت به یک عمل تروریستی.”

در سال 2017 Finsbury Park حمله است که در میان قطعه با الهام از افراطی مواد سقوط کرد که از ترور ،

حقوقی بررسی شده است راه اندازی شده توسط این کمیسیون برای مقابله با افراط گرایی که در حال حاضر به نام برای تعمیرات اساسی از استراتژی دولت.

آن را پیشنهاد کرده است یک تعریف جدید از “نفرت افراط گرایی” که می تواند “را اخلاقی مورد خشونت” حتی اگر آن را به طور مستقیم نامیده می شود برای در راه است که نقض مىدادند.

سرب کمیسر سارا خان گفت: تلاش برای مقابله مداوم مجرم بوده است “متناقض و اغلب بی اثر است”.

او افزود: “زمانی که افراط گرایان درگیر در فعالیت های تروریستی آنها اغلب گرفتار قوی مبارزه با تروریسم شد. اما زمانی که آنها برانگیختن نفرت در تعامل مداوم نفرت و یا توجیه خشونت علیه دیگران افراط گرایان می دانند که آنها نمی خواهد عبور بیش از به آستانه تروریسم است.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از افراطی بازیگران و, سازمان ها, آیا راست اسلامگرا و یا دیگر همچنان با مصونیت از مجازات در کشور ما هر دو آنلاین و آفلاین.”

خانم خان گفت: این موضوع شد و حتی ضروری تر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان افراط گرایان گسترش “وحشتناک مواد که به دنبال مقصر و برانگیختن نفرت و خشونت در برابر افراد دیگر در جامعه ما”.

تامی رابینسون, بریتانیا برای اولین بار راست گروه اخير جعلی ویدئوها این ادعا نشان می دهد مسلمانان نقض انگلستان مستند با باز کردن مساجد و خیابان نماز.

در ضمن جامعه امنیت و اعتماد یک موسسه خیریه است که با هدف حمایت از مردم یهودی از حملات گزارش شده است افزایش یهودستیزانه پست ها و تئوری های توطئه از جمله کسانی که سرزنش یهودیان برای سازماندهی یا پخش Covid-19.

آقا مارک نقد و بررسی را شناسایی شکاف در قوانین موجود و یا ناسازگاری و تناقض در گزارش و توصیه خواهد شد که ارائه شده به دبیر خانه بعد از این سال.

دفتر خانه سخنگو گفت: “ما یک رهبر جهانی در مقابله با افراط گرایی است. ما همچنان برای به چالش کشیدن و اخلال در آن افراط گرایان که ایجاد بخش در جوامع ما و به دنبال تضعیف ارزش های ما.

“ما مشتاقانه منتظر دیدن یافته های این کمیسیون گزارش دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>