Dizzee Rascal بازگشت به محله قدیمی خود را برای توزیع منابع غذایی اضطراری

رپ Dizzee Rascal بازگشت به شرق لندن محله که در آن او بزرگ شده به کمک به توزیع وعده های غذایی و بسته مواد غذایی به افراد نیازمند در طول coronavirus بحران است.

ستاره کمک داوطلبان در Bygrove مدرسه ابتدایی در صنوبر خدمت به وعده های غذایی و بسته بندی بسته های حاوی مواد غذایی به اندازه کافی به پنج وعده غذا برای یک خانواده چهار.

قبل از همه گیر مدرسه ابتکار تنها عرضه کم درآمد پدر و مادر با مواد غذایی در طول تعطیلات. اما برگزارکنندگان پا تا پس از مستند آغاز شد و شروع به ارائه 5,000 وعده های غذایی یک هفته به خانواده های صنوبر در تلاش برای پرداخت هزینه و یا دسترسی به مواد غذایی است.

Dizzee داوطلب به عنوان بخشی از کار خود را با آشپزخانه اجتماعی – شهردار صندوق لندن برنامه تامین غذا برای کودکان در سراسر پایتخت در طول تعطیلات مدرسه.

“من یک فرصت شگفت انگیز برای بازدید و کمک به آشپزخانه اجتماعی در Bygrove مدرسه ابتدایی در صنوبر که در حال ارائه رایگان مواد غذایی, کتاب و تجهیزات مدرسه به بچه ها در محلی که در آن بزرگ شدم,” او گفت:. “با تشکر از شما برای همه مردم شگفت انگیز آشنا شدم و به لطف شهردار صندوق لندن برای اتصال نقطه.”

Bygrove مدرسه ابتدایی نیز دریافت منابع حیاتی از مستقل‘s راهنما گرسنه کمپین درخواست شریک فلیکس پروژه.

مواد غذایی مازاد خیریه که ارائه می شود به صدها نفر از بانک های مواد غذایی و پروژه های جامعه در سراسر لندن شروع به کمک کردن به مدرسه در شروع بحران با حذف کردن یک یا دو سینی از محصولات تازه و اصلی آیتم ها در هر هفته.

این موسسه خیریه از افزایش هفتگی عرضه از یک یا دو سینی غذا هر هفته به 40 سینی برای کمک به مدرسه سازمان مقابله با تقاضا است.

علامت Caustonمدیر مدرسه ابتکار گفت: “فلیکس پروژه شده اند بسیار زیاد کمک – من نمی توانم ستایش آنها را به اندازه کافی. ما می دانیم که ما نیاز به انجام این کار را از طریق تابستان, بنابراین ما تکیه می کنند تمام مواد غذایی تازه آنها در حال عرضه است.”

Dizzee Rascal دست از غذا برای خانواده ها در یک صنوبر مدرسه ابتدایی (PA)

آقای Causton افزود: “ما دیده ایم بسیاری از پدر و مادر furloughed و یا از دست دادن کار بیش از چند ماه گذشته. در مورد برخی از خانواده ها در تلاش برای پرداخت هزینه برای خرید, خرید این یکی از تنها منابع غذایی برای کودکان خود.

“واقعا عالی بود به Dizzee Rascal اینجا کمک کردن. او گیر کردم و کردم تا به خوبی با تمام داوطلبان و تمام خانواده. آن را فقط خوب برای دیدن لبخند بر روی بسیاری از چهره مردم.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>