دانیل رادکلیف در پاسخ به J. K. Rowling واکنش – CNET


gettyimages-608870770

دانیل رادکلیف ستاره دار در هشت هری پاتر.

عکس آنتونی هاروی/گتی ایماژ

دانیل رادکلیف در پاسخ به یک سری از توییت از هری پاتر نویسنده J. K. Rowling که مورد انتقاد قرار گرفته بودن transphobic.

“زنان تغییر جنسیت زنان هستند” رادکلیف که ستاره دار در فیلم بر اساس رولینگ, هری پاتر, کتاب نوشت دوشنبه در یک پست وبلاگ برای ترور, پروژه, خودکشی پیشگیری سازمان با تمرکز بر صرفه جویی در جامعه زندگی می کند.

“هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I.”

رادکلیف ذکر شده در بالا درصد از نما و nonbinary جوانان که در گزارش علیه تبعیض به دلیل هویت جنسیتی و نوشت که “روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از تغییر جنسیت و nonbinary مردم باطل هویت خود را و باعث آسیب بیشتر است.”

رولینگ سری از بحث توییتهایی آغاز شد و با یک نظر در یک مقاله از Devex عنوان: ایجاد یک برابر بیشتر پست-COVID-19 جهان برای افرادی که عادت ماهانه. “‘افرادی که عادت ماهانه.’ من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?” رولینگ توییتی شنبه.

در پاسخ به پاسخ که متهم رولینگ بودن ترانس انحصاری رادیکال فمینیستی (TERF) کی رولینگ نوشت: چند توییتهایی.

“اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است. اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند.”

“این ایده که زنان مثل من که بوده ام همدلانه به اطلاعرسانی دهه احساس خویشاوندی چرا که آنها آسیب پذیر در همان راه به عنوان زنان – یعنی به خشونت مردان – ‘نفرت’ ترانس مردم چون آنها فکر می کنم که واقعی است و در زندگی عواقب – یک مزخرف است.”

“من احترام هر ترانس فرد مناسب برای زندگی به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها. من می خواهم با شما اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند.”

در پاسخ به یک صدای جیر جیر — “طول می کشد یک TERF بدانید که دیگر من حدس می زنم…?” — کی رولینگ می نویسد: “‘Feminazi’, ‘TERF’, ‘سگ’, ‘جادوگر’. زمان تغییر دهید. زن و نفرت ابدی است.”

رادکلیف که ندارد عمومی حساب های رسانه های اجتماعی خطاب به طرفداران هری پاتر که عشق برای هفت کتاب ممکن است متاثر شده اند رولینگ نظرات اخیر.

“به تمام افرادی که در حال حاضر احساس می کنید که تجربه خود را از این کتاب شده است مخدوش و یا کاهش من عمیقا متاسفم برای درد این دیدگاه باعث شده شما,” او نوشت.

“من واقعا امیدوارم که شما لازم نیست به طور کامل از دست دادن چیزی با ارزش بود در این داستان به شما. اگر این کتاب به شما آموخت که عشق قوی ترین نیروی در جهان قادر به غلبه بر هر چیزی; اگر آنها به شما آموخت که قدرت در تنوع و ایده های جزمی از تمیزی منجر به سرکوب گروه های آسیب پذیر; اگر شما بر این باورند که یک شخصیت خاص است trans nonbinary یا جنسیتی مایع و یا که آنها همجنسگرا و یا دو جنسی; اگر شما یافت هر چیزی در این داستان که طنین انداز با شما و کمک به شما در هر زمان در زندگی خود را — پس از آن است که بین شما و این کتاب است که شما به عنوان خوانده شده و آن مقدس است. و به نظر من هیچ کس نمی تواند لمس است. آن را به معنی آنچه در آن به معنی به شما و من امیدوارم که این نظرات را نمی خودگذشتگی است که بیش از حد.”

رولینگ توییتهایی انتقاد شده است و در گذشته است. در ماه دسامبر رولینگ دریافت واکنش برای حمایت از یک محقق که از دست رفته کار خود را پس از به tweeting است که یک فرد نمی تواند خود را تغییر بیولوژیکی ،

“ترانس زنان زنان هستند. ترانس مردان مرد هستند. غیر دودویی مردم غیر دودویی. CC: جی کی رولینگ,” کمپین حقوق بشر, یک تجاوز گروه حمایت توییتی در پاسخ.

جزئیات رادکلیف کامل پست در تروور پروژه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>