Coronavirus: Saskatchewan برتر را تشویق می کند راه های خلاقانه برای جشن فارغ التحصیلی

برتر از ساسکاچوان تشویق مردم به کار خود را در مدارس و در بهداشت عمومی توصیه هایی برای پیدا کردن خلاق و نوآورانه راه هایی برای جشن کلاس 12 دانشجويان فارغ التحصیلی است.

اسکات وزارت معارف ساخته شده از نظر طول دولت به روز رسانی در COVID-19 وضعیت در این استان در روز دوشنبه.

ادامه مطلب: دانشجویی سوال چرا رستوران ها و کافه ها بازگشایی اما سالن برای گرادیان مراسم نیست

“آن را همیشه به نظر ما که مراسم فارغ التحصیلی می توانید و آنها باید رخ دهد البته در راه بسیار ابتکاری… و من شنیده ام متعدد بسیار نوآورانه پیشنهادات اعم از راهپیمایی به کوچکتر گردهمایی” او گفت:.

“اگر پدر و مادر و فارغ التحصیلان به دنبال برگزاری یک جشن فارغ التحصیلی که آیا آن مجازی و یا در شخص آنها باید کار خود را با مدارس و مدرسه خود را تقسیم بر آنچه آنها انجام می دهد که کار در بهداشت عمومی توصیه ها و دستورات بهداشتی است که ما داریم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما همیشه نشان داده که وجود دارد یک فرصت برای فارغ التحصیلی رخ می دهد و رخ می دهد با خیال راحت وجود دارد اما تعدادی از بهداشت عمومی توصیه هایی است که ما امیدواریم این مدرسه بخش و مدارس فردی قادر خواهد بود به دنبال.”

Coronavirus: هزاران نفر از دانش آموزان دبیرستان شرکت در مدل مجازی

Coronavirus: هزاران نفر از دانش آموزان دبیرستان شرکت در مدل مجازی

وزارت معارف افزود که فارغ التحصیلان شایسته به رسمیت شناختن و امیدوار است که پدر و مادر و مدرسه و تخته با هم کار می کنند برای نگه داشتن برخی از نوع جشن نقطه عطف.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“کلاس 12 فارغ التحصیلی بسیار ویژه به رسمیت شناختن از سال های بسیاری از کار سخت و تعهد است که شما ارائه کرده اند. من می خواهم به یک لحظه امروز به پیشنهاد من تبریک می گویم به هر یک از این سال فارغ التحصیلی کلاس خود را در دستیابی به یاد ماندنی,” او گفت:.

ساسکاچوان ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر ثاقب شهاب محلی گفت: سلامت عمومی کارکنان دریافت کرده اند درخواست های نوآورانه برای مراسم فارغ التحصیلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما به دنبال در برخی از این مدل های در راه است که برخی ممکن است اجازه می دهد به صورت امن مراسم فارغ التحصیلی به عنوان طولانی به عنوان اصول اساسی فیزیکی, فاصله, مردم, نمی, توزیع کارها و تلاش برای نگه داشتن حتی در محیط بیرون از فردی تجمعات محدود به 30” شهاب گفت.

“در حالی که همه ما نقاط عطف مهم در زندگی ما است که ما می خواهیم به جشن و ممکن است قادر به جشن ما فقط نیاز به محدود کردن شور و شوق ما با برخی از احتیاط… که به حداقل رساندن خطر انتقال از آنجا که من می دانم که بسیاری از علاقه فارغ التحصیلی است.”

ادامه مطلب: در اینجا چگونه دانشگاه رجینا طرح به رسمیت شناختن بهار سال 2020 فارغ التحصیلان

به ساسکاتون مدارس دولتی گفت: در روز دوشنبه که همه از آن collegiates در حال برنامه ریزی مجازی مراسم فارغ التحصیلی.

رجینا مدارس دولتی ندارد دهید در حالی که رجینا مدرسه کاتولیک تقسیم نیست پاسخ این مقاله را انتشار.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>