Coronavirus: می تواند بریتانیا در سواحل نزدیک اگر موج دوم پدیدار?

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

ترس در حال رشد است که برخی از مناطق در انگلستان می تواند در آستانه موج دوم Covid-19 عفونت پس از تحقیقات نشان می دهد که میزان آلودگی به حدود یک در شمال غرب و جنوب غرب است.

می آید پس از هزاران sunseekers سفر به نقاط زیبایی در سراسر سواحل جنوبی پس از آنکه دولت اعلام کرد روز پیش که مستند خواهد بود کاسته از 1 ژوئن.

پس از حرکت جمعیت از revelers فرود در Durdle Door در دورست و دیگر سواحل هفته گذشته به دامان تا خورشید در حالی که با بهره گیری از نوشیدنی ها و پیکنیک در آنچه به مبلغ یک حزب مانند جو.

از آن پس شورای رهبران و نمایندگان مجلس خواسته اند تا دولت را بیشتر عمل اجازه می دهد تا جوامع ساحلی برای محافظت از خود در برابر ویروس.

هفته گذشته برایتون و هاو شورای شهرستان به نام دولت به اعطای این قدرت بیشتر برای اجرای خود را مستند اقدامات در تلاش برای حفظ بازدید کننده خود را در ساحل.

در ضمن Dorset شورای رهبر اسپنسر گل نوشت: نخست وزیر بوریس جانسون اصرار او را به محدود کردن سفر به درون خانه شهرستان هشدار داد که مستند قوانین باید به طور نامتناسبی تاثیر منفی بر جوامع ساحلی.

“من نگران هستم که ما یک موج دوم از عفونت در اینجا در Dorset, به عنوان یک نتیجه از تعداد بالایی از بازدید کنندگان به این منطقه طی روزهای اخیر” آقای گل نوشت.

“من درخواست دولت به قانون در حال حاضر به صرفه جویی در زندگی, Dorset, ساکنان. من درخواست دولت برای بررسی محدودیت سفر دستورالعمل در حال حاضر در محل و نیاز مردم به جای ماندن محلی است.”

با تابستان به سرعت نزدیک و R نرخ ظاهر می شود ظهور در دو منطقه می تواند در بریتانیا تعطیل سواحل آن در صورت دوم موج ؟

مالکیت بریتانیا در سواحل پیچیده با بسیاری از سایت های در مالکیت عمومی است. تخمین زده می شود که تاج و مستغلات کنترل حدود 45 درصد از انگلستان موج شکن.

باقی مانده 55 درصد می گذارد در دست ملی, اعتماد, وزارت دفاع و دیگر سازمان ها و همچنین افراد خصوصی. این بدان معنی است که آن است که همیشه در قدرت مقامات محلی به بسته سواحل است.

یک شورای در جنوب غرب انگلستان گفت: مستقل است که آن را تنها می تواند بسته سواحل آن در حالت اضطراری است.

یک سخنگوی شماره 10 گفت: آن را به شورا به تصمیم می گیرید که آیا یا نه به سواحل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>