بوریس جانسون خواستار پایان دادن به زندگی ماده معترضان از موازین اجتماعی فاصله’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون گفته او را تایید نمی کند از معترضان “موازین اجتماعی فاصله” پس از یک تعطیلات آخر هفته از فعالیت بیش سیستمیک نژادپرستی در بریتانیا در میان یک تماس از دولت برای پایان هر گونه اقدام خشونت آمیز و نقض قوانین طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

حدود 200 تظاهرات صورت گرفت در سراسر انگلستان بیش از آخر هفته با اکثریت عبور مسالمت آمیز در حالی که ابراز مبارز مخالفت با نابرابری نژادی که همچنان ادامه دارد در جامعه – جهانی تماس با اسلحه پس از مرگ آمریکایی جورج فلوید در شهر مینیاپولیس در دست یک پلیس.

اما تمرکز بر خشونت در لندن دیدم که 35 ماموران مجروح و خرابکاری به عنوان دیده می شود در تخریب یک مجسمه به slaver ادوارد Colston در بریستول, نخست وزیر خواسته است تا برای پایان دادن به هر گونه درگیری و گفت: “نمی خواهد حمایت از کسانی که دست انداختن اجتماعی فاصله” در حالی که ادعا خشونت تضعیف سیاه زندگی مسائل جنبش “در چشم بسیاری از کسانی که در غیر این صورت ممکن بود دلسوز”.

آقای جانسون – که مورد انتقاد قرار گرفته است برای زبان خود را در رابطه با گروه های اقلیت در گذشته – در ادامه به اعتراف بیشتر وجود دارد به انجام در مقابله با نابرابری در حالی که شعار تنوع خود وزیران.

“من افتخار می کنم به رهبری قومی متنوع ترین دولت در تاریخ این کشور با دو تا از چهار بزرگ دفاتر وزارت امور خارجه برگزار می شود توسط یک مرد و یک زن هندی تبار او گفت:” در حالی که اضافه کردن که او به همان اندازه خوشحال با کار خود را به جذب و ترویج “بیشتر جوان سیاه مردم در پلیس و دیگر جنبه های زندگی”.

صحبت از خیابان داونینگ او نیز استناد سالگرد ورود HMT امپراتوری Windrush آورده که برخی از 500 جامائیکا مردان و زنان و کودکان به بریتانیا برای کمک به بازسازی کشور پس از جنگ جهانی دوم – گفت: “امروز یک بار دیگر ما به صورت عالی کار: برای راهاندازی این کشور پس از coronavirus”.

این Windrush نسل بوده است منبع رسوایی برای حزب محافظه کار با بسیاری از کسانی که تابعیت اعطا شد به عنوان یک نتیجه از کار خود را در بازسازی کشور بعد به اشتباه بازداشت را تکذیب کرد حقوق قانونی تهدید به اخراج و به اشتباه اخراج به عنوان بخشی از خانه را “خصمانه محیط زیست سیاست”.

در بیانیه ثبت در ابتدا منتشر شده در Afro-Caribbean روزنامه هفتگی صدای او گفت: “مرگ جورج فلوید صورت گرفت هزاران مایل دورتر در یک کشور دیگر تحت یکی دیگر از صلاحیت – و در عین حال ما به سادگی نمی تواند چشم پوشی از عمق احساسات است که باعث شده است که منظره ای از یک مرد سیاه و سفید از دست دادن زندگی خود را در دست پلیس است.

“در این کشور و در سراسر جهان در حال مرگ خود را کلمات – I can’t breathe – باید بیدار خشم و گسترده و بی چون و چرا غیر قابل انکار احساس بی عدالتی یک احساس است که مردم از سیاه و اقلیت های قومی و گروه های صورت تبعیض: در آموزش و پرورش در, استخدام در استفاده از حقوق کیفری است.

“و ما که سرب و که حکومت به سادگی نمی تواند چشم پوشی از این احساسات به دلیل بیش از حد بسیاری از موارد من می ترسم آنها خواهد بود تاسیس یک واقعیت سرد.

او در ادامه به استدلال می کنند این کشور به حال “ساخته شده گام های بزرگ” پس از ظهور جبهه ملی 1970 در حالی که بیان کرد “من واقعا معتقدم که ما بسیار کمتر نژادپرستانه جامعه از ما در بسیاری از راه های به مراتب شادتر و بهتر است”.

اما با اذعان به باقی مانده تعصب او اضافه کرد: “حق با شما است ما همه راست می گویند Black Lives Matter; و به همه کسانی که انتخاب کرده اند به اعتراض مسالمت آمیز و کسانی که اصرار بر اجتماعی فاصله – من می گویم بله البته من می شنوید و من درک می کنم.

“اما من هم باید بگویم که ما در یک زمان از ملی محاکمه هنگامی که برای ماه کل این کشور گرد هم می آیند برای مبارزه مرگبار طاعون. پس از این قربانی ما نمی توانیم در حال حاضر اجازه دهید آن را خارج از کنترل است.

“آن بام جوامع شده اند که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس – آیا در مراقبت های بهداشتی و یا حمل و نقل یا مراقبت های اجتماعی و یا هر یک از دیگر خدمات ضروری است که که کشور ما رفتن. و آن را بام جوامع غم انگیز است که باید پرداخت نامتناسب قیمت.

“بنابراین من نمی خواهد حمایت از کسانی که دست انداختن قوانین اجتماعی فاصله به این دلیل واضح است که ما در معرض خطر عفونت جدید در یک زمان بحرانی و فقط به عنوان ما پیشرفت عظیمی. و من را پشتیبانی نمی کند و یا افراط کسانی که شکستن قانون و یا حمله به پلیس و یا بی حرمت عمومی و بناهای تاریخی.

“ما یک دموکراسی در این کشور است. اگر شما می خواهید به تغییر چشم انداز شهری شما می تواند ایستادن برای انتخابات یا رای دادن برای کسی که خواهد”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>