بایدن دیگر دموکرات ها با فشار به عقب در پلیس defunding بحث میان تهمت حملات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ضبط کرده اند در تماس با “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به عنوان خطرناک به عنوان مثال دموکراتیک نفس بیش از حد به عنوان رئیس جمهوری جمهوریخواه دعوا برای حرکت در میان بحران است که او را تهدید می کند گشتند.

کلید دموکرات ها از جمله presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در حال فاصله گرفتن از “پال خواستار قطع بودجه دولت” فشار که برخی از حامیان می گویند نمادین تعهد برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و تغییر اولویت های پلیس به جای یک طرح واقعی برای از بین بردن سازمان های اجرای قانون.

ادامه مطلب: دموکرات ها پیشنهاد تعمیرات اساسی از پلیس نظارت مراحل زیر است آمریکا, تظاهرات

اما سردرگمی بیش از این پیشنهاد قصد ایجاد کرده است یک فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در تلاش برای حرکت ظریف و بیش از بحث های نژادی و عدالت به خطر می اندازند پشتیبانی از مردم از رنگ حومه زنان و مستقل کمتر از پنج ماه قبل از روز انتخابات.

رو به افزایش فشار به وزن در بایدن خطاب به این موضوع روز دوشنبه در مصاحبه با “CBS Evening News.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت honorableness و در واقع قادر به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از جامعه همه در جامعه می شود.”

جورج فلوید تظاهرات: مینیاپولیس, شهردار مخالف انحلال اداره پلیس

جورج فلوید تظاهرات: مینیاپولیس, شهردار مخالف انحلال اداره پلیس

دیگر مخالفان این جنبش عبارتند از: بهداشت ، Cory Booker, D-N. J. یک نامزد سابق ریاست جمهوری و یکی از دو سناتور دموکرات و تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا رئیس کنگره سیاه حزبی.

NAACP جمهور جرثقیل جانسون در مصاحبه ای نیز کاهش یافته است به تایید تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“من به پشتیبانی این انرژی در پشت آن. من نمی دانم آنچه که اساسا بدان معنی است. همانطور که من صحبت کردن به مردم در مورد مفهوم من و بعد فورا رفت واز سه سجود” گفت: جانسون است که با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما می دانیم که وجود دارد به یک تغییر در فرهنگ پلیس در این کشور است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دموکرات ها به خوبی موقعیت را به نفع خود بر مرکز سیاسی این سقوط با توجه به خواه ناظر انتخابات فرانک Luntz که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ناهموار اقدامات و فصاحت و بلاغت در زمان جارو ناآرامی های اجتماعی هستند “کشتن او.”

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: پلیس پشت کردن به عنوان تظاهرات مسالمتآمیز فشار برای اصلاحات

Luntz اضافه شده که دموکرات ها خود را در معرض خطر استفاده با استقبال از سیاست به عنوان رادیکال پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. این دستبند سیاه و سفید مرد درگذشت و پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

مقامات شهرداری در مینیاپولیس به تایید “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” زبان با حمایت برخی از حقوق مدنی فعالان و تعداد انگشت شماری از progressive House Democrats. معترضان بیش از آخر هفته و همچنین رنگ “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در بزرگ زرد نامه ها در یکی از خیابان های نزدیک به کاخ سفید است.

اما شواهد کمی وجود دارد که تلاش شده بود به دست آوردن شتاب در کنگره است. برخی از دموکرات توصیف آن را به عنوان بد سیاست حتی اگر دموکرات ها به اشتراک گذاشته تمایل به تعمیرات اساسی انجام ندادی.

جورج فلوید مرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است ایالات متحده در اجرای قانون “بهترین در جهان’ می گوید کاخ سفید وزیر مطبوعات

جورج فلوید مرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است ایالات متحده در اجرای قانون “بهترین در جهان’ می گوید کاخ سفید وزیر مطبوعات

سابق بهداشت ، هایدی Heitkamp D-N. D. سفید متوسط که از دست او 2018 انتخاب مجدد پیشنهاد گفت: “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” است “یک نام وحشتناک” است که misconstrues هدف.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“با شروع با کلمه” پال خواستار قطع بودجه دولت,’ شما در سمت چپ این تصور که شما در حال انجام کاری بسیار رادیکال تر از آنچه باید انجام شود” گفت: Heitkamp یک رهبر یک کشور پروژه است که در تلاش برای کمک به دموکرات اتصال بهتر با روستایی رای دهندگان.

ادامه مطلب: جورج Floyd: مینیاپولیس, مشاوران سوگند به ‘برچیدن’ اداره پلیس

او گفت: اصطلاح چپ او نا امید است که “رفتن وجود دارد به عنوان کسی که رفتن به سعی کنید برای پیدا کردن یک فرصت در این خصوص در میان حزب جمهوری خواه و استفاده از آن در حال حاضر به عنوان بهانه ای برای پرداختن به آنچه که یک مشکل بسیار واقعی در امریکا است.”

که تا حد زیادی چه بازی به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی کنگره و جمهوری خواهان به دنبال لینک دموکرات به پال خواستار قطع بودجه دولت تلاش است.

“در این سال دیده می شود کمترین جرایم اعداد در کشور ما در تاریخ ثبت شده و در حال حاضر رادیکال چپ دموکرات ها می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت و کنار گذاشتن پلیس ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام در رسانه های اجتماعی. “من می خواهم LAW & ORDER!”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خانه اوباما در مبارزات انتخاباتی بازوی کردن ایمیل های فرستاده شده را محکوم کرد “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و اتصال آن به دموکرات نامزد.

“هیچ صنعت امن است از دموکرات ها’ لغو فرهنگ” گفت: Michael McAdams سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه کنگره. “اولین آنها می خواستند برای لغو بیمه درمانی خصوصی و سپس آن را سرمایه داری و در حال حاضر آن را به پلیس. چه بعد از آتش بخش؟”

دموکرات ها در کاپیتول هیل پرده برداری از یک جارو پیشنهاد دوشنبه برای رسیدگی به خشونت پلیس که شامل برنامه ای به بودجه از پلیس. عدالت در پلیس قانون را محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی حوادث و ممنوعیت chokeholds در میان دیگر تغییرات است.

ادامه مطلب: “آنها در حال هدف قرار دادن آمریکا: چرا برخی از طرفداران می خواهم پال خواستار قطع بودجه دولت کانادا پلیس

Rep. گرگ Meeks عضو کنگره سیاه حزبی و گروهی از متوسط آمریکا به نام جدید دموکرات ائتلاف گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها متهم دموکرات به دنبال لغو پلیس در حال انحراف.

“آن را مانند تلفن های موبایل است که 45 رئیس جمهور در تلاش است برای منحرف کردن اذهان از چه مسئله واقعی این است که خشونت و قتل جورج فلوید گفت:” Meeks, که نشان دهنده, New York. “و ما در حال رفتن به اجازه می دهد آنها را به انجام این کار است.”

جورج Floyd: مینیاپولیس, مشاوران سیگنال به قصد از بین بردن بحرانزده اداره پلیس

جورج Floyd: مینیاپولیس, مشاوران سیگنال به قصد از بین بردن بحرانزده اداره پلیس

دموکراتیک تشکر. مت کارترایت که سفید است و نشان دهنده یک مغلوب ساختن پیشی جستن-تکیه منطقه در شمال شرقی پنسیلوانیا, رد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس آشکار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من اهمیتی نمی دهند که چگونه آن را به نام من نه که او گفت:” در حالی که با اشاره به او پیوست تظاهرات در منطقه خود.

پرسید: اگر ایران با استفاده از اصطلاح “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” ممکن است تضعیف او حمایت Cartwright گفت: “اگر آنها می توانند رای دهندگان به این باور است که دروغ در مورد من گمان می کنم. من می ترسم از آن ؟ هیچ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن بتواند به صورت یک استراتژی است که ممکن است تولید برخی از حرکت. یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی این هفته دریافتند که 80 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که کشور از کنترل خارج شده است.

ادامه مطلب: ‘Defunding’ پلیس و بودجه سلامت روان منابع را نجات, کارشناسان می گویند

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در نظر گرفته اند با داشتن رئیس جمهور ارائه یک آدرس در پلیس-روابط اجتماعی و نژادی و بی عدالتی در حالی که دیگران معتقدند آن را کمی خوب با توجه به دو مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید است. آنها همچنین در مورد ایجاد یک نیروی کار شامل مسکن, منشی, بن کارسون تنها سیاه و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه اما در عین حال برای دریافت زمین.

مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

قبل از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران معتقد بودند که رئیس جمهور تا به حال یک شانس واقعی از حملاتی با رای دهندگان داده شده خود را برای حمایت از عدالت کیفری اصلاحات و قدرت اقتصاد است. آنها کمتر اعتماد به نفس در حال حاضر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مردم گزارش از Montclair, N. J., و Lemire از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>