Beats Powerbeats Pro در حال حاضر در دسترس در چهار رنگ قابل توجه از گزینه های – CNET


beats-powerbeats-pro-yellow

جدید بهار زرد رنگ است.

دیوید Carnoy/CNET

بخشی از درخواست تجدید نظر از ضربه’ Powerbeats طرفدار واقعی بی سیم از earbuds است که بر خلاف اپل AirPods و AirPods طرفدارآنها در دسترس در بیش از یک گزینه رنگ. در حالی که ضربان است که متعلق به شرکت اپل تا به حال خیلی خوب انتخاب رنگ زمانی که آن را منتشر Powerbeats Pro (250 دلار) در سال گذشته شما در حال حاضر چهار بیشتر به از را انتخاب کنید: بهار زرد, ابر صورتی گدازه قرمز و یخچال آبی.

من شخصا مانند آهک زرد, اما من مطمئن هستم که دیگران ممکن است جذب به سمت نارنجی رنگ قرمز یا آبی عزیزم. و شاید صورتی است که شما چیز.

ادامه مطلب: بهترین واقعی بی سیم از earbuds 2020

هیچ چیز را تغییر در داخل و ضربان گرفته توصیه من به شامل فوق العاده بزرگ گوش راهنمایی. اگر شما می توانید مهر و موم تنگ, اما آنها هنوز هم یکی از بهتر ورزشی مجموعه ای از حقیقی های بی سیم از earbuds در بازار, البته کمی گران قیمت در $250 (آنها در فروش سال گذشته برای 200 دلار در طول تعطیلات).

آیا اپل تا به حال اضافه کردن کمی رنگ به آن AirPods? احتمالا نه, اگر چه در هر سال وجود دارد به نظر می رسد به برخی از شایعاتی که از آن خواهد شد.

ادامه مطلب: بهترین هدفون در گوش برای سال 2020: بوز بیت و بیشتر

beats-powerbeats-pro-yellow-and-red

قرمز یک بیت از نارنجی در آن است.

دیوید Carnoy/CNET

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Beats Powerbeats Pro اند AirPods’ ویژگی های جدید اما صدا…


3:26

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>