اپل بازی در تلویزیون: هشت ماه بعد هنوز خیلی پیشرفت – CNET


02-apple-arcade

اپل بازی های آنلاین این نسخهها کار میکند بر روی تلویزیون از طریق تلویزیون اپل اما آن را نمی خواهد خود را جایگزین ایکس باکس, پلی استیشن و یا سوئیچ است.

سارا تو/CNET

این بیش از یک سال پس از اپل بازی های آنلاین برای اولین بار اعلام شد و بیش از هشت ماه از اشتراک ویدئو سرویس بازی منتشر شد. یکی از آن بزرگ زمین است که توانایی بازی در آن کتابخانه ها نه تنها در آی فون خود را, اپل, مک بوک و یا, اما همچنین بر روی نیمکت خود را در خانه با تلویزیون اپل. آخرین نگاه من در بازی های آنلاین برای تلویزیون اپل در ماه اکتبر در یک Apple TV 4K توجه ویژه به چگونه آن را بر روی صفحه نمایش بزرگ است. در حال حاضر با کروناویروس ترک همه گرسنه برای خانه جدید, سرگرمی, من تصمیم به آن را یکی دیگر از چرخش برای دیدن چگونه پلت فرم رشد کرده است.

من یک میزبان از عناوین بازی در طول چند هفته گذشته در یک Apple TV HD, Apple TV 4K و 65 اینچ 4K تلویزیوندر درجه اول با استفاده از ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 کنترل کننده و همچنین به عنوان اپل کنترل از راه دور تلویزیون. در اپل $4.99 (£4.99 AU$7.99) به ازای هر ماه خدمت واز کمی بهتر است و در حال حاضر در بیش از 110 عنوان اما هنوز راه بسیار طولانی برای رفتن به ارائه یک جایگزین واقعی برای ایکس باکس, پلی استیشن و یا نینتندو سوئیچ.

به روز رسانی ژوئن 8: ما کشف شده پس از انتشار در ماه مه که تلویزیون اپل در زمان ما از ما و در آخرین دور از آزمونهای شد در واقع یک Apple TV HD نیست و اپل تلویزیون 4K. ما پس از دستور جدید اپل تلویزیون 4K برای صفحه اصلی و تست شده در این مقاله منعکس کننده بازی های آنلاین پیشرفت در هر دو مدل.

ادامه مطلب: تمام سخت افزار شما نیاز به بازی اپل بازی های آنلاین بازی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل بازی در حال تغییر است بازی های ویدئویی برای 5 دلار در ماه


6:02

چه خوب: بعضی از بازی ها بازی خوبی به خصوص با کنترل

03-apple-arcade

شبیه به آیفون, گذرگاه طاقدار بازی ها بر روی تلویزیون اپل به نظر می رسد در کنار برنامه های دیگر.

سارا تو/CNET

من شک دارم که بسیاری از, اگر نه همه از بازی های آنلاین را به عنوان طراحی شده با میلیون ها نفر از پتانسیل آی فون و آی پد بازیکنان در ذهن و نه به مراتب کوچکتر و تعداد زیادی از مردم که خود تلویزیون اپل. در تجربه من این بازی ها به طور کلی بازی خیلی بهتر در دستگاه های تلفن همراه از روی صفحه نمایش بزرگ است.

در برخی موارد این بازی کار خوبی در تلویزیون بیش از حد. نهایی رقبا: این پیست که ستاره ورزشکاران از چند ورزش حرفه ای قرار می دهد و آنها را به یک بازی سه بر سه بازی هاکی یکی از نمونه های اخیر بازی است که سرگرم کننده را به بازی بر روی تلفن همراه و همچنین ترجمه را به خوبی به تلویزیون اپل. بازی مسابقه مانند مسابقه صوتی و فوق العاده غیر ممکن است جاده ها هنوز هم نگاه خوب در تلویزیون و جفت خوبی با یک Xbox One یا PlayStation 4 controller.

ادامه مطلب: اپل تلویزیون 4K علاقه: 4 چیزهایی که من می خواهم برای دیدن در یک سال 2020 refresh

جفت شدن آن به کنترل تلویزیون اپل نیز بسیار آسان است. برو به تنظیمات و سپس بلوتوث. وجود دارد سریع “چگونه به” در دسترس برای هدایت شما در مورد نحوه جفت از هر نوع از کنترل کننده. برای Xbox One است که به معنی پایین نگه داشتن اصلی ایکس باکس و دکمه “اتصال” را فشار دهید در بالای صفحه و یا “به اشتراک گذاری” و پلی استیشن را بر روی PS4 از راه دور. شما همچنین می توانید جفت دیگر کنترل کننده است که در حال MFi — با نام مستعار “ساخته شده برای آیفون”– تایید شده است.

14-apple-arcade

بازی Shinsekai به اعماق با یک Xbox One controller.

سارا تو/CNET

اپل نرم افزار به طور خودکار نقشه مناسب جوی استیک و دکمه برای هر بازی با کنترل بازی به طور مشابه تغییر برای انطباق با دستگاه شما. شما حتی می توانید با استفاده از ایکس باکس یا PS4 کنترل به حرکت به طور منظم از تلویزیون اپل و رابط. و شما همچنین می توانید اتصال ایکس باکس یا PS4 کنترل برای آی فون یا آی پد.

شما همچنین می توانید با استفاده از اپل خود اپل کنترل از راه دور تلویزیون برای بازی اما تجربه بدتر است. در سوپر Impossible Road, برای مثال, آن را بسیار سخت تر برای کنترل توپ با تلویزیون اپل از راه دور از یک Xbox One controller. به همین ترتیب به صورت صوتی مسابقه. حتی ساده بازی مانند مینی بزرگراه ها بهتر بازی با پلی استیشن 4 کنترل از اپل, تلویزیون صفحه لمسی.

جالب توجه است و نشانه ای از پلت فرم بلوغ افزایش تعداد بازی ها بر روی تلویزیون اپل نیاز به یک شخص ثالث کنترل.

بازی های آنلاین دیگر نقاط خوب بیش از حد. بار بار برای بیشتر قسمت ها نیز نسبتا سریع حتی در مسن HD box عنوان شد دانلود بار بیش از من Altice یک اتصال در نیوجرسی. در مقایسه با دیگر بازی خدماتبه $4.99 قیمت نسبتا ارزان است و مانند Apple Music TV Plus, اخبار Plus یا iCloud می توان آن را به اشتراک گذاشته تا شش نفر از اعضای خانواده خود را از طریق اپل خانواده های ویژگی.

ادامه مطلب: بازی اشتراک خدمات: چگونه به انتخاب بین اپل, بازی Xbox, بازی پاس و بیشتر

آنچه هنوز نیاز به کار: گیم پلی و بازی های انتخاب

اگر چه وجود دارد مقدار زیادی به مانند سیب را با بازی در اپل TV کسانی که امید آن را به نوبه خود تلویزیون اپل به یک مینیاتور, ایکس باکس, پلی استیشن و یا سوئیچ نا امید خواهد شد. هشت ماه پس از راه اندازی بزرگترین مشکل این است که وجود دارد فقط در بسیاری از بازی های بزرگ است که امکان استفاده از تلویزیون است.

من با گرافیک چون یک تلویزیون بزرگ بسیار بیشتر آشکار از یک صفحه نمایش تلفن. با اینحال برخی از بازی ها مانند صوتی جنگنده بازی HyperBrawl و فوق العاده Impossible Road ترجمه واقعا خوب به صفحه نمایش بزرگ با Sonic Racing هنوز هم به دنبال (و بازی) مانند Mario Kart بد گویی کردن. (این در واقع نقش بیشتر شبیه سنتی Mario Kart از ماریو Kart Tour بازی موبایل.)

بازی های دیگر بسیار است. بازی Oceanhorn 2, کپکام Shinsekai به اعماق و فراتر از آن, آبی گرافیک, من را به یاد آیفون و یا تعویض بازی دمیده شده و به یک صفحه نمایش بزرگ تلویزیون 4K. اگر چه این بازی خیلی بهتر نگاه در بیشتر قدرتمند اپل تلویزیون 4K حتی در آخرین جعبه آنها فاقد ضخامت نسبت به ایکس باکس یک یا PlayStations. ماجراجویی بازی Oceanhorn 2 و اقیانوس, اکتشاف بازی فراتر از آبی به خصوص ناامید کننده در اپل TV HD box, هر چند آنها نگاه بهتر در 4K مدل.

من سعی کردم بیش از یک دوجین بازی و هیچ کدام تا به حال گرافیک است که نزدیک به تصاویر واقعی از یک پلی استیشن 4 یا ایکس باکس یکی از.

بسیاری از نیست به عنوان صاف و یا. بازی یخ بازی Shinsekai و HyperBrawl برای مثال من تجربه لحظات تاخیر و نرخ فریم قطره HD جعبه است که می تواند دشوار ببخش عمده کنسول. در حالی که تاخیر بهبود یافته بر روی Apple TV 4K, گیم پلی آهسته تر بود اما در حال حرکت بازیکنان و یا شخصیت های اطراف فاقد ضخامت حتی خوب بازی موبایل.

11-apple-arcade

بازی Sayonara وحشی قلب با تلویزیون اپل از راه دور.

سارا تو/CNET

اپل بازی های آنلاین را طبقه بندی عناوین است که هنوز هم بسیار باریک بیش از حد. وجود دارد هیچ تصویری بازی کالاهای اساسی مانند اول شخص, اکشن, چند باز جهان نقش بازی کردن بازی ها و حتی کمتر است که اجازه دهید چند نفر با هم بازی آفلاین چیزی است که من امیدوار بودم در طول انجام قرنطینه در حالی که در خانه با خانواده. دو تا که من در بر داشت HyperBrawl و فوق العاده غیر ممکن است جاده را بازی نمی کند به خصوص به خوبی با فوق العاده غیر ممکن است جاده بودن به خصوص دشوار به بازی تقسیم صفحه نمایش.

بازی هنوز فاقد بزرگ یاد “AAA” عناوین درایو کنسول های سنتی است و نه “قاتل” بازی است که باعث می شود تجربه تلویزیون شبیه به آنچه که شما می خواهم از یک کنسول اختصاصی.

بر روی تلفن خود را شما می توانید دانلود برخی از این نوع از عناوین به طور جداگانه و خارج از بازی های آنلاین — Fortnite, NBA 2K, فیفا و ندای وظیفه هستند چند نمونه برجسته از بازی AAA — اما بازی های آنلاین ارائه نمی دهد کسانی که با مشخصات بالا بازی نشده است. شما می توانید پخش را از آی فون یا iPad خود را به تلویزیون اپل که من سعی کردم در هر دو اپل تلویزیون HD و 4K با Fortnite در حال اجرا بر روی آی فون 11 Pro Max.

در جعبه HD تجربه پر شده بود با تاخیر با وجود داشتن قوی Wi-Fi. همه چیز بهبود یافته در اپل تلویزیون 4K با این بازی که خیلی بیشتر قابل پخش, اما آن را هنوز هم احساس کمی متلاطم و گرافیکی نیست به عنوان روشن است. کسانی که به دنبال یک تجربه بهتر را می خواهید به بازی به طور مستقیم بر روی آی فون خود را یا آی پد.

شده است وجود دارد افزایش در ورزش عناوین در بازی های آنلاین پس از راه اندازی اما خوش مشرب فوتبال ندارد یک شمع به امثال EA Sports’ فیفا حق رای دادن.

فراتر از گرافیک و بازی های انتخاب من تا به حال چند مسائل دیگر:

  • علائم همراه اول طراحی نیز در حال حاضر در برخی از بازی های رابط. مینی بزرگراه ها و مسابقه صوتی برای مثال باید نشانگر است که تکرار انگشت خود یا در هنگام بازی و یا در منوی صفحه نمایش.
  • بازی تداوم بهبود یافته است اما هنوز هم تا به حال برخی از مسائل مربوط به همگام سازی از آی فون به اپل تلویزیون به خصوص با نیاز به راه اندازی مجدد آموزش با وجود داشتن بازی کرده بود قبل از بازی بر روی آی فون و یا بر روی تلویزیون اپل.
  • و اگر شما سوئیچ کنترل کننده را به یک ایکس باکس یا پلی استیشن شما نیاز به دوباره جفت کنترل بازگشت به تلویزیون اپل در هر زمان شما می خواهید به استفاده از آن.
  • مسابقات چند نفره آنلاین سخت برای پیدا کردن در یک میزبان از گذرگاه طاقدار بازی ها از جمله بازی صوتی مسابقه و Pac-Man در نقاط مختلف در طول روز است.

حتی پس از یک سال از آن هنوز هم احساس می کند مانند اوایل روز برای بازی در تلویزیون. این امکان را خواهیم دید که پیشرفت در اپل چشم انداز در WWDC در ماه آینده به خصوص با شایعات تجدید تلویزیون اپل با بهبود پردازنده کار می کند. با توجه به پیشرفت اپل ساخته شده با سیلیکون در سال های اخیر یک A12X یا A13X Bionic تراشه در داخل تلویزیون اپل می تواند یک تفاوت واقعی و به توسعه دهندگان قدرت بسیار بیشتری برای کار با.

اما در این مرحله بازی های آنلاین بهتر است مناسب برای تلفن و قرص خود را بازی. پارسه به دنبال یک صفحه نمایش بزرگ را تجربه خواهد بود بهتر خدمت توسط نینتندو سوئیچ یا سنتی پلی استیشن یا ایکس باکس کنسول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>