بوریس جانسون باور نمی کند که انگلستان “یک نژادپرست کشور” خود را سخنگوی رسمی گفته است. شماره 10 نیز گفت: پاره کردن از تاجر برده ادوارد Colston مجسمه بود “عمل مجرمانه” و “غیر قابل قبول”.

این می آید به عنوان نیروی کار آقا رهبر Keir Starmer در گفت و آن را “کاملا اشتباه” به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در بریستول به پایین کشیدن مجسمه از قرن 17 تاجر برده – اما همچنین ادعا کرد که آن را باید حذف شده اند “خیلی وقت پیش”.

در جای دیگر, دبیر خانه Priti پاتل در حال ساخت یک بیانیه عمومی اختلال در ویکیانبار پس از اعتراض. لیبرال دموکرات ها هشدار داده اند عوام رهبر یعقوب ریس-the lean lab که او “باید” استعفا اگر نمایندگان مجلس سقوط بیمار از coronavirus جلوتر اضطراری بحث در پایان رای گیری از راه دور.

دندانپزشکان تماس در دولت برای حمایت از

دندانپزشکان باید به نام دولت برای حمایت از جراحی و حفظ درمان در دسترس برای بیماران – به عنوان برخی از اقدامات در انگلستان بازگشایی در روز دوشنبه برای اولین بار از مستند قوانین معرفی شدند.

در نامه سرگشاده ای به وزیر بهداشت مت, Hancock, British Dental Association (BDA) گفت که “پس از مستند, پشتیبانی از سراسر افغانستان برای اعضای ما شده است بسیار محدود است. که نمی تواند ادامه دهد”.

این اتحادیه خواسته است برای دندانپزشکان به اعطا می شود کلید کارگر و وضعیت دسترسی به دولت زنجیره تامین در PPE به عنوان یک صنعت نظرسنجی نشان می دهد تنها حدود یک سوم از جراحی تصمیم به باز امروز (36 درصد).

36 بازداشت شده در روز یکشنبه تظاهرات در لندن

پلیس متروپولیتن با انتشار بیانیه ای گفت: 36 نفر از بازداشت روز یکشنبه تظاهرات جرائم از جمله خشونت اختلال جنایی آسیب و آزار پلیس.

اسکاتلندیارد گفت: 35 افسران گزارش آسیب رنج می برند. دو نفر از افسران مورد نیاز بیمارستان را یکی پس از درد و رنج زخم سر و دوم با یک آسیب دیدگی شانه پس از یک بطری پرتاب شد.

تحقیقات در راه به تعدادی از حوادث از جمله آسیب جنایی به یک مجسمه و “دیگر سایت ها و ساختمان ها از اهمیت ملی” و ماموران پلیس به دنبال شناسایی کسانی که مسئول.

کمیسر Cressida دیک گفت: “در روزهای اخیر یک اقلیت از معترضان در پی درگیری با پلیس منجر به بسیاری از افسران مجروح بودن از جمله چندین جدی است.

“زمانی که ماموران به دنبال حفاظت از همکاران و نمادین نشانه آنها مواجه انسداد بیشتر و مداوم حمله.”

او افزود: “خشونت و جنایت ما شاهد شرم آور است و خواهد شده اند بسیار ترسناک برای دیگران. آن هرگز قابل قبول برای حمله به افسران پلیس خسارت اموال و ترک دیگران در ترس از ایمنی خود را. ما خواهد بود با انجام یک تحقیق کامل به طوری که کسانی که مسئول اعمال مجرمانه به ارمغان آورد به سرعت به عدالت است.”

خوب سطح انطباق با قرنطینه می گوید: No 10

خیابان داونینگ گفت: به نظر می رسد به یک “خوب سطح انطباق” با مقررات جدید نیاز مردم ورود در انگلستان به قرنطینه برای 14 روز.

PM رسمی سخنگوی دولت انتظار می رود بسیاری از افراد خواهد بود مایل به همکاری برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“همه نشانه و تا کنون که شده است وجود دارد یک سطح خوب از انطباق. ما انتظار داریم که اکثریت قریب به اتفاق مردم به بازی بخشی خود را در کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری” سخنگوی گفت.

سخنگوی کاهش یافته است به نظر تهدید به اقدام قانونی توسط برخی از شرکت های هواپیمایی, اما گفت که علم در پشت و مقررات جدید روشن بود. “اگر ما در حد خطر ابتلا به موارد جدید آورده شده از خارج از کشور ما می تواند کمک به کاهش احتمال موج دوم coronavirus,” او گفت:.

این ساعت که این نیز رد پیشنهادات سیستم قرنطینه برای ورود مسافران در انگلستان می تواند جایگزین coronavirus چک در فرودگاه.

او گفت: مردم نیاز به از خود جدا برای 14 روز به عنوان آن می تواند یک “تعداد قابل توجهی از روز” پس از تبدیل شدن به آلوده قبل از آنها توسعه علائم.

“آنها به طور بالقوه می تواند یک آزمون در مرز است که آزمون می توانید می گویند که آنها منفی بودند coronavirus و سپس چند روز بعد آنها ممکن است شروع به توسعه علائم و توسط آن نقطه آنها ممکن است در حال حاضر شده است با گسترش این ویروس.”

تبلیغات

انگلستان ‘نه یک نژادپرست کشور’ می گوید PM

بوریس جانسون باور نمی کند که انگلستان توسط یک نژادپرست کشور خود را سخنگوی رسمی گفته است. به نظر آمد در میان مداوم Black Lives Matter تظاهرات در سراسر کشور است.

“PM کند شک نکنید که وجود دارد همچنان به تبعیض و نژادپرستی اما نمی خواهد به توافق برسند که این یک نژادپرست کشور است. ما پیشرفت قابل توجهی در این موضوع وجود دارد اما همچنان بیشتر به انجام” سخنگوی گفت.

“این ساعت کاملا متعهد به ادامه تلاش ها برای مهر کردن نژادپرستی و تبعیض است.”

رسمی خود را سخنگوی روشن ساخته است که نخست وزیر در رابطه با حمله به افسران پلیس در طول تظاهرات به عنوان “غیر قابل قبول” می بیند و تخریب مجسمه تاجر برده ادوارد Colton در بریستول و خرابکاری از یک بنای یادبود به چرچیل در لندن به اعمال جنایی آسیب است که باید مورد بررسی توسط پلیس.

رئیس پلیس دفاع تصمیم به دخالت بیش از معترضان پایین کشیدن مجسمه

رئیس پاسبان از ایوان و سامرست پلیس در دفاع از افسران که تصمیم به دخالت نمی کند زمانی که معترضان کشیده پایین مجسمه تاجر برده ادوارد Colston در بریستول در روز یکشنبه.

اندی مارش گفت: پلیس نمی خواهید به خطر باعث “بسیار خشونتآمیز با تظاهرکنندگان و عمل “در جهت منافع امنیت عمومی”.

“شما می توانید تصور کنید صحنه های پلیس در بریستول مبارزه با معترضین بودند که آسیب رساندن به مجسمه یک مرد که مشهور است به جمع آوری مقدار زیادی از ثروت خود را از طریق تجارت برده?” آقای مارش گفت.

“من فکر می کنم وجود خواهد شده اند بسیار پیامدهای جدی و در حالی که من قطعا چشم پوشی نمی کند جرم و جنایت یا خسارت از هر نوع, من به طور کامل پشتیبانی از اقدامات من در افسران.

“آنها در پاسخ با عقل سلیم داوری و در جهت منافع امنیت عمومی.”

شما می توانید پیدا کردن خود را کامل بیانیه زیر:

انگلستان ‘نه یک نژادپرست کشور’ می گوید PM

بوریس جانسون باور نمی کند که انگلستان توسط یک نژادپرست کشور خود را سخنگوی رسمی گفته است. به نظر آمد در میان مداوم Black Lives Matter تظاهرات در سراسر کشور است.

“PM کند شک نکنید که وجود دارد همچنان به تبعیض و نژادپرستی اما نمی خواهد به توافق برسند که این یک نژادپرست کشور است. ما پیشرفت قابل توجهی در این موضوع وجود دارد اما همچنان بیشتر به انجام” سخنگوی گفت.

“این ساعت کاملا متعهد به ادامه تلاش ها برای مهر کردن نژادپرستی و تبعیض است.”

رسمی خود را سخنگوی روشن ساخته است که نخست وزیر در رابطه با حمله به افسران پلیس در طول تظاهرات به عنوان “غیر قابل قبول” می بیند و تخریب مجسمه تاجر برده ادوارد Colton در بریستول و خرابکاری از یک بنای یادبود به چرچیل در لندن به اعمال جنایی آسیب است که باید مورد بررسی توسط پلیس.

تبلیغات

بیش از 7 میلیون نفر احساس تنهایی در مستند

بیش از نیمی از افراد جوان که گفت تندرستی خود را تحت تاثیر قرار شده است دولت مستند را تجربه کرده اند, تنهایی, تجزیه و تحلیل نشان می دهد.

آخرین نظرات و بررسی شیوه زندگی از دفتر آمار ملی (ONS) نشان می دهد که بیش از 7 میلیون نفر تجربه کرده اند تنهایی در طول بیماری همه گیر.

این فایرفاکس پیدا کردم که 50.8 درصد از کسانی که در سن 16 تا 24 گفت: آنها تنها در طول مستند. در مقابل کمتر از یک چهارم (24.1 درصد) از افراد 55 تا 69 که گزارش تندرستی خود را به عنوان تحت تاثیر این مستند گفت: آنها تا به حال احساس تنهایی.

این فایرفاکس گفت: این پژواک تحقیقات قبلی بررسی مزمن تنهایی نشان می دهد که افراد در گروه های سنی جوانتر بودند به احتمال زیاد به گزارش تنهایی در حالی که کسانی که در گروه های سنی کمتر احتمال دارد.

این فایرفاکس’ سحر اسنیپ گفت: “مستند آسیب دیده اما پاسخ های متفاوت. که در طول ماه اول معادل 7.4 میلیون نفر گفت: خود را به خوبی بودن تحت تاثیر قرار شد از طریق احساس تنهایی.”

هیچ coronavirus مرگ و میر در اسکاتلند برای دومین روز متوالی

جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده در اسکاتلند در 24 ساعت گذشته, روز دوم در یک ردیف شکل باقی مانده است همان Nicola Sturgeon گفت.

ویروس “در عقب نشینی اما رفته” گفت: اولین وزیر.

او افزود: “من نمی توانم به شما بگویم چه مدت من باید منتظر قادر به گزارش چنین توسعه و من می دانم همه شما باید اشتیاق به شنیدن آن است.”

صحبت های روزانه coronavirus جلسه در ادینبورگ اسکاتلند گفت: 15,639 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در اسکاتلند – up فقط 18 از 15,621 روز قبل از.

هیچ Ofcom بررسی بیش از بازیگر و گفت او می خواست PM ‘مرگ’

Ofcom تصمیم گرفته است برای راه اندازی یک تحقیق رسمی پس از Miriam Margolyes برانگیخته بیش از 490 شکایت کرد و گفت او می خواست بوریس جانسون “به مرگ” از coronavirus.

این بازیگر گفت: کانال 4 آخرین پا که دولت را از دست داده و همه گیر شده است یک “رسوایی” و “رسوایی عمومی”.

یک سخنگوی تلویزیون دیده بان گفت: “این تحریک آمیز نظرات به حال پتانسیل روشن به توهین به بیننده است. اما ما نیز در نظر گرفته شده مخاطبان را به احتمال زیاد انتظارات از Miriam Margolyes یک بازیگر طنز شناخته شده برای او بی محابا انداز و از این زنده اواخر شب کمدی طنز نشان می دهد.

“ما همچنین در زمان به حساب آورد که Ms Margoyles بلافاصله واجد شرایط خود را نظرات بینندگان هشدار داده بودند در مورد برنامه, adult humour.”

تبلیغات

“آیا ما تا به حال بیشتر تن-ناشنوا دبیر خانه?’

Piers Morgan مارک Priti پاتل “تن ناشنوا” پس از دبیر خانه گفت: پایین کشیدن برده معامله گر ادوارد Colston مجسمه بود “غیر قابل قبول” و “کاملا ننگین”.

از خوب در صبح بریتانیا میزبان در سمت چپ بود خشمگین پاتل نظرات به tweeting: “Priti پاتل فکر پایین کشیدن یک تاجر برده مجسمه ‘تضعیف’ نژاد پرستی تظاهرات. ما تا به حال بیشتر تن-ناشنوا صفحه اصلی وزیر امور خارجه؟”

مجری بیهوده گویی ادامه داد: در صبح روز دوشنبه هنگامی که او گفت: GMB بینندگان: “برای Priti Patel, دبیر خانه به خشم خشم این هفته همه هفته او را خشمگین ترین من شنیده ام او را به خشم در مورد این مجسمه قرار داده به آب و در یک هفته زمانی که وجود داشته است تظاهرات جهانی در مورد مرگ یک مرد سیاه پوست به دست یک نژادپرست پلیس.

“این چه بی عدالتی شما ؟ Priti پاتل? واقعا؟”

دوشنبه کسب و کار در ویکیانبار

امروز مجموعه مقالات در عوام را ببینید یک سوال فوری از کار سایه وزیر بهداشت Jon Ashworth از ‘R’ نرخ coronavirus انتقال – پس نگرانی در این شماره می تواند افزایش در بخش هایی از انگلستان است.

که بحث را به دنبال بیانیه ای از دبیر خانه در اخیر “نظم عمومی” – بنابراین انتظار سرنگونی ادوارد Colston مجسمه به آمده است.

سپس ردیف بیش از عوام’ رهبر یعقوب ریس-the lean lab تلاش به نوار و محافظ نمایندگان مجلس از مشارکت در یک “مجازی” مجلس اندکی خواهد شد که حزب لیبرال دموکرات منجر اضطراری بحث است.

‘جرم متعهد شده است’ می گوید: policing وزیر

پلیس وزیر کیت Malthouse گفت: کشور را به “حفظ نفس ما” در حد امکان افزایش coronavirus موارد زیر جرم تجمع بیش از آخر هفته برای ضد نژادپرستی تظاهرات.

Malthouse همچنین گفت: “وقوع جرم” توسط معترضان که کشیده پایین مجسمه تاجر برده و پیشنهاد آنها باید تحت پیگرد قانونی قرار.

او به بی بی سی گفت زودتر: “شواهد باید جمع آوری شده و پیگرد قانونی باید به دنبال.”

تبلیغات

‘Keir Starmer چنین neek’

مقدار زیادی از واکنش به Keir Starmer نظرات در ادوارد Colston مجسمه. او گفت: آن را “کاملا اشتباه” برای اعتراض به پاره کردن آن – اما اضافه کرد که آن را باید حذف شده اند “خیلی وقت پیش”.

در کار رهبر را با میل به مجسمه به حذف شده است بیشتر مسالمت آمیز کری-آن Mendoza, ویرایشگر از جناح چپ سایت قناری, گفت:, “اوه, تلو تلو خوردن شما دور مانده bobblehead. ما در حال حاضر در حال انجام است که برای 40yrs فایده ای نداشت.”

نووارا را خاکستر سرکار توئیتر خود نوشت: “Keir Starmer چنین neek, my god … شورای نادیده گرفته و طرح های جامعه را به مجسمه. آن prevaricated در اضافه کردن یک جدید پلاک. آن رفت در بندر به جای.”

از دیوید کلارک سابق مشاور ویژه به رابین کوک گفت: پاسخ او نشان داد “چرا Starmer بسیار خطرناک برای محافظهکاران. اولین غریزه است به موافقت با رای دهندگان قبل از فعالان”.

روزنامه نگار آفتابی Hundal گفت: کار رهبر نظرات “معقول و متنوع – بنابراین به طور طبیعی Starmer را محکوم کرد در توییتر”.

‘مجسمه سیسیل رودس و الیور کرامول باید برای رفتن’

ما سردبير شان o’grady پیشنهاد مجسمه تاجر برده ادوارد Colston باید صید شده از بندر بریستول و در یک جای جدید انگلیسی, پارک اختصاص داده شده به “قابل توجه و در عین حال سوال برانگیز چهره های ما مشکل اخلاقی گذشته”.

در اینجا او توضیح می دهد که چرا امپریالیستی اکسپلورر سیسیل رودز و جنگ داخلی به طور کلی الیور کرامول ممکن است مجبور به پیوستن به Colston در سالن بی احترامی.

‘آن را نباید انجام می شود که در راه’

در حال حاضر بیشتر در Keir بود نظرات در پاره کردن از ادوارد Colston مجسمه در بریستول. اد میلیبند گفت LBC رادیو: “این کار نباید انجام شود و در این راه کاملا اشتباه به جلو و یک مجسمه پایین مانند آن.

“اما پله به عقب که مجسمه باید آورده شده است مدت زمان طولانی شده است باید در نظر گرفته شود یک مدت طولانی و طولانی پیش. شما نمی توانید در قرن 21 بریتانیا یک slaver در یک مجسمه. یک مجسمه وجود دارد به افتخار مردم است. شما نمی توانید که در قرن 21 بریتانیا.

Starmer افزود: “این مجسمه باید آورده شده است به درستی و با رضایت و قرار من می گویند در یک موزه شده است.

“این بود که مسئول 100000 نفر در حال نقل مکان از آفریقا به کارائیب به عنوان برده از جمله زنان و کودکان بودند که مارک بر روی سینه خود را با نام این شرکت که به او زد.”

تبلیغات

مرز کارکنان نیروی عصبانی بیش از ‘shambolic’ قرنطینه روند

لوسی مرتن حرفه ای افسر در خدمات مهاجرتی اتحادیه اروپا گفت: مرز نیروی کارکنان نیاز به بررسی قرنطینه مقالات برای ورود به بریتانیا از شنبه شد “خشمگین” در راه آنها در حال درمان است.

او گفت که ویژگی های مقالات توضیح به کارکنان چه برای بررسی تنها وارد دوشنبه شدند و هنوز هم در دسترس برای کسانی که عامل در خط مقدم از تفویض دولت.

مرتن به بی بی سی گفت: “کارکنان واقعا عصبانی هستند که این به نظر می رسد می شود بسیار shambolic و آنها نمی خواهند که مقصر است.”

او افزوده بود که “هیچ تدارک برای بررسی آدرس” است که ورود داده بود که آنها را از خود جدا برای 14 روز و که سیستم ساخته شده است در “اعتماد”.

تظاهرات “نه در چارچوب قانون’, می گوید معاون وزیر دادگستری اسکاتلند

اسکاتلند معاون وزیر دادگستری گفته او “نا امید” است که بسیاری از مردم تبدیل به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در گلاسکو و ادینبورگ در طول تعطیلات آخر هفته اما پلیس نمی تواند در “آمرانه” برای شکستن تظاهرات.

SNP را Humza یوسف و اولین وزیر Nicola Sturgeon تا به حال از مردم خواست تا در پیدا کردن راه های جایگزین برای اعتراض که پایبند به اجتماعی فاصله مقررات.

یوسف گفت: رادیو بی بی سی اسکاتلند خوب صبح اسکاتلند برنامه: “من نا امید اولین و مهمترین. من دیده نمی شود پدر و مادر من به مدت سه ماه در آنها از دست رفته خود را نوه اول تولد است. به من اعتماد کن اگر من می تواند آنها را ببینید من دوست دارم که قادر به دیدن آنها, اما من نمی توانم.”

عدالت وزیر گفت که این تظاهرات “نه در چارچوب قانون” اما گفت که پلیس مسئول اجرای قوانین و مقررات.

او افزود: “من درک سرخوردگی اما آنچه که من می گویند به مردم است چه انتظار دیگری پلیس به انجام دهید ؟ ما شاهد برخی از صحنه های سراسر جهان که در آن است که سنگین-handedness شد ملاقات با خشونت بیشتر ، که می شده اند به طور کامل این روش اشتباه است.”

14 روز در قرنطینه یک ابزار بلانت’ می گوید Starmer

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: اقدامات مورد نیاز در مرز اما قرنطینه بود “ابزار بلانت” و coronavirus تست برای تازه واردان بهتر خواهد بود.

وجود داشته است “تناقض و کندی” از دولت بیش از قرنطینه دانست.

“ما باید این وضعیت که هفته پیش –کشورهای دیگر قرار داده و قرنطینه و ما نمی,” او گفت LBC رادیو. “در حال حاضر به عنوان همه بلند کردن اجسام از آن ما در حال قرار دادن آن در.”

وی افزود: “در واقع من خیلی ترجیح می دهند برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس تست رژیم در فرودگاه.”

تبلیغات

کار می خواهد شواهد بیشتری برای توجیه قرنطینه

سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت: کار شد “نه در برابر اصل قرنطینه” اما می خواستم برای دیدن شواهد بیشتری در مورد اینکه چرا آن را تا به حال معرفی شده است در حال حاضر.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “دولت به ما گفت: آنها بر این باورند که شواهد نشان می دهد این است که زمان مناسب است.

“دولت به ما گفت: آنها شواهد تا رویکرد خود را, اما ما را دیده اند که شواهد و ما را دیده اند و نه از آنها که چرا آنها در حال استفاده نیست گسترده تر از آزمون پیگیری و ردیابی است.

“ما نه در برابر اصل قرنطینه – به من گفت: برای مدت زمان طولانی ما درخواست شد که چرا آن را تا به حال معرفی شده در انگلستان است. اما ما واقعا نمی فهمم چرا این رویکرد است که گرفته شده در حال حاضر زمانی که جایگزین وجود دارد در دسترس است.”

Starmer: معترضان کاملا اشتباه’ به پاره Colston مجسمه پایین

Keir Starmer در گفت و آن را “کاملا اشتباه” برای اعتراض به پاره کردن مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده – اما گفت که آن را باید حذف شده اند “خیلی وقت پیش”.

اد میلیبند گفت: حذف از ادوارد Colston مجسمه در بریستول “نباید انجام شده است در راه است که” پس از تظاهرکنندگان سرنگون بنای برنز در روز یکشنبه.

اما آقا Keir گفت: این مجسمه باید در نظر گرفته شود “خیلی وقت پیش” قرار داده و در یک موزه.