UK politics news – live: بوریس جانسون ‘در نظر ژوئن بازگشایی برای بارها و ریس-the lean lab هشدار داد او باید استعفا دهد و اگر نمایندگان مجلس گرفتن Covid-19

وزیر هشدار نسبت به ‘خطر’ که معترضان می تواند گسترش ویروس

پلیس وزیر کیت Malthouse گفت: کشور را به “حفظ نفس ما” در حد امکان افزایش coronavirus موارد زیر جرم تجمع بیش از آخر هفته برای ضد نژادپرستی تظاهرات.

که به او در BBC Radio 4 امروز برنامه ای است که چنین نسبت به معنای Covid-19 شده اند که توسط معترضان Malthouse گفت: “این قطعا خطر ما در حال اجرا در.

“همه ما باید برای نگه داشتن نفس ما بیش از چند هفته آینده برای دیدن دقیقا همان چیزی است که تاثیر بوده است. آن است که بسیار مایه تاسف است.

“همانطور که ما گفته اند از سمت راست شروع ما می خواهیم مردم را از شرکت در بهداشت عمومی زمینه وجود آشکار قدرت از احساس که آنها کرده اند.”

Malthouse گفت وجود دارد که نیاز به یک “پس از مرگ” به چه ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر آخر هفته اجرا شد.

وقتی پرسید که آیا پلیس باید متوقف اساسنامه تاجر برده ادوارد Colston از سرنگون در بریستول او گفت BBC Radio 4 امروز برنامه ای است که “بدون شک وجود خواهد داشت پس از مرگ, اگر دوست دارید از وضعیت سفارش در بریستول و در واقع در جای دیگر در کشور به مطمئن شوید که درس می آموخته شود”.

اما Malthouse نشان داد که آن را نمی توانست عملی برای دستگیری همه کسانی که برای شکستن coronavirus مربوط به محدودیت. “ما می گویند حق در شروع شد که برابر مقررات. اما بدیهی است که این واقعیت بود که مردم برای آمدن به هر حال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>