توییتر در گزارش جدید تایید سیستم – CNET


gettyimages-1196063843

توییتر تایید درخواست ها هنوز بسته است.

Chesnot/ گتی ایماژ

توییتر در حال کار بر روی یک جدید در نرم افزار سیستم به منظور بررسی کاربران در سایت های رسانه های اجتماعی. جین وانگ, مهندسی معکوس, توییتی پیدا کردن در روز یکشنبه. وانگ نوشته شده یک تصویر که نشان می دهد از ویژگی های جدید اگر ساخته شده را در برنامه تنظیمات زیر اطلاعات شخصی بخش است.

در یک ایمیل و توییتر را انکار نمی کند ونگ یافته است اما تا به حال هیچ نظر بیشتر و فراتر از یک صدای جیر جیر از محصول منجر Kayvon Beykpour که گفت: سایت های رسانه های اجتماعی در حال کار بر روی ترکیب سلف سرویس شناسایی.

اگر یک کاربر توسط “تایید” یا تصدیق در توییتر کمی آبی و سفید علامت به نظر می رسد در کنار نام خود را. توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: این شرکت برنامه ریزی شده برای گسترش تأیید خدمات در سال 2018 است. این فرایند به طور موقت متوقف در سال 2017 پس از تایید از یک حساب متعلق به جیسون Kessler سازمان از متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia.

در سال 2016 توییتر سعی در رفع ابهام فرآیند راستی آزمایی با باز کردن یک روند درخواست برای حساب های شخصی برندها و شرکت ها. توییتر شرایط ذکر شده برای هر حساب کاربری که مایل آرزو علامت و توضیح مختصری که چرا حساب باید تایید شده (با لینک). معلوم نیست در این زمان مختلف چه جدید در برنامه درخواست تایید خواهد بود از سال 2016 فرم. در زمان انتشار توییتر حساب تایید شده برنامه بود در انتظار و پذیرش درخواست های جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>