تسلا فروش سه برابر شده در چین در ماه گذشته در واکنش – Roadshow


مدل 3 یکی از محبوب EV در چین است.

نیک Miotke/Roadshow

با توجه اسلامپ در اوایل سال جاری و مسائل مربوط به زنجیره تامین و مستنداتتسلا چین احتمال دارد ظهور شامپاین پس از مشاهده آمار فروش است.

بلومبرگ گزارش داده ها از چین انجمن تولید کنندگان خودرو است که نشان داد تسلا فروش سه برابر شده در ماه گذشته. در مارس تسلا به فروش می رسد فقط 3,635 اما در ماه می این شرکت نقل مکان کرد 11,095 اتومبیل های الکتریکی در یک دست انداز. افزایش می آید به عنوان خودرو چین افزایش فروش برای اولین بار در نزدیک به یک سال است.

در حالی که خودروساز لذت بردم از فروش دست انداز محلی آن را نیز پیمایش تغییر قوانین و مقررات. چین همچنان به مرحله بسیار سخاوتمندانه دولت مشوق های جدید برای انرژی خرید خودرو تسلا کاهش قیمت در مدل 3 تا اطمینان حاصل شود که خریداران هنوز موفق به دریافت مشوق. قیمت کاهش یافت و در حدود 10 ٪ یا $8,000 در نرخ ارز فعلی برای حداقل گران قیمت مدل 3 محدوده استاندارد.

چین تنها کمک مالی به خرید یک ماشین الکتریکی اگر خودرو لیست زیر 300,000 یوان یا 10 درصد کاهش در قیمت سقف. سال آینده این کشور را رها سقف یکی دیگر از 20٪. چگونه تسلا دیدار خواهد کرد حتی دقیق تر قیمت کلاه باقی مانده است دیده می شود.

ما نمی دانیم این خودروساز قصد دارد بزرگ در چین است. در نهایت مدیر عامل شرکت ایلان ماسک می خواهد به ساخت مدل Y SUV محلی در شانگهای کارخانه و شرکت با توجه به داشتن محلی طراحی استودیو احتمالا ساخت چین-محور اتومبیل های برقی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا مدل 3 عملکرد زندگی می کند تا نام خود را اما هنوز هم…


8:52

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>