مدارس ممکن است به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر وزیر بهداشت نکات

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مدارس ممکن است به طور کامل بازگشایی تا بعد از سپتامبر وزیر بهداشت اشاره کرده نگرانی از مربیان که آن را ممکن است غیر ممکن است برای تحمیل اجتماعی فاصله یک بار قوانین کلاس ها پر شده است.

مدارس ابتدایی در سراسر انگلستان در حال حاضر شده است با توجه به چراغ سبز به برخی از سال شش سال یک و پذیرش کودکان به کلاس بازگشت پس از ماه ها بدون آموزش رسمی است.

با این حال بازگشت بوده است دور از جهانی – با تعدادی از شوراهای امتناع از درخواست مدارس در منطقه خود را برای بازگشایی نگرانی از اتحادیه های کارگری که از آن خواهد شد غیر ممکن است برای نگه داشتن معلمان و دانش آموزان ایمن از ویروس است که به کشته شدن بیش از 40 ، 000 در سراسر کشور است.

در حال حاضر وزیر بهداشت مت Hancock اشاره کرده است که بازگشت کامل به کلاس های درس ممکن است زمانی که بعد از سال تحصیلی آغاز می شود – حاکی از آن است که “زمان کار طرح” برای آموزش و پرورش به سر در سپتامبر.

خواسته در شب خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که آیا مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی به طور کامل در سال تحصیلی جدید با, اجتماعی, فاصله, قوانین, در, محل, Mr Hancock گفت: “این است که ما کار فعلی طرح – که مدارس باز نمی شود و تا ماه سپتامبر در اولین.

“من بسیار امیدوارم که آنها می تواند به دلیل تاثیر بر آموزش و پرورش فرزندان بسیار قابل توجه است.

“اما آنچه ما باید انجام دهیم – نه تنها در مدارس بلکه در سراسر هیئت مدیره است که کار کردن چگونه ما می توانیم چیزهای دیگر که رفتن.

“مانند مدارس مانند مهمان نوازی – به خصوص مهمان نوازی مانند خرده فروشی. و آنها را با خیال راحت و با دقت در راه است که نمی تواند به گسترش این ویروس که در حال رفتن به نیاز به ابتکار و خلاقیت است.”

در همین حال یک منبع در وزارت آموزش و پرورش گفت: دیلی تلگراف که “قصد این است که “کسب و کار به طور معمول در تمام مدارس آمده سپتامبر” اما بستری وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد با توجه به عدم اطمینان در مورد عفونت رای دادن.

می آید پس از مدارس خواست برای تجدید نظر باز پس از آن تصور می شد میزان تولید مثل ویروس – و یا R–, شماره افزایش یافته است فراتر از یک در برخی از مناطق مانند شمال غرب معنی آن را به طور فزاینده ای گسترش در میان جامعه است.

دبیر کل اتحادیه معلمان NASUWT Dr پاتریک روچ خواست آموزش و پرورش دهندگان به “انجام وظیفه خود را مراقبت به کارکنان و دانش آموزان با تجدید نظر در برنامه ریزی برای گسترده تر بازگشایی مدارس در منطقه خود” به عنوان یک نتیجه.

با این حال آقای Hancock که امروز ادعا ملی R نرخ بین 0.7 و 0.9 بود و کمتر از یک در هر منطقه از کشور گفت: این یک اشتباه بود برای شوراها و مدارس در نگاه به “فقط یکی از مدل” که با توجه به اینکه اجازه دهید به دانش آموزان عقب.

در ویکیانبار حزب محافظه MP Andy کارتر پرسید: “آیا وزیر امور خارجه با من موافق است که مقامات محلی نیاز به نگاهی به تعدادی از عوامل محلی نه فقط منطقه ای R داده ها را برای یک منطقه وسیع تری در هنگام گرفتن تصمیمات مهم در گرفتن فرزندان ما به مدرسه؟”

آقای Hancock پاسخ داد: “آن است که به ویژه در یک اشتباه به نگاه فقط یک مدل به جای ارزیابی کلی از تحقیق در هر بخشی از کشور – که ارزیابی به زیر یک در هر منطقه – و در نتیجه با تعدادی از عفونت های جدید پایین آمدن ما می توانیم برنامه ریزی رو به جلو است و ما باید به این برنامه ریزی رو به جلو – از آنجا که آموزش و پرورش کودکان مسائل و همچنین به عنوان کنترل ویروس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>