مت Hancock متهم به ” جهل ” پس از این ادعا انگلستان راهپیمایان نه اعتراض به نژادپرستی در این کشور

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مت Hancock متهم شده است از “جهل” پس از این ادعا سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات گسترده انگلستان کارگردانی نه در وطنی نژاد پرستی.

کار نمایندگان مجلس و مارس برگزارکنندگان شدت انتقاد کرد پس از وزیر بهداشت گفت: “خوشبختانه این است که همه بر اساس در پاسخ به حوادث در امریکا و نه از اینجا.”

گری مک فارلین, سیاه زندگی ماده فعال با اشاره به مرگ و میر از مردان سیاه و سفید پس از مهار توسط پلیس “در شرایطی نیست که بی شباهت به قتل جورج فلوید” به توضیح شد.

خشم نیز سوخت توسط بوریس جانسون “اظهارات نژادپرستانه” و “نامتناسب” مستند-ايميل جریمه های وضع شده بر مردم سیاه و مداوم Windrush رسوایی بدون پتو عفو برای کسانی که در آن است.

“هنکاک نظر خیانت خود را جهل” آقای مک فارلین گفت: مستقل.

“این دولت است که ما به ارمغان آورده خصمانه محیط Windrush رسوایی و نصب نامتناسب بام [سیاه و اقلیت های قومی] مرگ و میر در این بیماری همه گیر در حال انجام.

“این حزب حاکم است که حاضر به بررسی اسلام هراسی در درون صفوف خود را.”

دیوید Lammy کار را عدالت سخنگوی تکرار انتقاد کرد و گفت: “نژادپرستی و تعصب وجود داشته باشد در انگلستان و همچنین ایالات متحده است.

“نشان می دهد وجود دارد تنها یک مشکل در طرف دیگر اقیانوس اطلس ممکن است مت Hancock احساس بهتر, اما آن را نشان می دهد واقعی جهل.

“مردم در این کشور نه تنها نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار. ما باید به نوبه خود این لحظه به یکی از تغییر و عدالت در بریتانیا بیش از حد.”

دایان ابوت سابق کار سایه دبیر خانه گفت: “هنکاک کاملا اشتباه است. حوادث در امریکا را باعث شد. اما آنها به شدت پاسخ به یک موضوع در مورد خشونت پلیس در اینجا.”

و مورخ دیوید Olusoga ظاهر می شود در این Andrew Marr برنامه با انتقاد از تمایل در انگلستان به اخراج از “آسیب های روانی” از عمیق-سیمی نژاد پرستی.

“هنگامی که مردم باید در مورد چگونه قدرت این لحظه متصل با آنها به آنها گفته شده است ‘هیچ مقايسه با امریکا شما اغراق’,” او اعتراض کردند.

نظرات پس از Mr Hancock گفت بریتانیا بود نژادپرستانه اما “یکی از مهمترین و تحمل و جوامع باز در جهان”.

“من فکر می کنم این ماده از آنچه گفته شده است و استدلال های ساخته شده توسط کسانی که در راهپیمایی, من فکر می کنم تا حد زیادی به آن گفت:” اخبار آسمان.

“من فکر می کنم, خوشبختانه, این است که همه بر اساس در پاسخ به حوادث در امریکا و نه از اینجا اما ما نیز باید ادامه رانندگی در اینجا برای تحمل و اصل برابری فرصت است.”

آقای Hancock همچنین هشدار داد تظاهرات “بدون شک” خطر افزایش عفونت کروناویروس اضافه کرد: “جمع آوری در گروه های بزرگ به طور موقت در برابر قوانین دقیقا به این خاطر آن را افزایش می دهد خطر از گسترش این ویروس است.

“من مصرانه از مردم را به خود استدلال – و من از شما حمایت خواهد کرد در ساخت این استدلال – اما آیا گسترش این ویروس است که در حال حاضر انجام می شود بسیار آسیب و که ما در حال شروع به گرفتن تحت کنترل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>