مادلین McCann محققان دریافت 400 نکته از مقامات نام جدید مشکوک

پلیس تحقیق در مورد ناپدید شدن مادلین McCann دریافت کرده اند تقریبا 400 نکته از روز شنبه زمانی که اعلام شد جدید شک دارم در این مورد.

مظنون نام برده شده در گزارش به عنوان مسیحی Brueckner, یک مرد 43 ساله به جرم, آلمانی, کودک آزار است که در حال حاضر در حال گذراندن حکم زندان طولانی در کشور خود.

یک سخنگوی پلیس مت گفت: “Op گرنگ تیم تا به حال فقط از 400 قطعه از اطلاعات از طریق در تماس و ایمیل.”

عملیات گرنگ نام نیروی حال بررسی است که سخنگوی تایید کرد که هنوز در حال درمان به عنوان یک فرد از دست رفته پرس و جو.

اما پلیس آلمان بر این باورند مادلین مرده است و در حال انجام یک قتل رسیدگی به ناپدید شدن او از یک آپارتمان در پریا دا لوز پرتغال در سال 2007.

دادستان های آلمان در حال حاضر بنا به گزارش ها همچنین بررسی امکان ارتباط بین پرونده و ناپدید شدن دو آلمانی در کودکان است.

مقامات گفته به دنبال مورد رنه Hasee که از بین رفته از یک ساحل در پرتغالی پرتغال در سال 1996 در سن شش.

در اوایل این هفته بررسی شد راه اندازی به اینکه Brueckner درگیر شد در ناپدید شدن اینگا Gehricke که رفت از دست رفته از یک جنگل در زاکسن-آنهالت منطقه در 2 آوریل, 2015.

دادستان در اشتندل های شمال شهر آلمان گفته اند که آنها به دنبال ارتباط بین موارد مادلین و اینگا.

Brueckner در حال حاضر شناخته شده به اسکاتلندیارد اما تنها یک مظنون پس از یک سال 2017 درخواست برای اطلاعات.

او معتقد است برای خدمت به هفت سال زندان محکوم در آلمان شهر کیل برای تجاوز به 72 ساله آمریکایی در پرتغال در سال 2005. او نیز به اتهام سوء استفاده جنسی از کودکان است.

کیت و جری McCann, مادلین پدر و مادر, استقبال کرده اند ملاقات های پلیس شکایت کرد و گفت آنها “هرگز امید از پیدا کردن مدلین زنده”.

کلارنس Mitchell خود را سخنگوی گفت: “آنها قطعا تشویق خواهد به دانستن درخواست تجدید نظر بازده نتایج در حال حاضر و امیدوارم که در آن وجود خواهد داشت بسیار مهم بیت از اطلاعات پلیس می تواند عمل کند.”

آقای میچل افزود: “آنها در حال تلاش برای حفظ به صورت عادی زندگی که ممکن است تحت شرایط ادامه کار پزشکی که در آن لازم است و آوردن دوقلوها به عنوان بهترین آنها می توانند در حالی که محافظ آنها از همه توجه.

“آنها صبر کنید برای شنیدن هر گونه تحولات از پلیس است.”

گزارش های اضافی از بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>