مادلین McCann ناپدید شدن: آلمانی دادستان ادعا می کند او ‘شواهد’ دختر مرده است

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک دادستان ادعا کرده است شواهدی وجود دارد مادلین McCann است و دیگر زنده با توجه به گزارش.

“پس از تمام اطلاعات ما رو دختر مرده است” هانس کریستین Wolters گفت اخبار آسمان.

“ما هیچ اطلاعاتی که او زنده است.”

دادستان گفت: Sky News: “ما چیزهایی که ما نمی تواند ارتباط صحبت می کنند که برای این نظریه که مادلین مرده است حتی اگر من مجبور به اعتراف است که ما لازم نیست که بدن.”

محققان دریافت کرده اند صدها نفر از راهنمایی بیش از مادلین پس از ناپدید شدن آنها را اعلام کرد مظنون در مورد اوایل این هفته.

این مرد 43 ساله به جرم, آلمانی, کودک مجرم جنسی, در حال حاضر در زندان در کشور خود نام برده شده در گزارش به عنوان مسیحی Brueckner.

آقای Wolters گفت: اسکای نیوز: “در حال حاضر ما نیز نمی به اندازه کافی برای اثبات یک محاکمه در دادگاه اما ما باید برخی از شواهد که مظنون به انجام عمل است.

“همین دلیل است که ما نیاز به اطلاعات بیشتر از مردم به خصوص مکان او زندگی می کردند بنابراین ما می توانیم هدف این مکان های به خصوص و جستجو وجود دارد برای مدلین.”

دادستان های آلمان در حال گزارش بررسی هر لینک کلیک کنید برای ناپدید شدن دو فرزند دیگر.

آنها بر این باورند مادلین مرده است و پس از او از بین رفته از یک آپارتمان در پریا دا لوز پرتغال در ماه مه سال 2007 در حالی که در تعطیلات با خانواده اش و در حال بررسی مظنون قتل او.

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: در اوایل این هفته پلیس هنوز هم در نظر مادلین مورد به عنوان یک فرد از دست رفته پرس و جو به دلیل وجود “شواهد قطعی که آیا مادلین زنده است یا مرده”.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>