لیبرال ها نیاز به ارائه بیش از ‘زیبا کلمات در مقابله با نژادپرستی نظاممند: سینگ

به عنوان هزاران کانادایی راهپیمایی علیه خشونت پلیس فدرال NDP رهبر Jagmeet سینگ به نام برای بیش از آنچه که او به نام “زیبا کلام” از دولت لیبرال وقتی که می آید به برخورد با نژادپرستی نظاممند.

“اجازه دهید بسیار روشن ما یک مشکل سیستمیک نژاد پرستی در تمام سطوح این که آیا شما در حال صحبت کردن در مورد پلیس و یا ما در حال صحبت کردن در مورد حبس دسترسی به عدالت آموزش و پرورش, بهداشت و درمان-مراقبت از نتایج” او در مصاحبه با اخبار جهانی اتاوا رئیس دفتر مرسدس استفنسون در روز یکشنبه قسمت از غرب بلوک.

“به همین دلیل من خواستار واقعا روشن تغییر سیاست به انجام کاری درباره آن. آن را به اندازه کافی به فقط می گویند خیلی کلمات.”

دولت فدرال می تواند در حال حاضر اقدام علیه نژادپرستی در پلیس خدمات

دولت فدرال می تواند در حال حاضر اقدام علیه نژادپرستی در پلیس خدمات

سینگ به خواست دولت فدرال برای پایان دادن به دهها و پلیس و بیش حبس از سیاه و جوامع بومی در کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که دولت فدرال ندارد نظارت بر شهرداری نیروهای پلیس اتاوا می کند نگه دارید “بسیاری از قدرت بیش از فدرال تنظیم پلیس خدمات” مانند RCMP و آژانس خدمات مرزی کانادا, سینگ گفت.

“چه چیزی می تواند انجام شود این است که یک دستور مشخص بسیار به وضوح بیان کرد که دهها و یا دندانه دندانه است که خودسرانه بازداشت کسی که به خاطر آنها که به رنگ پوست خود را بدون داشتن زمینه باید ممنوع,” او گفت:.

دولت همچنین می توانید اقدام اجباری حداقل جملات که او گفت: تا به حال مخربی بر بومی و سیاه و سفید کانادایی در برخی موارد. قضات او گفت که می تواند با توجه بیشتر به تشخیص و در نظر گرفتن نقش سیستمیک نژادپرستی در ورزش که در اختیار.

او همچنین گفت وجود دارد باید کمتر حبس طرفدار بیشتر توانبخشی گزینه ها و در جامعه جملات.

ادامه مطلب: تفسیر: بله وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در کانادا — تاریخ ما پر شده است با این

لیبرال MP Bardish Chagger وزیر تنوع و شمول گفت: روشن است که “بسیار بیشتری باید انجام شود” برای مقابله با نژادپرستی است.

“وقتی که می آید به نژادپرستی نظاممند آن وجود دارد در کانادا,” او گفت:.

“این چیزی است که ما نه تنها نیاز به مقابله با — نه تنها چیزی است که ما نیاز به تصدیق اما چیزی است که ما نیاز به اقدام و ما باید نتایج بهتر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت فدرال کار با استان, مناطق برای جمع آوری داده disaggregated

دولت فدرال کار با استان, مناطق برای جمع آوری داده disaggregated

وقتی پرسیده شد که در مورد چه اقدامات مشخص دولت فدرال مایل بود به او صحبت کرد و از تعهد دولت برای به دست آوردن جمعیتی تفکیک داده ها است که می تواند مورد استفاده برای جمع آوری اطلاعات از خوشه های مختلف از مردم است.

او به طور خاص اشاره به تلاش های COVID-19 گروه ضربت.

“ما باید یک تعهد از استان ها و مناطق برای جمع آوری اطلاعات است به طوری که ما می تواند تصمیم گیری مبتنی بر علم و شواهد” او گفت:.

دولت فدرال نیز اختصاص 45 میلیون دلار برای یک ضد نژادپرستی استراتژی است که به حمایت از پروژه های جامعه بشود “مبارزه با نژادپرستی و تبعیض است.”

ادامه مطلب: آسیایی جوامع در سراسر کانادا گزارش افزایش نژادپرستانه رفتار در طول COVID-19 بحران

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لیبرال MP گرگ فرگوس و NDP MP متی سبز هر دو بر اهمیت مسابقه بر اساس داده ها در مبارزه با نژاد پرستی.

“ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد dis-جمع آوری اطلاعات. ما باید برای انجام این کار در تمام سطوح دولت به طوری که ما می توانید ببینید که چه نتایج برای دیدن اگر وجود دارد در حال تغییر” فرگوس گفت.

“ما می دانیم که در این زندان حبس نرخ آنجا که ما اندازه گیری آن است. اما ما نیاز به اندازه گیری که در همه چیز: دسترسی به وام کسب و کار و دسترسی به خدمات اجتماعی. همه کسانی که همه چیز خواهد بود بسیار مهم است و می تواند یک هدیه است که در دادن نگه داشتن به بهبود محل کاهش anti-سیاه نژادپرستی در این کشور است.”

درک تفاوت بین سیستمیک نژاد پرستی و نژاد پرستی سیستماتیک

درک تفاوت بین سیستمیک نژاد پرستی و نژاد پرستی سیستماتیک

در تورنتو, مردم سیاه و سفید هستند و 20 برابر بیشتر از احتمال کشته شدن توسط پلیس از کسانی که از دیگر نژادها سبز گفت: به نقل از پیدا کردن از انتاریو حقوق بشر در گزارش کمیسیون در سال 2018 است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سبز گفت: مسابقه مبتنی بر تفکیک آمار مقابله با آنچه که او به نام “بسیار افرا-شسته نسخه از کانادا است.”

“ما باید از این آمار است که شناسایی و تلقیح ما در برابر نژادی فراموشی از این کشور به عنوان آن مربوط به نامتناسب اثرات مسلحانه پلیس در racialized جوامع,” او گفت:.

–با فایل های از Kerri Breen

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>