وظیفه هیئت منصفه باید ضروری خدمات در طول COVID-19 مدافع می گوید

دولت فدرال باید اعلام داوران وظیفه ضروری خدمات در طول رمان coronavirus همه گیر و سریع پشتیبانی منصفه نیاز هنگامی که دادگاه بازگشایی سابق داور و سلامت روان مدافع حقوق می گوید.

“وظیفه هیئت منصفه ضروری است به سیستم قضایی ما و یکی از بنیان های دموکراسی ما گفت:” علامت گذاری Farrant بنیانگذار کانادا داوران کمیسیون یک گروه غیر انتفاعی است که به دنبال بهبود کانادا منصفه سیستم.

“آن را باید اعلام کرد ضروری خدمات در این همه گیر و پست-همه گیر.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وظیفه داوران همراه با تقریبا تمام دادگاه در سراسر کانادا متوقف شده است در طول COVID-19 همه گیر از جمله داوران انتخاب که به طور معمول می بیند چند صد نفر جمع آوری و در همان محل به تصمیم گیری اگر می توان آنها را در میان منصفه.

Farrant به عنوان یک داور در سال 2014 قتل محاکمه فرشاد بدخشان تورنتو مردی که به جرم قتل درجه دوم پس از چاقو زدن خود دختر Carina Petrache و سپس تنظیمات آتش به خانه خود را.

ادامه مطلب: کانادا عرضه PPE نمی دیدار با تقاضا به عنوان اقتصاد بازگشایی تجارت کارشناس می گوید:

پس از محاکمه Farrant شد مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه, اما وجود دارد چند پشتیبانی موجود برای منصفه مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان. او شروع به کانادا داوران کمیسیون برای حمایت از بهبود خدمات برای منصفه و مشارکت بیشتر اقلیت در هیات داوران روند.

در حال حاضر دادگاه در حال برنامه ریزی برای بازگشایی نگرانی از موج دوم ممکن است از COVID-19 و با بسیاری از کانادایی ها تحت فشار مالی به دلیل بحران اقتصادی او ترس کانادایی می تواند تمایلی به خدمت در هیئت منصفه به طور بالقوه منجر به جریمه نقدی یا حتی زندان هم برای کسانی که رد.

“نگرانی های ایمنی و بهداشت در حال رفتن به در خط مقدم به خصوص (در میان) سالمندان و افراد با شرایط بهداشتی” Farrant گفت.

بخشی از وظیفه هیئت منصفه ضروری خدمات Farrant استدلال شامل اطمینان از استان ها و مناطق کافی تامین تجهیزات حفاظت فردی برای داوران به علاوه تشویق مالی کافی برای جبران هر کسی که انتخاب شده به خدمت می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت و دادگاه به توصیه

دولت به ایجاد یک ویژه “کمیته اقدام” co-ریاست رئیس دیوان عالی عدالت ریچارد واگنر و دادستان کل دیوید Lametti به مسائل اطراف COVID-19 و دادگاه reopenings.

در بیانیه منتشر شده در مارس 26, کمیته گفت: “چالش های منصفه محاکمات و دادرسی در دادگاه اتاق مدار از راه دور و دادگاه می تواند مناطق تمرکز فوری برای آینده ارشاد ملی.”

ادامه مطلب: تصمیم گیری در 2 مرحله از بازگشایی آمده می تواند در هفته آینده لیگ برتر فورد می گوید:

این کمیته نشده است منتشر شد این راهنمایی اما “کاهش خطر” خواهد بود یک جنبه بسیار مهم از بازگشایی دادگاه آن را گفت. این می تواند شامل استفاده از موانع فیزیکی در دادگاه مانند پلکسی گلاس محافظ شخصی, تجهیزات حفاظتی فیزیکی و فاصله هر زمان ممکن است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما باید نگه دارید در ذهن است که موفقیت سیستم قضایی ما و در واقع حکومت قانون بستگی به اعتماد عمومی و اعتماد” واگنر گفت.

“این به این معنی است که ما نمی توانیم به سادگی مشاهده پاسخ ما به COVID-19 موقت به عنوان اقدامات به پل ما را به” طبیعی است.” آنها باید دیده می شود به عنوان باز کردن درب به تصور جدید طبیعی است.”

Coronavirus: تورنتو شروع به آماده سازی برای بازگشت پتیس

Coronavirus: تورنتو شروع به آماده سازی برای بازگشت پتیس

اخبار جهانی از دولت خواسته اگر آن را در نظر دارد به اعلام هیات داوران وظیفه ضروری خدمات و چه پشتیبانی اگر هر آن ارائه خواهد شد به استان ها و مناطق پس از دادگاه بازگشایی شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سخنگوی Lametti دفتر گفت: حفاظت از سلامت و ایمنی منصفه حیاتی برای عملکرد مناسب کانادا سیستم عدالت.

ادامه مطلب: کانادا-نرخ بیکاری می رسد رکورد 13.7%

“به استان ها و مناطق مسئول اجرای عدالت تصمیم گیری نهایی مربوط به از سرگیری این فعالیت ها و همچنین به عنوان پارامترهای در محل به حمایت از سلامت و ایمنی تمام بازیگران ساخته خواهد شد توسط هر حوزه قضایی مربوطه گفت:” راشل راپاپورت از AG ،

Lametti را نمی گویند اگر دولت را به مالی یا هر طور مستقیم به حمایت از استانهای خاص به وظیفه هیئت منصفه.

توسط قانون مورد نیاز

وظیفه هیئت منصفه فدرال-اجباری مسئولیت مدنی و در عین حال از آن شده است اعلام کرد ضروری توسط دولت است.

این Farrant گفت: می فرستد پیام اشتباه به استان که مسئول ساخت مطمئن منصفه امن هستند هنگامی که دادگاه بازگشایی شده است. آن را نیز می فرستد پیام اشتباه به کارفرمایان, او گفت:.

در حالی که کانادایی ها نمی تواند اخراج برای کار از دست رفته به علت خدمت در هیئت منصفه تنها در نیوفاندلند و لابرادور کارفرمایان را ملزم به ادامه پرداخت دستمزد عادی به هیئت منصفه در یک دادگاه.

انتاریو درمانگاه دندانپزشکی شروع فاز اول بازگشایی

انتاریو درمانگاه دندانپزشکی شروع فاز اول بازگشایی

نیز وجود دارد هیچ حداقل استاندارد فدرال به صورت مستقیم پرداخت غرامت مالی به هیئت منصفه از استانی دولت با روزانه اعم از $30 روز در این استان به 103 دلار در روز در کبک. افزایش نرخ در برخی استانها بسته به طول یک محاکمه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در انتاریو و مانیتوبا منصفه دریافت پرداخت برای 10 روز اول از خدمات.

ادامه مطلب: نوا اسکوشیا, میله, رستوران ها و مغازه سلمانی به بازگشایی پس از coronavirus خاموش

این است که با وجود یک مجلس گزارش از سال 2018 معرفی تمام استان ها افزایش حداقل پرداخت به هیئت منصفه به 120 دلار در یک روز به علاوه هزینه های.

با توجه به سابقه استرس های مالی بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر تجربه با توجه به COVID-19, Farrant معتقد است که دولت فدرال باید تضمین استان ها و مناطق که در آن ارائه خواهد شد هر آنچه که حمایت آنها نیاز به راه اندازی مجدد محاکمه با حضور هیئت منصفه.

نگرانی از خطرات بالقوه بهداشتی

Vanesa MacDonnell یک حقوقدان و مدیر دانشگاه اتاوا قانون عمومی مرکز مطمئن نیست که محاکمه با حضور هیئت منصفه لازم است اجازه دهید به تنهایی عملی در جهانی همه گیر.

در حالی که او قدردانی دموکراتیک ارزش داوران و می گوید: برخی از جرایم نیاز است که محاکمه با حضور هیئت منصفه در دسترس خواهد بود به متهم و او گفت: مهم ترین چیزی که دادگاه می توانید انجام دهید در حال حاضر شروع به شنیدن موارد دوباره با هر وسیله ممکن است.

ادامه مطلب: انتاریو در دراز مدت مراقبت از اپراتور اجرایی گفته ثبت تحقیرآمیز خانواده پس از تاون هال

این می تواند شامل مجازی آزمایش های که در آن مردم شرکت امن از طریق ویدئو کنفرانس و یا محاکمه توسط قاضی تنها که از بین بردن خطرات بالقوه بهداشتی در ارتباط با convenining هیئت منصفه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ایده این است که به نوعی ما در حال رفتن به از هیچ محاکمه به محاکمه با حضور هیئت منصفه — من فکر می کنم که رفتن به یک در حالی که” او گفت:.

Coronavirus: داگ فورد پنجه نرم می کند برای صبر وقتی که می آید به بازگشایی

Coronavirus: داگ فورد پنجه نرم می کند برای صبر وقتی که می آید به بازگشایی

MacDonnell گفت: دادگاه همچنین باید تعادل منافع همه درگیر زمانی که تصمیم گیری چگونه و چه زمانی برای از سرگیری محاکمه از جمله قربانیان دادستان و وکلا و قضات است.

برای هر کسی که در انتظار محاکمه در زندان که یافت نشده است جرم یک جرم تاخیر ناشی از COVID-19 هستند مهم ترین, او گفت:. که به دلیل شرایط زندان از جمله کمبود PPE ایجاد کرده اند خطرات بالقوه بهداشتی برای بسیاری از زندانیان.

کوتاه مدت MacDonnell فکر می کند منصفه خواهد شد به احتمال زیاد در اکثر موارد غیر ممکن. طولانی مدت آنها می تواند از سر گرفته شود اما تنها زمانی که دادگاه منصفه و مقامات بهداشت عمومی با اعتماد به نفس هر کس امن است.

“شما باید از خودتان بپرسید این است که عملکرد داوران بسیار مهم است که آن را شبیه به گرفتن مواد غذایی,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم این واقعا مهم است اما من لزوما فکر می کنم که آن را ارزش قرار دادن زندگی مردم در خطر است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>