گروه دادخواست کلگری شورای شهر برای انجام مشاوره عمومی در نژادپرستی

یک طومار خواستار کلگری برای برگزاری یک مشاوره عمومی در مورد نژادپرستی نظاممند به دست آورد بیش از 56000 امضا توسط یکشنبه پس از راه اندازی در روز چهارشنبه.

درخواست — آغاز شده توسط کانادا فرهنگی موزاییک بنیاد که با این نسخهها کار برای بهبود روابط است و دفتر مرکزی آن در کلگری می پرسد شهر به آدرس آن نژاد پرستی مشکل است.

با استناد به آمار کانادا در سال 2016 سرشماری این گروه گفت: بیش از 30 درصد از کلگری جمعیت شناسایی شده به عنوان اقلیت های موجود.

ادامه مطلب: ‘فریاد آزادی’: هزاران نفر تبدیل به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به شب زنده داری در کلگری در روز شنبه

این گروه گفت: این شهرستان نیاز به شنیدن از مردم در تمام زمینه های در مورد مسائل و راه حل های.

“چگونه است که آنها را تحت تاثیر قرار? چگونه آن را نگاه می کنید ؟ جایی که باید آنها را تجربه کرده است ؟ و سپس هم با ما کار می کنند چرا که ما در شهرستان هستیم خیلی خوشحالم که ما در این شهرستان است و ما می خواهیم به کار با شهرستان برای بهبود سیستمیک نژادپرستی” گفت: Iman بخاری بنیانگذار CCMF در روز یکشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پس لطفا به ما گوش. شنیدن صدای بومی و racialized مردم در شهرستان ما و انجام کاری درباره آن. با ما کار می کنند.”

بخاری گفت: پایه و اساس یک فیلم مستند در مورد نژاد پرستی به نام YYC رنگ در سال 2017.

“ما شنیده از صدها Calgarians در مورد نژادپرستی نظاممند است که آنها احساس می کنند و در صورت هر روز. بنابراین ما نیست تعجب است که مردم در حمایت از این [درخواست],” او گفت:.

“اما ما بر این باور است که زندگی مهم جنبش البته که فوق العاده مهم است و کمک به این حرکت همراه است.”

ادامه مطلب: شیوه پلیس کلگری سوال در پی جورج فلوید تظاهرات

در علاوه بر این به امضای این طومار شما می توانید با نوشتن یک نامه و یا صدای جیر جیر در خود شورا و شهردار بخاری گفت.

“ما فقط می خواهیم نمایندگان و شهردار به مانند ‘بله نژادپرستی یک موضوع است’,” او گفت:.

“ما می خواهیم آنها را به انجام کاری در مورد آن و شنیدن از Calgarians برگزاری یک مشاوره عمومی است یک فرصت عالی برای آن است.”

بخاری می خواهد مردم را به انجام پژوهش و مشغول کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم برای کسانی است که در پشت این جنبش و یا اهمیت درک نمی کنند و از این کار من به شدت توصیه به انجام تحقیقات خود را,” او گفت: با استناد به CCMF سایت.

“توسط تحقیقات من فقط به این معنی نیست انجام چند دقیقه از تحقیقات و پس از آن را [خود را] اما واقعا سعی کنید بهترین خود را و خود را تشخیص امتیاز هر آن ممکن است. فقط منظورم امتیاز سفید, اما وجود دارد بسیاری از امتیازات دیگر خارج وجود دارد. بنابراین شما نیاز به رسمیت شناختن است که به انجام مشق شب خود را و سپس شما را درک کند. اگر شما هر گونه سوال, لطفا برسد.”

ادامه مطلب: کلگری شهردار در پاسخ به اعتراضات در میان COVID-19 همه گیر

بخش 5 Coun. جورج چهل گفت که او با الهام از دادخواست و به نظر می رسد به جلو به کار با پایه و اساس است.

“من فکر می کنم این یک مسئله مهم است و به عنوان یک شهرستان ما کار با این سازمان و دیگران برای پیدا کردن معنی دار اقدامات برای حل این موضوع,” او گفت:.

این درخواست بسیار قابل دوام چهل گفت.

“من صندلی ایمنی عمومی نیروی کار می باشد. این فرصتی است که ما باید بحث را به عنوان بخشی از کار ما در حال انجام,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“فراتر از آنچه که من فکر می کنم ما نیاز به یک بحث عمومی در نژاد پرستی است که بسیاری از ما در شهرستان با آن مواجه شده اند و آنچه که ما دیده ایم در سراسر کانادا و آمریکای شمالی است. آن را یک موضوع بسیار مهم است و ما باید با هم ایستاده و ایستادگی در برابر نژادپرستی در این زمان است.”

ادامه مطلب: سابق Stampeder جان Cornish هرگز تجربه نژادپرستی در کلگری ‘تا هفته گذشته’

چهل گفت که او تجربه کرده است و تبعیض — حتی به تازگی — و اشاره کرد که ما باید اقدام به ایجاد تغییر واقعی.

“من داستان یکی از بسیاری از وجود دارد [در حال] هزاران نفر از داستان وجود دارد که در آن مردم با آن مواجه شده اند نژادپرستی. این مایه تاسف است. ما به عنوان یک جامعه و به عنوان یک جامعه نیاز به حرکت فراتر از آن است,” او گفت:.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>