Coronavirus: Kelowna جدید, قدیمی, تئاتر طول می کشد بازی آنلاین

جدید, قدیمی, تئاتر گرفته شده خود را به آخرین عملکرد خاموش مرحله تطبیق آن مشاهده می شود زندگی می کنند در مخاطبان را در اتاق زندگی می کنند.

چون از رمان coronavirus همه گیر به کلونا تئاتر شرکت تنظیم آن هشتم فصل به نگه داشتن هنر زنده است.

“جهانی تئاتر و اجرای زنده است واقعا ویران کرد اما ما واقعا شرکت در باور ما در حمایت از هنرمندان و کار محلی و هنرمندان در ویژه, بنابراین ما می خواهیم به نگه داشتن رفتن اما ما فقط به دنبال روش های جدید انجام است که گفت:” بانی گراتس, جدید, قدیمی, تئاتر مدیر هنری.

و جدید, قدیمی, تئاتر در حال انجام است که فقط با ثبت عملکرد Pink Unicorn یک زن نشان می دهد کاوش در هویت جنسیتی هنجارهای اجتماعی و عشق یک مادر است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این واقعا در مورد درک چه جنسیتی است و در طول بازی به عنوان بازیگران و خدمه ما واقعا درک است که برای مردم در جامعه+, جامعه, جنسیت یک طیف است. این چیزی است که به شما اختصاص داده در هنگام تولد و من فکر می کنم که مهم است که درک این بازی نشان دهنده گفت:” گراتس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: کودکان و نوجوانان’ گچ نقاشی تشویق Okanagan جوامع

بازیگر Kendra Hesketh طول می کشد در نقش های متعدد و انتقال از طریق شخصیت های یکپارچه به داستان خود را.

“این باور نکردنی کشش برای من به عنوان یک بازیگر اول از همه حتی حفظ یک ساعت و 20 دقیقه از خطوط سپس با تعمق به این شخصیت ها با لهجه جنوبی گفت: Hesketh.

برای آنلاین تلاش این کمپانی تئاتر زوج با Okanagan جامعه مستقل فیلمسازی به عملکرد بیشتر در عمق و احساسات است.

ادامه مطلب: الیور ثانویه دانش آموزان آماده شدن برای عملکرد از نظر قانونی ورزش موسیقی

“با انتخاب که در آن دوربین است که شما را وادار به انتخاب کنید که در آن مخاطبان نشسته و آنچه آنها را ببینید در حالی که در تئاتر شما نمی توانید یک انتخاب” گفت: James آلتون, O. S. I. F. جمهور.

“ما تا به حال یک (دوربین) که واقعا تنگ در Kendra چشم تا زمانی که او را واقعا انعکاسی حاضر ما می تواند به مخاطبان نشان می دهد او زل زل نگاه کردن او اشتیاق و خواسته ها است.”

این اسب تک شاخ صورتی در دسترس است به نظر تا ژوئن 13 و بلیط در دسترس هستند http://www.newvintage.ca.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>