Coronavirus: تازه تست ردیف به عنوان مت, Hancock, می گوید همه مراقبت از خانه داشته اند کیت ‘تحویل داده اما اذعان می کند آنها هنوز مورد استفاده

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

همه مراقبت از خانه در حال حاضر به حال coronavirus آزمون “تحویل” به عنوان وعده داده شده مت, Hancock, می گوید: – اما او برانگیخته تازه ردیف زیرا آنها هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است.

از وزیر بهداشت – تحت آتش از انگلستان آمار رئیس برای “گمراه کننده” عمومی بیش تست به اهداف – ادعا کرد موفقیت برای برنامه خود را در محیط در حال حاضر انتظار می رود به رنج می برند به نیمی از تمام مرگ و میر.

اما او آمد و تحت آتش از کار که استدلال او در ردیف عقب در اوایل وعده برای همه ساکنان و کارکنان که تا به حال مورد آزمایش با 6 ژوئن.

در 15 مارس آقای Hancock گفت: “ما خواهد شد تست ساکن و هر عضو از کارکنان در مراقبت از سالمندان خانه در انگلستان در حال حاضر و در اوایل ماه ژوئن است.”

و دولت را مستند ‘نقشه راه’ منتشر شده چهار روز قبل از آن بخوانید: “6 ژوئن هر مراقبت از خانه برای بیش از 65s خواهد شد ارائه شده تست برای ساکنان و کارکنان است.”

“این خوب است کافی نیست و دولت شده است خیلی آهسته به قانون گفت:” لیز کندال کار مراقبت اجتماعی سخنگوی.

اما آقای Hancock گفت: “هدف ما این است که آزمون تحویل داده خواهد شد 6 ژوئن.

“که به پایان رسید دیروز من بسیار خوشحالم که بگویم در زمان و آنچه که بدان معنی است که حدود سه چهارم از یک میلیون نفر زندگی می کنند فقط در بیش از 9000 واجد شرایط مراقبت از خانه آزمون تحویل داده شده اند.”

BBC مجری Andrew Marr پرسید: “پس شما نمی توانید می گویند که در واقع همه آنها آزمایش شده است. است که آنچه به آنها وعده داده شده ؟ ” اما وزیر بهداشت پاسخ داد: “نه, آنها وعده داده شده بود که ما را به آزمون به آنها.”

و افزود: “اگر شما در حال اجرا یک خانه مراقبت گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید یک زن و شوهر از روز برای آماده سازی ساکنان به مطمئن شوید که شما آماده هستید.”

این “واجد شرایط” مراقبت از خانه دریافت کیت های آزمایش هستند با هر کسی که با سن بیش از 65 یا مبتلا به زوال عقل اما به استثنای کسانی که برای افراد مبتلا به مشکلات یادگیری.

آقای Hancock شده است به شدت مورد انتقاد قرار دارد و برای این ادعا به پرتاب “حلقه حفاظتی” در اطراف مراقبت از خانه, زمانی که آنها فرستاده شدند 25,000 بيماران سالمند منتشر شده از بيمارستان – بدون اینکه تست شده برای Covid-19.

آن نبود تا 15 آوریل پس از بیش از 3000 Covid-19 مرگ و میر در مراقبت از خانه با توجه به دفتر آمار ملی انگلیس که یک برنامه برای تست همه بیماران قبل از آنها بستری شده بودند رونمایی شد.

آنها همچنین در پشت صف برای PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] که دارای اولویت برای بیمه خدمات درمانی به جای.

Ms کندال افزود: “مراقبت در منزل ساکنان و کارکنان باید به طور منظم آزمایش اگر ما می رویم به دریافت به مقابله با این ویروس است.

“و ما به سرعت نیاز به حرکت به طور منظم آزمایش اعضای خانواده بیش از حد به طوری که آنها می توانید با خیال راحت به دیدار عزیزان خود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>