کودکان در مراقبت های در معرض خطر از جدید مستند قوانین با تقاضا برای بررسی ‘ناموجه’ کاهش

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کودکان در مراقبت از در معرض خطر هستند از “غیر قابل توجیه” قوانین است که باید را بازديد و بازرسی در طول همه گیر ناظر است هشدار – تماس با آنها را به لغو بلافاصله.

در مصاحبه با مستقلآن لنگفیلد کودکان کمیسر انگلیس گفت: این کشور بیشترین آسیب پذیر جوانان بودند در حال حاضر کمتر حفاظت شده از جمله از سوء استفاده جنسی توسط نظافت باندهای.

اورژانس مقررات که آب پایین تدابیر خاصی در مورد کودکان در مراقبت معرفی شدند برای کمک به شوراهای مقابله با کروناویروس. آنها با توجه به اقامت در محل حداقل تا سپتامبر اما Ms لنگفیلد گفت: “من فکر می کنم آنها باید لغو در حال حاضر – من فکر نمی کنم آنها لازم است و یا توجیه کرد.”

کمیسر نشان داد نگرانی نمونه از نقایص توسط مقامات محلی است که تا به حال او رسیده میز پس این قوانین به اجرا در آمد – “بدون نظارت عمومی” – در پایان ماه آوریل است.

یک کودک نگران مراقبت از خود گفته بود “ما نمی شکایت کنه” در حالی که دوم در مراقبت از خانه سمت چپ به زندگی می کنند در جایی دیگر اما شورای “متوجه نشدم برای هفته”.

“بالقوه وجود دارد برای کودکان در مراقبت نمی شود با توجه به حمایت آنها نیاز دارند و برای آنها قرار داده می شود بیشتر در معرض خطر” Ms لنگفیلد گفت.

“برای برخی از, این بدان معناست که آنها در معرض خطر بیشتری از نظافت و یا بهره برداری به خصوص کودکان بزرگتر در نیمه مستقل محل اقامت است.”

انتقاد می آید به عنوان یک موسسه خیریه کودکان راه اندازی بالا و دادگاه اقدام قانونی علیه “خطرناک” قوانین و مقررات, هشدار, قدیمی دهه پادمان بوده است “ربوده دور”.

یک نیاز برداشته – برای شش ماهانه نقد و بررسی از کودک مراقبت – دارای ترسیم شده است به قتل نفس از 12 سال توسط خود پرورش مراقبین راه بازگشت در سال 1944.

کارگر مجبور است یک عوام بحث در بحث بعدی چهارشنبه معترض که وزرای اند و تولید هر گونه شواهد” برای نشان دادن تسهیلات مورد نیاز هستند.

مقررات عجله از طریق به دلیل “فوق العاده فشار بر مقامات محلی”:

* اجازه می دهد مددکاران اجتماعی برای تماس با کودکان زندگی در مراقبت و یا خصوصی پرورش به عنوان به زودی به عنوان “منطقی عملی” – و نه در عرض یک هفته در ابتدا و هر شش ماه برای سال بعد از آن

* آرامش مورد نیاز به بررسی برنامه های مراقبت – محروم کردن کودکان از این فرصت برای بالا بردن نگرانی و آنها را به طور مستقل مورد بررسی قرار

* اجازه می دهد کودکان به قفل کردن در مراقبت از خانه اگر آنها در حال نشان دادن علائم کروناویروس – بدون بیم آن می رود, روشن, راهنمایی برای نظارت بر این

* ضایعات ماهانه مستقل بازديد به خانه های کودکان – و دو بار سالانه Ofsted بازرسی – ارائه “تلاش معقول ساخته شده است”

* حذف نیاز به صورت مستقل پانل به تصویب پرورش سرپرستان و تصویب سرمایه گذاری

* مقامات محلی اجازه می دهد به تصویب هر کسی به عنوان موقت فاستر مراقب که ملاقات مورد نیاز – به جای تنها کسی که متصل به یک کودک مانند دوستان و یا خانواده.

وزیران گفت: آنها نیاز به دلیل ترس که کارکنان مراقبت خواهد بود زده همه گیر و مجبور به جدا ایجاد نمایند.

اما Ms لنگفیلد گفت: این اتفاق افتاده بود و انتقاد اصلی تصمیم گفت: “تمرکز شده بود نه در بهترین منافع کودکان آن را بر روی سیستم و ارائه دهندگان آن است.

“آن را نمی دهد این تصور که کودکان بودند centremost در هر اولویت – زمانی که همه از این باید بر اساس منافع کودکان به ویژه کسانی که در دولت دارای چنین سطح بالایی از مسئولیت بیش از.”

Enver سلیمان اجرایی این فقط برای بچه های گروه حقوقی کودکان سازمان های خیریه تکرار انتقاد کرد و گفت: “این کودکان هستند که در حال حاضر دریافت بزرگ تروما در زندگی خود و در حال حاضر آنها را پیدا خواهد کرد آن را مشکل تر برای مقابله با خود را دارند.”

این نرم افزار برای بررسی قضایی راه اندازی شده است توسط موسسه خیریه ماده 39 که می گوید آن را شناسایی 65 جداگانه حذف و یا رقت از حمایت – که برخی از آنها زنده خواهد ماند حتی اگر مقررات حذف شده و در ماه سپتامبر.

این متهم وزرای قاچاق از طریق “مقررات زدایی در استروئیدها” استدلال چهارم است از جمله تلاش برای استراحت کودکان و مراقبت های اجتماعی قوانین پس از سال 2016.

“قانونی حمایت ربوده دور بودند به دقت ساخته شده از سال 1940 به بعد و اقدامات دولت خطرناک هستند” گفت: Carolyne بید ماده 39 مدیر.

“آنها اوج دهه از کودکان, تجربه, شهادت, آموزش و مثبت اجتماعی کار می کنند. وحشتناک شکست برای محافظت از کودکان نیز بخش قابل توجهی از آن تاریخ است.”

و لاله Siddiq کار را سخنگوی برای کودکان گفت: “این تغییرات غیر ضروری هستند و می تواند با قرار دادن کودکان در معرض خطر. آنها باید لغو بلافاصله و یا حداقل خارج انتظار مناسب پادمان و موشکافی.”

وزارت آموزش و پرورش کاهش یافته است به پاسخ به این کودکان کمیساریای انتقادات و تماس فوری برای لغو قوانین و مقررات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>