مبارزه با تروریسم در اروپا: انگلستان و ژاپن برای شروع مذاکرات ایران

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مذاکرات در یک پست-مبارزه با تروریسم در اروپا موافقتنامه تجارت آزاد بین بریتانیا و ژاپن باز خواهد شد فردا فقط هفت ماه قبل از پایان بریتانیا در دوره گذار با اتحادیه اروپا (EU).

ژاپن در حال حاضر در انگلستان 11 بزرگترین شریک تجاری و چهارمین خارج از اتحادیه اروپا.

وزرای می گویند این معامله جدید می تواند کمک انگلستان آن را به عنوان بهبود از شوک اقتصادی ایجاد شده توسط coronavirus بحران است.

اما این مذاکرات باز خواهد شد که دولت می آید تحت فشار افزایش می یابد برای کمک به اقتصاد با گسترش دوره گذار یک حرکت بوریس جانسون قاطعانه رد کرد.

مذاکرات بین انگلستان و ژاپن انجام خواهد شد از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان جهان همچنان به مبارزه با جهانی همه گیر.

هر دو کشور می خواهند برای تضمین یک توافق تا پایان این ماه – هر چند که جدول زمانی است که به عنوان بلند پروازانه.

هر گونه آرایش جدید خواهد ساخت موجود در قرارداد تجاری بین اتحادیه اروپا و ژاپن اما بیشتر در زمینه هایی از قبیل دیجیتال تجارت است.

وزیران بر این باورند که این مذاکرات همچنین بریتانیا یک گام نزدیک تر به هدف خود را از پیوستن به جامع و مترقی توافق برای مشارکت ترانس پاسیفیک (CPTPP) یک توافقنامه تجارت است که امتداد از استرالیا به شیلی.

دولت می گوید یک تجارت دو جانبه ایران و تقویت تولید ناخالص داخلی در حدود 0.07 درصد و یا £1.5 میلیارد دلار در دراز مدت.

تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا گفت: “این معامله را با ارائه فرصت های بیشتر برای کسب و کار و افراد در سراسر هر منطقه و کشور از بریتانیا و کمک به تقویت اقتصاد ما زیر بی سابقه ای چالش های اقتصادی ناشی از کوروناویروس.” Takaaki Hanaoka, منشی, عمومی, ژاپنی, اتاق بازرگانی و صنعت در انگلستان گفت: dal باید زده “در اولین فرصت.”

جاش Hardie CBI معاون مدیر کل گفت: ژاپن ارائه شده “فرصت های بزرگ” برای کسب و کار انگلستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>