Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری در واشنگتن خال خال از فضا – CNET


blm

جدید زرد-باسواد Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری به عنوان دیده می شود از یک ماهواره.

Planet Labs

جدید سیاه و سفید زندگی می کند ماده زرد-باسواد نقاشی دیواری در واشنگتن دیده می شود برای بلوک های خود را از هوا و در حال حاضر از فضا. تصویربرداری شرکت سیاره آزمایشگاه ارسال شده در فضای تصویر ماهواره ای از نقاشی دیواری در توییتر در روز جمعه.

پررنگ و زرد نامه که طلسم عبارت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را بیش از دو بلوک از 16 خیابان منتهی به کاخ سفید در 1600 خیابان پنسیلوانیا. 16 زرد نامه های پر عرض دو خط که باعث می شود آن را آسان برای نه تنها از هوا اما از فضای خود را.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود سفارش نقاشی دیواری و بارها و بارها توییتی در مورد اهمیت آن. “آن بوده است مدت زمان طولانی آینده, اما من می دانم. من می دانم — تغییر خواهد آمد” شهردار Bowser خود توییتی در روز جمعه.

Bowser خود نیز رسما تغییر نام داد که بخش 16th Street به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا. جدید اشاره خیابان نصب شده بود در این هفته.

ادامه اعتراضات در سراسر ایالات متحدهدر سراسر جهان) پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها را جمع آوری و در سراسر کشور برای محکوم کردن اعمال تبعیض نژادی و خشونت بی معنی از پلیس.

ادامه مطلب سیاه زندگی موضوع پوشش در اینجا در CNET.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>