مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون باور نمی کند که انگلستان توسط یک نژادپرست کشور خود را سخنگوی رسمی گفته است.

به نظر آمد در میان مداوم Black Lives Matter تظاهرات در سراسر این کشور با برخی از معترضان نقشه کشی تشابه بین مرگ جورج فلوید در ایالات متحده و موارد نژادپرستی در انگلستان است.

آقای جانسون شب گذشته گفت که مردم حق دارند به “اعتراض مسالمت آمیز و در حالی که رعایت اجتماعی فاصله” اما هشدار داد که تظاهرات شده بود “توسط واژگون thuggery “.

رسمی خود را سخنگوی روشن ساخته است که نخست وزیر در رابطه با حمله به افسران پلیس در طول تظاهرات به عنوان “غیر قابل قبول” می بیند و تخریب مجسمه تاجر برده ادوارد Colston در بریستول و خرابکاری از یک بنای یادبود به چرچیل در لندن به اعمال جنایی آسیب است که باید مورد بررسی توسط پلیس.

پرسید: اگر آقای جانسون توافق با معترضان که توصیف بریتانیا به عنوان یک نژادپرست کشور PM گفت:: “ندارد. نخست وزیر نیست شک وجود دارد که در ادامه به تبعیض و نژاد پرستی, اما او نمی خواهد به توافق برسند که این یک نژادپرست کشور است.

“ما پیشرفت های قابل توجهی در مورد این موضوع وجود دارد اما همچنان بیشتر به کار ما نخواهد بود راضی در تلاش های ما برای مهر کردن نژادپرستی و تبعیض که در آن اتفاق می افتد.”

سخنگوی گفت که زمانی که آقای جانسون را محکوم کرد “thuggery” در یک صدای جیر جیر در یکشنبه شب “او بود صحبت کردن در مورد حملات صورت گرفته علیه افسران پلیس و ماموران پلیس آسیب رنج می برند و همچنین اعمال جنایی آسیب”.

وی افزود: “مردم حق دارند اعتراض و احساسات خود را شناخته شده در مورد بی عدالتی اما مردم باید اعتراض مسالمت آمیز و مطابق با قوانین اجتماعی فاصله.”

پرسید که آیا تظاهرات برنامه ریزی شده برای این هفته باید پیش سخنگوی گفت که دبیر خانه Priti پاتل تا به حال ساخته شده روشن است که هر که نه مطابق با ممنوعیت تجمع بیش از شش نفر بودند “حلال نیست”.

اما او گفت: این موضوع برای پلیس به قاضی اقدام به هنگام مواجهه با جمعیت زیادی و گفت: آنها همیشه باید را به حساب مسائل ایمنی از افسران.

معترضان پرتاب مجسمه ادوارد Colston به بندر بریستول در طول یک زندگی ماده, اعتراض, تجمع, 7 ژوئن 2020. (بن Birchall/PA)

در موضوع سرنگونی این Colston مجسمه – که ریخته شد به بریستول هاربر توسط معترضان که به مدت طولانی مبارزه برای حذف آن – PM گفت:: “نخست وزیر این نظر است که در این کشور وجود دارد که در آن قوی است نظر وجود دارد یک روند دموکراتیک است که باید دنبال کرد.

“مردم می توانند کمپین برای حذف مجسمه اما آنچه دیروز اتفاق افتاده بود یک عمل مجرمانه و زمانی که قانون کیفری شکسته است که غیر قابل قبول است و پلیس می خواهید به نگه داشتن به حساب کسانی که مسئول.


“جرم متعهد شد در از بین بردن مجسمه یک بررسی در راه است و پلیس تصمیم خواهد گرفت که آیا یک دادستان امکان پذیر است.”

سخنگوی کاهش یافته است می گویند که آیا آقای جانسون می خواهم برای دیدن Colston مجسمه بازگشت به محل سابق خود.

صحبت کردن در ویکیانبار, Ms پاتل با استفاده از یک بیانیه برای محکوم کردن “جنایی اقلیت” که او ادعا کرده بود واژگون سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در سراسر کشور اضافه کرد: “رفتار شما شرم آور است و شما را از چهره عدالت”.

و اشاره کرد که 35 افسر پلیس زخمی شده است در جریان تظاهرات در پایتخت و 135 نفر بازداشت دبیر خانه گفت: “به عنوان زشت شمارش از افسر حملات نشان می دهد برخی از معترضان متاسفانه تبدیل به خشونت و سوء رفتار در آخر هفته. این چاقوکشی کاملا غیرقابل دفاع. وجود دارد هیچ توجیهی برای آن.

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای pelting عود در افسران شجاع پرتاب دوچرخه در پلیس اسب, تلاش برای بی احترامی تهی گور یا vandalising مجسمه وینستون چرچیل یکی از بزرگترین پشتوانه ما آزادی است که تا کنون زندگی می کردند.

“آن را برای اوباش به پاره کردن مجسمه و باعث آسیب جنایی در خیابان های ما و این قابل قبول نیست که برای اراذل و اوباش به لحاظ نژادی, سوء استفاده, سیاه, افسران پلیس برای انجام شغل خود را.”

دبیر خانه نیز بارها و بارها توسط نمایندگان مجلس خواست برای حمایت از حذف مجسمه از افراد درگیر در تجارت برده با کارگر MP زهرا سلطانه گفتن عوام: “مجسمه های نژادپرستانه قاتلان مانند Colston می توان در شهرستانها در سراسر انگلستان است.

“پس من از دبیر خانه یک سوال ساده – آیا این باور درست است که انگلیسی ها را مجبور به راه رفتن در سایه مجسمه ستایش افرادی که به بردگی گرفته شده و به قتل اجداد بله یا خیر؟”

در پاسخ خانم پاتل اما گفت: “من امیدوارم که [Ms سلطانه] ملحق خواهد شد من در لابی کار شوراهای سراسر کشور – جایی که آنها بوده ام در شارژ برای بسیاری از سال های بسیاری به ارمغان می آورد در مورد تغییراتی که, در اقلیت های قومی مردم می خواهم برای دیدن.”

صدراعظم Rishi Sunak – که خود انگلستان متولد هند میراث – گفت که بریتانیا شد و در حال حاضر “به مراتب جامع تر و عادلانه تر از در هر نقطه ای در تاریخ خود” و است که پیشرفت در مقابله با تبعیض نژادی بود “دائم”.

“به عنوان یک, انگلیسی, البته من می دانم که نژادپرستی وجود دارد در این کشور گفت:” آقای Sunak در بیانیه صادر شده در توییتر.

“و من می دانم که مردم عصبانی و نا امید. آنها می خواهند برای دیدن و احساس را تغییر دهید. اما بهتر جامعه یک شبه اتفاق نمی افتد – مانند همه اقدامات زیادی از ایجاد آن را به آرامی اتفاق می افتد و بستگی به همکاری هر یک از ما نسبت به این هدف مشترک است.


“حقیقت این است که ما را به ایجاد یک کشور به مراتب جامع تر و عادلانه تر از در هر نقطه ای در تاریخ آن است. آیا این به این معنی داستان ما است ؟ اما ما نباید چشم پوشی از کار سخت از نسل های بسیاری که قبل از ما آمد.”

خطاب به کسانی که باعث مشکل صدراعظم گفت: “به این اقلیت کوچک که مرتکب اعمال خشونت و خرابکاری در آخر هفته گذشته نه تنها خود را از اقدامات جنایی, اما آنها همچنین تداوم دروغ خطرناک است که به طور موقت هیجان تخریب است همان چیزی که به عنوان تغییر دهید.

“شما هستند و همیشه خواهد بود اشتباه است.”

او افزود: “اما برای اکثریت قریب به اتفاق کسانی که به دنبال تنها از تظاهرات مسالمت آمیز در چارچوب قانون و آینده ای بهتر برای خود و فرزندان خود را: در حالی که پیشرفت ما احساس می کند من به شما قول می دهم آن دائمی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de