Black Lives Matter: بوریس جانسون می گوید بریتانیا ضد نژادپرستی تظاهرات ‘واژگون توسط thuggery’

بوریس جانسون گفت: ضد نژادپرستی تظاهرات بودند “واژگون توسط thuggery” پس از برخی از معترضان با پلیس در طول تعطیلات آخر هفته.

نخست وزیر گفت: مردم از حق اعتراض مسالمت آمیز اما کسانی که به درگیری با پلیس شد “یک خیانت از علت آنها هدف به خدمت” – و خواهد شد به حساب.

هزاران نفر از مردم در تظاهرات در سراسر انگلستان بیش از مرگ جورج فلوید در آمریکا به دست یک افسر پلیس است.

برخی از 12 نفر دستگیر شدند و هشت پلیس زخمی شدند در جریان تظاهرات در لندن در روز یکشنبه دیدم که برخی از درگیری میان تظاهرکنندگان و ماموران.

مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان نیز مخدوش در حالی که در بریستول یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston به پایین زده بود در جریان تظاهرات.

نخست وزیر ارسال شده در توییتر: “مردم حق دارند اعتراض مسالمت آمیز و در حالی که رعایت اجتماعی فاصله اما آنها حق را به پلیس حمله.

“این تظاهرات شده توسط واژگون thuggery – و آنها یک خیانت از علت آنها ادعا به خدمت می کنند.

“کسانی که مسئول به حساب برگزار خواهد شد.”

ایوان و سامرست پلیس گفت که آنها تا به حال راه اندازی یک تحقیق به سرنگونی مجسمه برنزی قرن 17 تاجر برده در روز یکشنبه.

کیت Malthouse های پلیس را نکوهش کرد این حرکت به عنوان “یک عمل جنایی آسیب” و گفت: تعقیب می تواند به دنبال برای کسانی که درگیر.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “بحث در مورد اینکه آیا او باید وجود memorialised در یک مجسمه است جدا از اینکه آیا ما اجازه می دهد تا گروه از مردم فقط به رفتن در مورد انجام به عنوان آنها آرزو.

“من می دانم که این یک منبع مهم بحث در این شهر برای برخی از زمان است و بدیهی است که مایه تاسف است که مناسب تصمیم دموکراتیک نبوده است رسیده در مورد چه چیزی برای انجام با مجسمه.

“اما ما نمی توانیم چشم پوشی این نوع از اعمال مجرمانه آسیب و خرابکاری و این نباید اتفاق می افتاد.”

آقای Malthouse رفت: “ما بسیاری از مجسمه ها در سراسر انگلستان با آمار و ارقام از تاریخ که خوب و بد به آنها متصل شده ما نمی توانیم فقط یک نوع خودسرانه قانون در مورد کسی که نباید نباید بالا برود.”

اما شهردار بریستول ماروین ریس گفت: این مهم برای سیاستمداران برای گوش دادن به کسانی که این مجسمه به نمایندگی از یک “توهین به بشریت”.

او گفت: “به عنوان یک سیاستمدار منتخب بدیهی است که من نمی توانم چشم پوشی آسیب و من بسیار نگران پیامدهای یک توده جمع آوری و در احتمال دوم Covid موج.

“اما من از جامائیکا میراث و من نمی توانم وانمود کنم که من هر گونه حس واقعی از دست دادن برای مجسمه و من نمی توانم تظاهر آن چیزی بود غیر از یک توهین شخصی به من که آن را در وسط از بریستول, این شهر که در آن بزرگ شدم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>