ماجراجویی زمان بازگشت HBO حداکثر: 6 دلیل شما نمی خواهید به آن را از دست – CNET


adventuretime5.jpg

زمان ماجراجویی پر از شخصیت های جالب و عجیب و غریب داستان و در حال حاضر قسمت های جدید در حال آمدن به HBO حداکثر.

شبکه کارتون

ماجراجویی زمان ممکن به پایان رسید و در سال 2018اما انیمیشن محبوب تلویزیون بازده سری با چهار ساعته ویژه در جریان سرویس HBO حداکثرو من نمی تواند شادتر.

چهار ماجراجویی زمان: سرزمین های دور ویژه در HBO حداکثر خواهد مرکز نه فقط فین بشر و جیک سگ اما دیگر شخصیت های محبوب مانند شاهزاده Bubblegum از آب نبات پادشاهی, Marceline, آشام با گیتار الکتریک بود که پس از یک نبرد تبر و شاد دستی کامپیوتر BMO که فقط می خواهد به بگیرید و یاد دهید با هر کس. که فقط نوع از شادی ما باید در این زمان از coronavirus قرنطینه و مستند.

HBO حداکثر راه اندازی شد مه 27, و سرزمین های دور و ویژه را دنبال شروع ژوئن 25. در اینجا من دلایل بالا زمان ماجراجویی بسیار سرگرم کننده را از دست داده و به همین دلیل در حال حاضر زمان مناسب برای شروع به تماشای.

همچنین نگاه کنید به: HBO حداکثر راه اندازی چهار شنبه: تخفیف ارتقاء رایگان را نشان می دهد و فیلم در انتظار

adventuretime-0

فین بشر و جیک سگ بازگشت در ماجراجویی جدید در قسمت HBO حداکثر.

شبکه کارتون

این یک داستان در مورد یک پسر جوان و وفادار سگ … مرتب کردن بر اساس

وجود دارد هیچ چیز بیشتر کلاسیک از داستان در مورد یک بچه سگ خود را و خود را بده. اما در زمان ماجراجویی است که داستان آشنا می گیرد در یک دنیای جادویی که در آن نه تنها سگ صحبت او همچنین می توانید کشش بدن خود را به انواع اشکال و اندازه. فین بشر و جیک سگ نیز باید بیشتر از مساوی دوستی از استاد-و-حیوان خانگی پویا. آنها همیشه با یکدیگر را پشت حتی زمانی که به مبارزه با یک تهدید دشمن مانند پادشاه یخ و یا زمانی که یکی از آنها به طور تصادفی به پایان می رسد تا در هواپیما اختری و نیاز به کمک گرفتن.

آن را می گیرد در یک زمین بایر پست آخرالزمانی پر از آب نبات مردم

چگونه بسیاری از نشان می دهد آیا می دانید که تنظیم آخرالزمانی با شهروندان ساخته شده از آب نبات ؟ در اولین قسمت “حزب خواب وحشت” وجود دارد تعجب زامبی آب نبات تهاجم است که در آن مرده حمله آب نبات پادشاهی شهروندان به دلیل یک قبرستان آزمایش اشتباه رفته است. جیک و فین نشان می دهد تا برای کمک به صرفه جویی در روز با استفاده از عقل خود را و جذابیت و مهارت های ریاضی. این زمین بایر زمین از Ooo همچنین دارای یک Wildberry پادشاهی ابر پادشاهی و آتش پادشاهی فقط به نام چند.

وجود دارد بسیاری از شاهزاده خانم و هیچ یک دوشیزه در پریشانی

آب نبات پادشاهی دارای یک شاهزاده خانم اما او نه سنتی نوع تخیلی خانواده سلطنتی: شاهزاده خانم Bubblegum یک دانشمند. آتش پادشاهی است که حکومت کوتاه-خو شعله شاهزاده و ابر پادشاهی حکومت می کرد با طعنه آمیز بنفش ابر به نام ناصاف فضایی شاهزاده خانم. آنها لودگی هوشمند و بسته به مقدار زیادی از قدرت بلکه صورت خود را گسل ها و محدودیت ها. نشان می دهد بسیاری از قسمت معمولا از ویژگی های این شاهزاده خانم یادگیری یک یا دو چیز در مورد محبت و اعتماد و دوستی است.

axe2.jpg

Marceline سنگ او تبر گیتار باس در زمان حادثه است.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

وجود دارد یک ملکه خون آشام که سنگ!

سرگرم کننده دوست, ملکه خون آشام Marceline یکی از مورد علاقه من دلیل برای تماشای ماجراجویی زمان. او ممکن است 1000 سال خون آشام, اما او به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک نوپرست, گت که بازی او را battle-ax الکتریک گیتار باس. بر خلاف معمول بد نوع vamps, Marceline, نمی, نوشیدن خون (او در واقع فقط می خورد و می نوشد رنگ قرمز). و او را دوست دارد به شوخی. او مانند زن Loki از سرزمین Ooo.

شخصیت ها چیزی جز یک طرفه

در حالی که وجود یک آرایه گسترده ای از شخصیت های عجیب و غریب نیستند کارتونی وقتی که می آید به شخصیت خود را. هر یک از شخصیت در ماجراجویی زمان تا به سمت نور و تاریک. هیچ کس کاملا خوب یا کاملا بد. همه آنها اشتباه می کنند و گاهی اوقات آنها نمی خود به آنها. حتی پادشاه یخ است که به تصویر کشیده شده به عنوان تبه کار نیست واقعا ترسناک است. او فقط یک اشتباه نپرداخته است که می خواهد مردم را به فکر می کنم او سرد — و نه فقط به خاطر او ساخته شده از یخ است.

adventuretime.jpg

ماجراجویی زمان است که واقعا در تدریس خوب بینندگان ارزش داشتن سرگرم کننده در طول زمان.

شبکه کارتون

زندگی همیشه باید نگاه به عنوان یک ماجراجویی

به عنوان نام نشان می دهد, نشان می دهد وجود دارد همیشه زمان برای ماجراجویی و اگر شما آن را می خواهم. زندگی کثیف و ترسناک و اغلب غیر منصفانه است. اما این بدان معنا نیست که شما باید به امید داشتن هر گونه سرگرم کننده است. ماجراجویی زمان به ما می آموزد که حتی زمانی که ما در حال همه گیر در وسط یک وضعیت وخیم مانند یک انسان زنده آب نبات شیوع (یا فعلی ما coronavirus همه گیر) تفکر مثبت و دوستی و تمایل به یک انفجار می توانید با ما از طریق فقط در مورد هر چیزی.

در اینجا آنچه را که چهار ماجراجویی زمان: سرزمین های دور قسمت HBO حداکثر همه در مورد هستند:

  • BMO وقتی مرگبار اضطراری دور در فضای دوست داشتنی ربات BMO می آید به نجات.
  • ابسیدین Marceline آشام و شاهزاده Bubblegum تیم در سفر به شیشه پادشاهی برای جلوگیری از یک فاجعه است.
  • جادوگر شهر Peppermint Butler است فقط یکی دیگر از بی تجربه جادوگر ، هنگامی که رویدادهای مرموز در پردیس بازیگران ظن او باید استاد هنرهای عارف در زمان به اثبات بی گناهی خود.
  • با هم دوباره فین و جیک دوباره به کشف دوستی خود و در کشتی سوار در مهم ترین ماجرای زندگی خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: رتبه 101 ما جریان خدمات


13:05

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>